Кольоротип нашої зовнішності (зима-весна-літо-осінь)

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Akina, 20 Травень 2015.

  1. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я б сказала що світлий. І для цієї тканини то більш важлива х-ка, ніж теплий-холодний
    @ГаЛоЧкА якщо то тобі - міксуй з чимось темним і краще теплішим (наприклад чорним, марсалою і т.д).
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    Я темна осінь, купила собі темно-синю куртку. От тепер ламаю голову, яку шапку до неї підібрати.
     
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    В чому саме проблема? Будь-який колір з палітри. Можна теж темний, а можна і зі світліших відтінків.
    Ну і взагалі - по-великому рахунку темно-синій - один з найуніверсальніших кольорів у всіх сенсах, бо до нього пасують практично всі барви (навіть більше ніж до "загальноприйнятого універсального" чорного :) )
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    В мене є біла в рожеві квіти, кавова, бежева і вишнева. От думаю чи ше якийсь колір прибарахлити.
     
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я темна осінь. то біла в рожеві квіти мені не альо. найкраще було б беж і вишня.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а цей кращий? в смислі кольоротипування) мені більше перший до душі чисто візуально..
    [​IMG]
     
  7. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    тут все холодне((
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    згодна з Галею, біла - найбільш сумнівна (ну але може там квіти дуже хорошого рожевого кольору :) ). Прибарахлити (якщо дуже хочеться :) )можна до прикладу хакі, шоколадний,темнобірюзовий, щось з Ваших рожевих... коротше, купа варіантів
    В смислі кольоротипування перша краща - в твоїй палітрі, подивися, є блакитні (не такі, звісно, але з велииикою натяжкою можна їх врахувати). Якщо носитимеш таку блузу з намистом чи жакетом як я вище писала твоїх кольорів - шоколадного, чорного, марсали і т.д (вибирай для доповнення тепліші і темніші відтінки палітри щоб трохи нейтралізувати занадто світлий і холодний тон тієї тканини) то буде ок.
    Друга тканина: подобається тобі менше, є ще більш світлою і сумнівною по відтінках і є значно "рябішою" - до неї трохи складніше буде знайти вдалі для твого кольоротипу відтінки доповнюючо-нейтралізуючих :) жакетів-шаликів-прикрас. Тому вона явно програє :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    Ага) я мало не з палітрою до неї примірялася)
     
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Ти про шо?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    вообщем я не шарю в тих кольоротипах. але колір так нічо) пасує
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Вокуляри. Дуже загострюють риси лиця
     
  16. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    ну мені до цієї кофти пов)язку хочеться насиченішого кольору і об)ємнішу трохи)
     
  17. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @ГаЛоЧкА, я теж темна осінь. І зрозуміла, що купивши річ не в своїй палітрі, потім такі танці з бубнами треба влаштовувати, що воно того не варте. Тим більше, що це тканина, а не готовий виріб, який ідеально сидить по фігурі, і т.д.,тобто є реальні плюси, які переважають не рідний колір.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    То не кофта, то рушник, бо на мені була оранжева футболка, то як так дивно виглядала., мусила забрати від лиця
     
  19. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Дівчата , допоможете?
    Визначаю- визначаю і якась я Осінь, але і не зовсім )))
    Може глянете своїм професійним оком ))))
    Фото з недавніх.
    Шкіра не зовсім біла , ластовиння немає, очі зелені, волосся має каштановий відтінок. IMG_20180909_151959.jpg
     
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Воно так не працює :) - якщо Вам хтось з одного погляду каже Ваш кольоротип - плюйте йому межи очі :girl_haha:Бо все що не підтверджено драпінгом (прикладанням десятків кольорових тканин) буде, нажаль, не більш ніж сум"єктивним припущенням. З цього фото можна сказати лише що Ви навряд чи зима (бо білий+чорний виглядає біля Вашого обличчя не дуже переконливо).
    --- дописи об"єднано, 8 Березень 2019 ---
    Добре, що окуляри з чорною оправою, і добре коли біля обличчя лишається трохи волосся (не повністю захованого під пов"язку) і добре, що рушник темно синій :girl_crazy:, бо загалом вона трохи світлувата і холоднувата для тебе.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1