Кольоротип нашої зовнішності (зима-весна-літо-осінь)

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Akina, 20 Травень 2015.

  1. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дано: кольоротип Зима - дуже біла шкіра, темне волосся, блакитні очі. Така сукня підійде?
    В реалі кольори дещо блідіші.
     
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Блідіші - трохи зле, бо дуже вже багато там вийде бежевого. Якщо прямо сильно-пресильно хочеться :) , то бажано відтіняти її чимось яскравим "зимовим" - чорним, синім, білим, наприклад (ремінь, сережки і т.д)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Бліді, "вибілені", вапняні версії кожного з кольорів - саме те, що зимам треба. Із контрастною зовнішністю з'являється різка амплітуда: або кольори молочних шейків, або інтенсивні, насичені пігменти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Привіт, любителькам кольорів
    Весна, хоч і холодна, але вже ж нагадує, що пора купляти щось новеньке От я і загорілася сукнею з льону індивідуального пошиття. Скинули мені кольори, а я в ступорі. Хочу щось ніжне, легке, але я боюсь, як вогню, таких кольорів. В моїй голові мені, Яскравій зимі, пасцє лише білий
    Допоможіть обрати якийсь із світлих тонів. Я бачу, що яскравим зимам там є багато інших: і малиновий, і червоний, і зелений, але душа прагне світлого кольору)
    [​IMG]

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  5. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    лимонний підійде? але щось не бачу його на картинці.
     
  6. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    От власне, що його немає... Я дивилась на рожеві, але не впевнена...

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  7. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Зі світлих Вам безумовно підійдуть два із третього стовпця: бузковий і світло-м'ятний. Про інші з маленького фото, враховуючи потенційний вплив освітлення, я б не ризикувала щось стверджувати. А ці два - певний вибір.
     
  8. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дівчата, допоможіть, будь ласка. бо щось мені складно зорієнтуватися-обрати.
    я - справжнє літо. яка сукня пасуватиме.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    @Khrystik перша і третя (рожеві), перша найбільше Вам підійде (і принтом, і відтінком, і фасоном). Чистий синій і більшість жовтих тонів - не літня тема.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Надумала вкотре замовити светрика нового і згадала про кольоритипи. Здається обидва мають холодний тон, а я тепла чи то світла весна. Поможіть розібратися. @Akina[​IMG] [​IMG]


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  11. iriwa

    iriwa Особлива мама

    @Akina а можете мені допомогти визначитися бо вже щось заплуталася...
     
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Оті фото в каталогах інтернетмагазинів в плані підбору кольору дуже підступні бо вживу може прийти щось дуже інакше :sad: Але з цих двох - точно НЕ рожевий - він буде занадто блідим і в реалі, швидше за все ще більш сірим (пудровим). Бежевий має шанс
    --- дописи об"єднано, 6 Листопад 2018 ---
    Із задоволенням, але хіба вже ближче до весни (якщо ще буде актуально) бо мене довший час не буде зараз у Львові :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    і як міль на склі. чому так? чорне в горошок - буль ласка. а не приведи господи беж - зразу треба щось на шию повішати темне
     
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ну так ти ж Темна Зима :) Головна характеристика - темний. Така ж історія буде не лише з бежевим, але й світло рожевим, голубим і т.д. які є в твоїй палітрі. Навіть коли одягаєш кольори ''свої'', то добре щоб більша частина одягу/аксесуарів були темніших відтінків (для світлих кольоротипів то працює теж аналогічно, тільки там основу образу мають складати світлі відтінки)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Блін, і як то взнати хто я)? @Akina , записуюсь в чергу на ранню весну).
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    А я хочу ще раз подякувати @Akina за визначення кольоротипу. Я довго ігнорувала оливковий колір, але, як виявилось, даремно. Висновок: треба пробувати всі кольори своєї палітри.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 2
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    а я спробувала синій))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  18. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    [​IMG]Скажіть мені плз це відтінок тканини холодний ? чи теплий?
     
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Як на мене. То холодний
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  20. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Холодний, ще й трохи припилений, для кольоротипу Літо.