Кому маленького улюбленця? (віддам/візьму)

Тема у розділі 'Оголошення', створена користувачем levandivka, 14 Березень 2008.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для безкоштовних запитів/пропозицій, а не зоомагазину.
    Все спілкування через пп.
    Публікувати номери мобільних телефонів, адреси електронних скриньок заборонено
    Про втрату актуальності повідомляйте скаргою на допис. Повідомлення стане закресленним
     
    Останнє редагування модератором: 16 Вересень 2014
  2. Veronicka

    Veronicka Active Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (продам, віддам, куплю, візьму)

    дайте фотку,хай люди собі вибирають мацьоп !
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (продам, віддам, куплю, візьму)

    Ой...я ще не дуже вмію ті фото поміщати.:shy:
    То як вони чучуть підростуть...то сфоткаю і покажу...обовязково покажу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (продам, віддам, куплю, візьму)

    В моїх батьків зара повний звіринець:girl_haha:
    Маємо на продаж трьох німецьких вівчарок - хлопчики, 2 міс, з усіма прививками, і 4 кошенят - віддамо у добрі руки (чорненькі, мама невеликого розміру - будуть невеличкі, майже дитячі).
    Фото нижче (можу вислати більше).
    Кого зацікавило - пишіть в приват, дам контакти батьків.

    Наша Нюра (кошенят фото поки нема, народились 13 травня):
    [​IMG]

    [​IMG]

    Песенята (Ніклас, Нельсон і Нобель - мають документи)
    [​IMG]

    Мама песенят - Інга.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 7
  5. зося

    зося Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (продам, віддам, куплю, візьму)

    У нас кіця родила котят !!! сама мама пухнаста різних кольорів,добра дуже любить ласку,:girl_in_love: може комусь треба котеняток,віддамо в добрі руки!!????Пишіть в пп !!!:girl_claping:
     
  6. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (продам, віддам, куплю, візьму)

    Сьогодні моя кицюня http://posydenky.lvivport.com/showt...0%F8%ED%B3+%F3%EB%FE%E1%EB%E5%ED%F6%B3&page=2(пост №19)народила своїх перших котиків (4),їм лише декілька годин,але на перший погляд,2 получились руденькі(від такого ж кота як вона,тільки рудого),1 таке як вона,1 біле з сірими плямками(від гарного кота,але не довгошерстого,а "плюшевого").Можливо комусь треба файнючу мацьопку,пишіть протягом наступних 2-3 днів,віддамо в добрі руки...
     
  7. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (продам, віддам, куплю, візьму)

    Дівчата в мене катастрофа (думаю нічого нового ... у мене завше катастрофи).
    У мене добрий, порядний і розумний поважний кіт Васько. Йому 9-ть років і він вміє дуже багато всього. У зв*язку з нашим переїздом у малагабаритну оселю мама оппросила віддати комусь доброму кота, бо з собою брати його не буде. Всі мої переконання шо кіт не буде спати з Яною в ліжечку виявилися марними бо для мами знаходження кота і дитини в одній кімнаті є неприпустимим, бактеріальним і гіпершкідливим та грозить глистами малій.
    Я тепер навіть не знаю куди свого котика прилаштувати. Їсти та гадина лише корм і варені яйця, інколи може їсти печінку і облиту кип*ятком траву. Кіт м*яко говорячи балований. Дев*ять років то був мій чи не єдиний друг. Тому віддам у добрі руки, тому хто буде про нього дбати. Що таке миші і як їх ловити кіт поняття зеленого чи якогось іншого не має. Про те, що за межами квартири існує ще якийст світ певно не здогадується. Кастрований.
    Фото можу надати :)
     
  8. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (продам, віддам, куплю, візьму)

    а як не заберуть, то що?:sad::sad::sad:

    Адріася 9-річнмй кіт буде дуже сумувати за тобою, він півжиття з тобою прожив....суміваюсь що він прижеветьмся в іншій сім"ї .....пробуй маму убалтать на котика
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (продам, віддам, куплю, візьму)

    то....я зревуся,але...в нас є 3 кицьки,тож....
     
