Кому маленького улюбленця? (віддам/візьму)

Тема у розділі 'Оголошення', створена користувачем levandivka, 14 Березень 2008.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для безкоштовних запитів/пропозицій, а не зоомагазину.
    Все спілкування через пп.
    Публікувати номери мобільних телефонів, адреси електронних скриньок заборонено
    Про втрату актуальності повідомляйте скаргою на допис. Повідомлення стане закресленним
     
    Останнє редагування модератором: 16 Вересень 2014
  2. samogonohka

    samogonohka Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (віддам/візьму)

    Бачила давніше оглошення що хочуть маленького песика додому! Тому пишу сюди можливо ще не знайшли.Посилання на листочок автора http://vk.com/ido_sh
    УВАГА! Допоможіть будь ласка!

    Шукаю нових, дуже люблячих господарів для своєї собаки.
    У зв’язку із сімейними обставинами та переїздом до іншого міста наразі не маю жодної змоги її перевезти до себе.
    Чіо -дівчинка, 3 роки, мала собака, схожа на метис такси чи Карл.пінчера. Жвава, весела собака, доглянута, не дасть вам сумувати, ще й зможе вас захистити:) Тільки у дуже хороші руки, без інших собак та малих дітей у помешканні (до близького контакту не звикла, бо в нас ні в кого немає:).

    Знаходиться у Львові.

    Деталі: у приватні повідомлення або телефонуйте на номер 063 24 55 711
    Буду вам вдячна за будь-яке сприяння.
     
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (віддам/візьму)

    я свою кішку перевезла з собою в іншу країну і навіть не думала, є змога, нема. Їхали в готель в філармонію і вже тут шукали квартиру. І хоч не всі хочуть з котиком квартирантів, та мені навіть десь далеко в найгірших думках не було віддати комусь свою кицю, нашого члена сім'ї, яка нас тішить щодня, складає нам компанію. І для якої ми весь світ...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. storyteller

    storyteller New Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (віддам/візьму)

    Двом котам хлопчикам не так просто вжтися=(( тим більше одному вже років 15 а другому місяць.. пробуєм вже більше 2 тижнів і нічого не получається=( такщо буду рада відати маленьке чудо в хороші ручки=)
    [​IMG]
     
  5. samogonohka

    samogonohka Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (віддам/візьму)

    читайте уважніше це не я віддаю!!! я просто наткнулась на оголошення і тут його процитувала, щоб собачка мала більше шансів знайти порядних господарів і часом не попала на вулицю!
     
  6. faratmarta

    faratmarta New Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (віддам/візьму)

    Віддам кицю в хороші руки. 1 місяць минув.
     
  7. Montreal-ka

    Montreal-ka Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (віддам/візьму)

    Віддаємо маленьке кошенятко (хлопчик) в добрі руки. Вік - 1,5 міс. Ласкаве, пухнасте і муркотливе чудо.
    Фото:
    [​IMG]
    [​IMG]

    Кого зацікавило кошеня, то пишіть в ПП
     
  8. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (віддам/візьму)

    Привіт дівчатка. Вчора на вулиці знайшли малесеньке кошенятко. Новонароджене, очка ще не відкриті, їсти не вміє. Сиділо на стежині саме-самісіньке. Ми чекали чи не прийде кицька-мама, навколо бігали собаки, кицька так і не з"явилася, і ми його забрали. Я ніколи не мала справи з таким, не знаю, що маю робити з ним(((. Дівчатка, порадьте якихось волонтерів можливо, або місце куди його можна прилаштувати, бо я просто у відчаї, не знаю що з ним робити:girl_cray::sad::sad:
    Нагодувати толком не можу, бо воно не вміє їсти, купила дитячу пляшечку, але воно і з неї не дуже то їсть
     
  9. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (віддам/візьму)

    Попробуйте кормити через піпетку. Зробити там отвір, мало би їсти.....
     
