кому это надо... кому это нужно...

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Liliyah Romanova, 7 Серпень 2009.

  1. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    В нас було маленьке весілля, на 40 людей, лише ті, кого хотіли бачити. Але, якщо би вернути час назад, то я би і цього не робила. Не відчула я того задоволення, на яке сподівалася. Навіть весільне відео ми не дивились жодного разу. Відбули той день і забули, одним словом)
     
    Останнє редагування: 9 Листопад 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    В нас було 100. І я не шкодую ні хвилини. Мабуть тому-що ми робили свято для себе.так як хочемо ми. Не оглядались ні на кого.і все було чудово..І довго ще згадували гості наше весілля. І в подорож ми поїхали..
    ...хоча я до зустрічі з чоловіком теж всім казала.що не хочу забави.пишного плаття і тд...
     
  3. Almariel

    Almariel Well-Known Member

     
  4. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Не думаю, що унікальні, з мого досвіду родинного, сама забава завжди окуповується +/-, переважно люди дарують орієнтовно якраз вартість ресторану (перепрошую за такий меркантильний аналіз, але так є) (то хіба, якщо вибирають заклад дуже не по можливостях, дуже невідповідний матеріальному рівню більшості гостей, тоді може ні, але я кажу про розумні витрати на святкування), а решта - наряди, фото-відео, якісь витребеньки, ото вже те, що переважно не окуповується, а тут теж можна розгулятись ого-го, а можна і ні. Суджу навіть не лише по собі, але і друзях- брали кредити на весілля, після святкування одразу віддавали повні суми. Я взагалі до кредитів ставлюсь дуже обережно, і визнаю їх доцільність лише в певних випадках, але мушу визнати, що кредит на весілля (якщо, звісно, гроші використати грамотно), дуже навіть варіант.

    Отправлено с моего X9180 через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    в нас повернулось десь 80%, але виключно за рахунок близької родини
    взагалі конверти були дуже неоднорідні, більшість *дальніх* дарували приблизну вартість на людину в ресторані
    Зате як коліжанка виходила заміж, то казала, що ще й заробили)), але там більше батьки збирали гостей а-ля топ/віце/генеральний і т.д., молоді тих гостей бачили на весіллі вперше і востаннє. :)))
     
  6. Siania

    Siania Love Life

    Раніше я впевнено казала що весілля в мене не буде. Після того як зайнялась весільною фотосесією - моє небажання тільки посилилось. Ні, не тому що весілля погані, а тому що я забагато на них буваю, для мене все стало дуже схожим.
    Але, коли дійшло до приготування власного свята, ми вирішили все зробити так як хочемо, по-іншому. Зняли будиночок з гарною територією, поставили шалаш, повішали лампочки-гірлянди, прикрасили. Вдягання було на 16:00 в готелі, церемонія на 17:30. В нас не було біганини, прокидань о 4 ранку, купи гостей. Звісно, без переживань не обійшлось, але це тільки додавало інтриги :) Батьки абсолютно не знали як що відбувається, ми все робили самі, тому і свято вийшло саме таке як я мріяла, без пафосу, не за стандартним планом :)
    Тому мій вердикт - "нада", але тільки так як цього хочуть молодята :)
     
    • Подобається Подобається x 14
    • Зе бест! Зе бест! x 4
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    повірте, може. Якщо ви робите весілля суто для своєї родини- тоді весілля окупиться повністю (знайома робила весілля на 20 людей і запросила лише близьку родину і 2-ох друзів сім'ї). Я була за дружку на весіллі, де кликали сусідів і просто знайомих, то коли почали відкривати конверт - а там лише листівка з привітаннями, варіант забули покласти гроші не підходить, бо таких конвертів було декілька, подарунки (тобто якусь річ) дарували лише родичі і всі знали що від кого.
     
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ходить з порожніми конвертами)) або майже порожніми: нам 100 грн сувенірних поставили але з гарним побажанням хоч:). Десь вони ще є на згадку. І подаровані однією з найближчих людей, доречі.


    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  10. Siania

    Siania Love Life

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    щодо повернення коштів, мала недавно розмову з "вчорашньою" нареченою, то вона бідкалася, що повернулася лише половина коштів, але як вона рахувала ..... - якщо порахувати повну суму витрат включаючи одяг молодят, оренду кортежу, фото/відео, музику і всі решта дрібниці, які виливаються у зовсім недрібну суму + вартість банкету, то навряд чи можна розраховувати на те, що гості покриють всі витрати,, якщо ж брати в розрахунок тільки вартість гостини, то, я думаю, у 99% випадків витрати на банкет повернуться з торицею.
     
    Останнє редагування: 9 Листопад 2016
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  13. Chekay

    Chekay Well-Known Member

     
  14. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    думаю статистика трішки інша. Коли молодята "заробляють" на весіллі це в більішй мірі виключення з правила, або організовують весілля з розрахунку, а не щоб поділитись радістю з близькими людьми.
     