  10. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (продам, віддам, куплю, візьму)

    Це деже великий термін. І котики, і песики, і попугайчики
    стають як сім"я і їм важко переносити розлуку. Можна сказати мало хто переживе це. Вони можуть бути голодні, та лиш би з своїми господарями.
    Не віддавайте котика!
    У нас був попугайчик Гошка. Одного разу коли я їхала до бабці то взяла його з собою. І там залишила. Він мало прожив :sad::sad::sad:.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (продам, віддам, куплю, візьму)

    Ех... якби могла. Він в мене як частина сім*ї. Я так звикла до нього... І навіть не уявляю як воно буде без нього. Але коли б він розумів шо в коляску лізти не можна... а він любить чомусь у ній спати. Я коли зовижу то троха вдарю і вижену, а потім коляску чищу, а вот мама реагує болючіше... А ше коли мала почне повзати то не обійдеться від наїдання його кормом і випиванням його води. У нас сусідчина мала так і робить... корм називає "цюці песі" ( у них песик якого також віддають)... Дуже люблю свого кота. Якщо ніхто не забере то мама вколить йлму присипляючий укольчик щоб той не мучився... :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (продам, віддам, куплю, візьму)

    Ви самі розумієте, що 9-річного кота ніхто не візьме (хіба б якесь диво було). А якщо і візьме, то це буде величезний стрес для тварини і невідомо, чи він зможе жити на новому місці.

    Коти дітям ніколи не були перешкодою. Наприклад, мій старший син з народження зростав з нашими двома котами.

    9 років - це вже як ще один член родини. І його зрадити так само важко, як і інших членів родини. Вирішувати Вам...
     
    • Подобається Подобається x 8
  13. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (продам, віддам, куплю, візьму)

    Все він знає, а в коляску лізе, бо відчуває там негативну енергію. То кіт це як така собі діагностика. Якщо у вас щось болить то він на те місце усядеться. І зніме негатив.
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (продам, віддам, куплю, візьму)

    і мій синочок з народження х котом, правда киця домашня і ніколи надворі не була, боїться. І спали вони вдвох...зараз фото знайду. І нічого....
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (продам, віддам, куплю, візьму)

    в бабусі в гостях (кота везли з собою)[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 17
  16. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (продам, віддам, куплю, візьму)

    Дівчата в мене проблема не в коті, а в тому шо мама його не хоче в малу хату. Я б його залишила коли б жила сама. А так у мене два вваріанти, або комусь віддати, або усипити. Віддати мені подобається більше. На скандали і докази і крики щодо кота сили не маю і надоїли скандали. Вчора показувала знимку Вілтіс, там де песя з Ярчиком, то багато чого про Вілтіс дізналася. З людьми у яких єдві точки зорі одна їхня, а друга неправильна дуже складно і жодна психологія не допомагає. А коли я скажу шо у возику є негативна енергетика, то возик буде викиненим і як тоді гуляти з малою не знаю взагалі. (вчора в тогго возика ітак шуруп відвалився... тепер шукаю шурупа, а тут кіт вийде винуватим)
    ААААААААААА яка класна знимка. Двоє соняють так суперово. Мого кота би прибили за таке спання, спршу кота, а потім мене шо дозволила. Бо то ж глисти, шерсь, бактерії і т.д.
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (продам, віддам, куплю, візьму)

    Клас!!!! Така фотка гарна!!!!!!! :girl_claping: :girl_claping: :girl_claping::girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. uliana

    uliana Well-Known Member

    Візьму щенка

    Дівчатка, поможіть! Де можна взяти безкоштовно(або за символічну ціну) щенка породи лабрадор в подарунок??? буду дуже вдячна:)
     
