Кольоротип нашої зовнішності (зима-весна-літо-осінь)

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Akina, 20 Травень 2015.

  1. Rona

    Rona Мама-йожик

    @fiesta може мати який завгодно колір очей. Там діло в температурі і контрастності. Самотужки важко визначити власний кольоротип. Треба мати дуже треноване око і знати мануал.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А я пройшлась магазинами і зробила висновок, що виробники і постачальники одягу геть забули про кольоротип Зима. Теплих відтінків море, а Зимам хіба чорне-сіре-сріблясте. І все...Журбинка.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @Rona я десь в блогах натрапила на Твій комент, що ти найконтрастніше з Літ. Але так на око і по фото, то в мене контрастність значно вища. Як то можна зрозуміти, де межа тої контрастності для літа?
    Я просто в свої літні кольори люблю додати якогось червоного чи не дуже "припиленого" ягідного і зле не стає. Якщо з мінімальним мейком, то взагалі люкс. Тягне мене кудись в зиму))), хоч для зими не годжуся.
     
  4. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Я вже зауважила, що ці всі кольоротипи важливі, коли без макіяжу. Я собі купила шарф в Ашані, який мені ідеально підходить по кольору. От я вдягаю шарф і мені не потрібен макіяж. У мене виразні очі, губи я така вся яскрава. Знімаю -- і моль молью, мушу хоч помаду домастити. А з макіяжем то легко можна і щось не зі свого кольоротипу вдягнути
     
  5. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Ой, це рік-два таке, а до того була журбинка. Чорне, біле, сіре, бежеве, синє, і часом бордове. Я себе до осені відношу, то зараз хоч є з чого вибрати.
     
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Це так, я теж не надто близько до серця беру кольоротип. Але мене той момент контрастності зацікавив. Чи може то в мене не контрастність, а "темнота" проявляється.
     
  7. Rona

    Rona Мама-йожик

    Я мала на увазі умовний поділ 12-ти кольоротипів (де моя зовнішність типована як Контрастне Літо), не збиралась ні з ким мірятись))) за іншою системою моя зовнішність Rose tone Summer, там палітра детальніша, точніша і я керуюсь нею при виборі важливих кольорів для себе.
    --- дописи об"єднано, 26 Грудень 2017 ---
    @Haidee і ще читала в Качури, що є такі Літа, які контрастніші за Зими. І будь мудра, май кляси... (мабуть йдеться про різницю термінів "контрастність"/"яскравість")
     
    Останнє редагування: 26 Грудень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    А контрастне - то те саме, що Холодне? Ttue summer?
    Хаха, ну то мені така теорія (про контрастне Літо і Зиму) подобається:) просто ті Літа, які я бачиле вживу (що Вікою протиповані), переважно мають значно світліші брови, волосся, навіть шкіру. А я чорноброва, і волосся в мене темне, і шкіра далеко не світла (просто матова). Хіба очі на темні не тягнуть. То й цікаво стало, що то таке, те найконтрастніше літо.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Haidee я собі так розумію, що зими мають однотонно холодну шкіру, а літа ні, в моїй шкірі намішано відтінки трьох різних (!) кольорів, як мінімум. Про очі взагалі мовчу. @labisqwee колись мені вислала фото переливів холодного айсберга під сірим похмурим небом, то воно! (Це ж треба так бачити!)
    Такі ж намагаюсь шукати собі кольори в гардероб. Не просто холодні, а складні, з півтонами, переходами, переливами. Не чисті.
     
    Останнє редагування: 26 Грудень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  10. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Енн Хатауей, Наталі Портман - приклади такого найконтрастнішого літа.
     
  11. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Хетеуей Літо - це знову перевернуло всі мої уявлення про Літо:) А Портман близько, тільки очі в мене щось між сірим, зеленим і ще якимось.
     
  12. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    При всій непідробній повазі, яку викликає щирий підхід Качури, використовує вона ту ж розширену систему 12типів (ColourByDezine), звідси логічні недоліки і непорозуміння. За Кейджил, все чітко: літу потрібні передусім muted кольори (пом'якшені, змішані, складні), зимі - stark (висококонтрастні, насичені). Тож може бути літо, яке має контрастну зовнішність, але яке найбільше виграє від - і передусім потребує - м' яких, складних відтінків. І може бути м'яка зима, яка все одно найбільше виграє від - і передусім потребує - насичених, різких відтінків. Отака нехитра штука. Це дві зовсім різні палітри, і зимова все ще насичена, як всі зимові, а літня - все ще складна і м' яка, як всі літні. Геніально просто. І літа, контрастнішого за зиму, таки нема.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Дівчата, яке поєднання кольорів найбільше підійде для Глибокої/Темної осені?

    [​IMG]
     
  14. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    на мою думку, тут кольорі майже не видно. Просто блистить та й все. Вам срібло підходить? якщо так - то будь-що беріть, що до гардеробу пасує. воно ж на руці, а не біля обличчя.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    якщо так хочеться заморочитися, бери просто те, де темніші камінчики, тобто не № 1,2,3,8. Швидше з 4,5,6 обирай :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Це золото. Просто приклад вставок в каучуковий браслет.
    Але гардероб підбирається до обличчя і до шкіри рук він ж теж має личити )) Чи то я вже переборщую? :girl_crazy:
    --- дописи об"єднано, 9 Лютий 2018 ---
    О, а я думала між 5 і 8. В 8 теж є гарні осінні кольори: теплий жовтий, янтарний, оранджевий, рубіновий :scratch_one-s_head:
    В 5 мене синій і зелений трохи смущає :blush:
     
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Має, але там такі малюююсінькі камінчики, ще й блискучі. Ні, якщо є можливість вибирати, то чого б не повибирати :)
     
  18. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Тоді візьму все ж таки 5, тут він зліва.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Raven

    Raven Мама малятка

    Дівчата хелп. Не мала баба (темна осінь) клопоту і прибарахлила срібне плаття. Як до того обрати решту? Прикраси запланувала срібні з темним вишевим цирконієм. А от туфлі, і т.д. щось тяжко уявити.
     
  20. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    я так ні грама не експерт -- але зараз по ТБ йде реклама срібла яку рекламує група Время і Стєкло -- от гляньте на Надю Дорофєву там, у неї кілька луків. і вона мені теж швидше на теплий кольоротип, хоч і у тому срібному її не зле прибарахлили
     
    • Інформативно Інформативно x 1