Комбайни

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем OlgaSoroka, 9 Липень 2012.

  1. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Дівчата, порадьте міксер, щоб був з чашею і добре змішував тісто. Комбайна не треба, бо маю для тих функцій інші прилади. А от стаціонарний міксер пригодився б. І цікаво чи добрий Зелмер 400w?[​IMG]
     
  2. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    @preciosa, але ж міксер заміщати може лише рідке тісто - млинці, шарлотку.. а вам на яке тісто треба?
    Ті, що замішують і густе, то ніби тістоміси називаються, ті ж комбайни.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. jylanda

    jylanda занууууда

    В мене на тісто і креми kitchenAid, для тіста треба добрий мотор і досить важку базу, бо не вимішає нічого.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    Мрію про кухонну машину від кенвуда. Дуже хочу пекти домашній хліб, але думки про довгий виміс тіста мене незмотивовує. Хочу віддати таку відповідальну справу справжньому професіоналів, тобто машині). А так як у мене немає м'ясорубки та соковижималки, то ідея спільного мотору для усього кухонного начиння мені здається дуже привабливою.
    У моделей кенвуда машинки відрізняються за потужністю. Від 1000 вт і до 1700. Відповідно ціни відрізняються дуже суттєво. Якої потужності буде достатньо для домашнього використання великою родиною із основним акцентом на замість тіста. Дуже дякую!
     
  5. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Отже доросла і я до комбайна. Миколай має принести :) А я в ступорі. Зараз дуже гарні ціни на Kenwood kvc3150 Chef і майже в таку саму ціну Prospero KM286. Різні насадки в просперо більше спокушають, але там менша потужність і він пластиковий :sad: але також можна докупити насадки до Chef. Чи не вимахуватись і купити Boch? (біда в тому що різниця не дуже значна між ними - 60-90 євро).
    Для чого мені треба комбайн - деруни, рідке тісто, креми, раз в місяць тісто на вареники. Ну і 2-3 рази на рік будуть гості, то напевно щось більше буду готувати. Сімя поки що з 2 чоловік, але обоє любимо поїсти. Можливо щось ще буду робити, я ніколи в житті комбайном не користувалась (да, я ще той динозавр).
     
  6. Raven

    Raven Мама малятка

    @Hermi. Якщо різниця не велика, беріть кенвуд, потрібність насадок потім визначите
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    я зараз пригледіла ось цей KENWOOD Küchenmaschine KM 286 PROSPERO SILBER
    і оцей
    KENWOOD Küchenmaschine KVC 3150 S Chef Set Silver inkl Edelstahlschüssel KAT 300SS 4.6 l
    Душа лежить до останнього. Але він мені якийсь дуже масивний виглядає, +чаша на 4,6 л, якщо я буду робити крем на маленький тортик, воно хоть зіб'ється? (у оглядах читала що там якийсь механізм збивання мудрьоний, то має збивати все). +я точно хочу маленьку соковожималку. В цій комплектації немає, але вроді можна окремо докупляти насадки.
    В першому є купа різних насадок, він менший, але корпус і насадки пластикові, +він не такий потужний.
     
  8. Raven

    Raven Мама малятка

    @Hermi, я б брала потужніший, мінімум через економію часу, а мити все одно прийдеться)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    В мене кенвуд з тих потужніших, м'ясорубка вже входила в комплект, докупили ще насадку соковитискач (+100$), хочу ще колись насадку для порізки кубиками. Думала, коли я там буду тим всім користуватися, але реально він паше кожен день по кілька разів, зранку соковитискач, смузі, рослинне молоко, сир дл сирників, тісто на піцу, порізка ковбаси/сиру/овочів, на салати все ріже за секунди. Чоловік варить пиво, то йому постійно треба молоти різні спеції - теж оті насадки з скляними чашками чудово справляються (спеції, мак, горіхи за секунди) От якщо там в чаші треба на крем пару білків збити, то якщо чесно, не дуже дістає на насадка для збивання. Я її трохи притискаю. Шкода ще, що зняли ту функцію, яка підігрівала тісто, щоб підійшло.

    Але ціна у вас там класна, ми купували значно дорожче, хоч і трохи більше фіч всяких.
     
    Останнє редагування: 19 Листопад 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    така функція є, тільки в інших моделях.
    я правильно розумію, що можна докупляти будь-які насадки, в кенвуд насадки універсальні для всіх моделей? Чи треба також шукати сумісність?
    є варіант з більшою кількістю насадок, але корпус пластик +мотор менш потужний.
     
  11. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    От цього не знаю. Можливо, є різниця, чи то хл розмір, чи просто л. А можливо і немає значення, хз.
    Класна ще насадка для пасти домашньої, але то грання багато для мене.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Отже звітуюсь, купили все ж таки просперо.
    В магазині сказали, якщо ви не плануєте випікати хліб, то просперо найкращий варіант. +нам трохи впиралось в розмір, бо кухня малесенька.
    Покупкою мега задоволення, збивання, замішування тіста на вареники, смузі, коктелі - за лічені секунди готові. З нарізкою поки що на Ви і пошепки, але вже почала опановувати (де ж то видано, щоб хтось інструкцію читав). Соковижималка мяко кажучи розчарувала, точніше я як завжди надіялась на чудо, а його не сталось.