  19. simona

    simona Well-Known Member

    Таке враження, що дитина не Ваша, а мамина. Так з тваринами не можна поводитись вони такі самі живі істоти тільки менш захищені і їх ображати не можна, бо дуже дорого треба буде заплатити. Вибачайте, але Вашій мамі треба звернутися до спеціаліста. Глисти у всіх є. А дитині треба відпорність до всього мати. В моєї тітки в 2-х кімнатній квартирі живуть (і при маленькій дитині): пес, 2 коти (правда 1 з них помер), рибки, черепаха, хомячок. І нічого преіодично всімвиводять глисти. Коли діти з тваринами живуть вони більш добріші. Доречі всі коти лізуть до діток вони їх оберігають, заберають повністю весь негатив, де треба забирають і якусь мінімальну болячку. Вони не лише у возик залазять, а й в інші місця, де спить дитинка.
    Вам потрібно з мамою поговорити, а краще дайте прочитати наші дописи на цю тему.:girl_flirt:

    І ще, наші тварини набагато чистіше від нас .
     
    Останнє редагування модератором: 12 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 7
  20. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (продам, віддам, куплю, візьму)

    Скажіть своїй мамі, що зате "котячі" дітки не хворіють на алергії, мають здоровішу нервову систему, а глисти виводяться елементарно: у ветаптеці таблетка за 2 гривні. Зрештою, можна віднести кота до ветеринара, нехай перевірить.
    Нас живе четверо у двох маленьких кімнатах, причому один час котів було аж двоє, один дворовий оферма. Оферму віддали моїй мамі, але не через бактерії, а через агресивність: була у нього якась болячка, через яку він міг кинутись і дуже жорстоко подерти... Дорослі розуміли, а однорічній дитині не поясниш... Їздили його провідувати кожного дня, він ТАК радів! На жаль, пожив там недовго: "добрі" люди допомогли... :sad: Чесно кажучи, мене совість мучить по сьогоднішній день, і якби я могла щось змінити, забрала би його назад.
    Другий кіт, я вже про нього писала, - зовсім домашній, буквально вибавив нашу Настю, дозволяв їй робити з собою все на світі. У нашої малої через внутрічерепний тиск завжди були проблеми зі спанням, Барс її дуже добре присипляв і заспокоював. На жаль, перед новим роком наш десятирічний Бася захворів: рак язика. Рана виглядала і пахла страшно, язик взагалі відняло... :sad: Так от, кіт ніби все розумів, і до малої навіть не наближався, спати перебрався до нас у ноги. Усипити не змогли, шкодую тільки, що не дістала якого-небудь трамадолу, щоб полегшити йому останні дні... Через два тижні після того, як його не стало, ми не витримали і взяли нового слони... ой котика. Це вже зовсім не наш мудрий спокійний Барс, але все-одно таке чудо! Тільки і дивись, щоб кудись не вляпався. :)
    І взагалі, я виросла з котами, моя дитина також, але ніякої зарази не набрались. Можу тільки сказати, що у сусідів кіт заразив лишаєм всю родину, то згодом вони просто привили кота якоюсь спеціальною вакциною, зараз все добре.
    Дивна у Вашої мами поведінка, невже вона сама за стільки років не прив"язалась до кота? На що вже моя мама любить мене дістати моїм кошатництвом, але до такого навіть вона би не додумалась...
    Співчуваю, що Вас поставили у таку ситуацію, ніби мало Вам до того було...
    А за корм не переживайте, далеко не всі діти його їдять. Моїй таке до голови не приходило. :girl_smile:
    До речі, є такі спеціальні крапельки "Стронгхолд", які виводять одним махом всю заразу: від бліх до глистів. Штука недешева, але у мене ще десь має трошки бути, можу віддати. Якщо котик не дуже великий, може і вистарчитить. І ще є таблетка від глистів... Може, якось вдасться маму вмовити?

    /Але я тут і твір наваяла!/
     
    • Подобається Подобається x 9
  21. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (продам, віддам, куплю, візьму)

    Я ще згадала, що на перших порах коли Настя спала, ми просто виставляли наших котів в коридор і зачиняли двері нашої кімнати. Оскільки доступ до кухні їм не перекривали, коти особливо не нарікали. :)
    А возика можна прикрити якою-небудь капою, зрештою, скільки там того возика буде, не встигнете оглянутись, як Яна виросте. ;)
     
    • Подобається Подобається x 2