  15. Siania

    Siania Love Life

    В нас повернулось, звісно, дякуючи батькам. Коли готувались до весілля, то взагалі не думали скільки повернеться, бо були готові віддати певну суму на своє свято, навіть якби нічого не повернулось, нічого б не сталось. Тому, раджу всім робити весілля під свій гаманець, щоб потім не розчаровуватись.
    Підхід "кредит з ціллю віддати від подарованого" вважаю недопустимим, бо може повернутись мало, до цього треба бути готовими. Якщо є гроші щоб зробити вечерю на 10-х, то краще так і зробити, ІМХО.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 1
  16. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    @Hermi , може статистика і інша, я досліджень не проводила:girl_smile:, просто мала на увазі, що у більшості випадків витрати на банкет покриються , а решта поділиться приблизно порівну - одні назбирають більше, ніж витратили, другі - не зберуть і того що витратили на ресторан
    теж притримуюся такої думки, тоді і свято не в радість, молодята певно все весілля в голові гроші рахують. Були на весіллі в родичів, там мама молодої мала розрахуватися за ресторан подарованими грошима - треба було бачити її напружений стан, поки вона не перерахувала подаровані гроші і не переконалася що суми в гривнях вистачить
     
  17. jylanda

    jylanda занууууда

    Власне через такі розклади з кредитами потім море конфліктів і незадоволення від свята. Бо молодята розраховують повернути гроші і як не виходить, то потім зляться на гостей. Але підрахунки бюджету з врахуванням всього - машин, сyкні, обручок і т.д. і надія на повернення то трохи абсурд. Гості несуть з розрахунком місця в ресторані, за фату чого їм платити? Ну і вважаю, що слід жити по можливостях. Як нема можливості зробити весілля на 300 людей з лімузинами, то і не треба зі шкіри лізти.
    В нас забави як такої не було, був обід з найближчими друзями і рідними. Оскільки брали шлюб на час посту, то не планували гучної забави, плюс складно було організувати все на відстані. Я зовсім не жалію, що не було класичної забави, бо на той час мені того не хотілося.
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    От у мене вже давно склалася думка(може вона і жорстка) - що чужі весілля нікому непотрібні і нецікаві. Реально забава потрібна лиш молодим(і то не завжди) батькам-сестрі-брату і найкращій подрузі-другу. Для всіх інших, і близької родини в т.ч., це зайві клопоти...знайти гроші на подарунок - для багатьох людей оці 100-200-300 дол. дуже вагома сума, а іноді - і "суттєво впливаюча" на бюджет. Купити обновки всім - знову ж таки витрати і теж немаленькі. Я ще розумію весілля у вузькому колі найближчих, але кликати 100-150 чол. поза моїм розумінням. Чому якісь майже неприсутні у житті молодят люди, мають напружуватись у пошуках грошей і часу...Яка мета таких "тєлодвіженій"? Мені б було незручно напрягати чужих людей тим всім...Якийсь злий пост вийшов))) Нє, я не злюка...Просто не бачу сенсу в багатьох важливих для інших речах.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  19. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    реалістичний)))
    У нас минулого року було 5 весіль, і всі такі, що не піти не пасувало. Звички дарувати пусті чи копійчані конверти ми не маємо, додайте купівлю одягу, мені перукаря-манікюр, плюс на одне весілля, яке було за 500 км - витрати на готель:hang1:
    Я вже не те, що радості ніякої не відчувала, а вже трубку домофона боялась зайвий раз підняти -раптом знов прийшли просити:)))
    А тако як одне весілля на 10 років))), сукню провітрити, або близькі друзі - можна йти
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ну от я теж так думала, доки не побачила таку ситуацію у друзів. Реально кредит дозволив їм зробити свято, запросити стільки людей, скільки вони хотіли, і дебет-кредит (по власне забаві для гостей) вийшов десь по нулях, але свято, про яке мріялось, ж було. Я сама дуже проти кредитів "бо я хочу вже, а там якось віддамо", і беручи кредит на весілля керувалась би не надіями, що все повернеться, а я собі наразі ні в чому відмовляти не буду, бо то один раз в житті і я наречена і мені можна))) а тверезо, порахувавши, що, ресторан коштує, скажімо 40 тис., в середньому по меншій мірі подарують по стільки-то, відповідно, окупиться чи ні (ну, не знаю, історії з порожніми конвертами то таки винятки, принаймні я в своєму оточенні ще такого не зустрічала), +якийсь резерв, який я можу перекрити,+ сума, яку я можу собі дозволити без кредиту на сукню, машини, феєрверки, виїзні церемонії, що там кому треба, та й все. Ну, звісно, я не агітую за кредити, просто такий кредит трохи інший по суті, це, умовно кажучи, просто ніби свято організовується за гроші гостей, кожен скидається, ніби вхідний квиток, от якби це був комерційний захід, то так би і було, організатори вклали гроші, а тоді продали квитки.
    Абсолютно згідна, і кредитні гроші також витрачати по можливостях, так як свої, тільки надані авансом, прораховувати ризики і тверезо оцінювати скільки ти береш і як ти то будеш повертати. Ну і взагалі, реально подумати, чи молодятам це справді потрібно і так хочеться.
     
    • Подобається Подобається x 1