  10. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (віддам/візьму)

    пробувала-чомусь не їсть((( А як кормити зі шприца? Та й чим кормити-інет пише, шо коров"ячим молоком погано(((. Дівчата, хто знає, дуже прошу координати якогось волонтера, чи ще когось, бо сама не справлюся. Я просто у відчаї.Ото зараз на роботі сижу, і спокою немаю(((((((((. А додому прийду аж о 20.00. Тепер вже й жалію ,що взяла його, бо зі мною йому може і гірше, ніж на вулиці((((((((((((((((
    Може хтось має кицьку, яка б вигодувала?
     
  11. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (віддам/візьму)

    Рубрика на ДП "Наші менші друзі"--- шукайте там поради, дівчата допоможуть у порадах щодо годування. А волонтери =--мають купу тих бідних котиків---самі не встигають всім приділити увагу.
     
  12. Sitara

    Sitara Active Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (віддам/візьму)

    Родичі в селі шукають цуценятко-хлопчика, рудого чи чорного окрасу, і коли виросте, щоб був невеличкого зросту. Чекатиму пропозицій з фото.
     
  13. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Кошенята

    Віддам в хороші руки 2х котиків і 1 кицю. Вони дуже ніжні, грайливі, привчені до лотка, до їжі не примхливі (в мене їли манку, гречку, зупки, картопельку...). Мама ловить мишок, кротів і т.д. Вони без породи, але з хорошими відгуками)
    Місце знаходження Винники. Можу підвезти в деякі райони Львова.
     
    Останнє редагування модератором: 26 Серпень 2014
  14. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Відповідь: Кошенята


    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 16 Вересень 2014
  15. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (віддам/візьму)

    Наші малятка підросли. Терміново шукають домівку!!!
    попереду холоди ( часу дуже мало), не дайте загунути цим чарівним маленьким красунечкам!!! Взяла маленьких пофотографувати.
    Дуже мила біла з чорним дівчинка, яка просто обожнює любов і ласку, взамін муркотить і засинає миттєво на ручках
    Друга мила біло-чоричнувата баришня дуже також ніжна, любить бавитись з сестричками, мити їх і обнімати коли спунькає
    Третя пухнаста кицюля більш серйозненька, вона як старша між ними, напевно родилася першою, любить також бавитись, гамати і гарненько спати в різних позах ( модель така собі)
    І всі разом три сестрички
    Дуже прошу про репост, в майбутньому обіцяю допомогу зі стерилізацією. Також перший час допоможу з їжею, прививками, оглядом ветеринара для киці. Візьміть маленьку красуню і радість в свою теплу домівку, вони так про це мріють
    Дзвоніть в пп Марта

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 16 Вересень 2014
  16. Надька

    Надька Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (віддам/візьму)

    Дівчата... в мене на роботі сусід хоче віддати дорослу собаку...непородиста дівчинка . Вона розумна...живе у квартирі...а яка ласкава...я сама дивуюсь що так може бути. Кого цікавить скину фото
     
  17. Svitlynka

    Svitlynka Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (віддам/візьму)

    Моя киця народила трьох кошенят, їм поки що тиждень, а в нас вже є два котики, тому ми не в змозі залишити їх. Вони рижого кольору з білими плямками, одне біле з рижими плямками, всі три дівчинки. Десь через місяць коли трохи підростуть і будуть самі їсти зможемо віддати:) звертайтеся в приват:)
     
  18. Pilipka

    Pilipka Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (віддам/візьму)

    Віддам у добрі руки шотландського котика (скотіш-страйт) кремового окрасу (котику 2 роки), стерилізований, щеплений, домашнього утримання. Їсть натуральну їжу, з лоточком проблем немає. Лагідний, грайливий, вихований. Шукає нову родину (бажано без малесеньких діточок) в зв"язку з сімейними обставинами.

    [​IMG]

    Це котик в двомісячному віці.

    [​IMG]
     
  19. Lelka

    Lelka New Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (віддам/візьму)

    Чудові котик і киця по 5міс шукають своїх господарів! Дуже грайливі, але і дуже ніжні братик з сестричкою мріють потрапити у добрі, люблячі і відповідальні руки! Привчені до лотка, їдять все, як натуральну їжу так і корма для тварин. Маленька тваринка стане вашим кращим другом і окрасою вашої оселі! [​IMG][/URL][/IMG] [​IMG][/URL][/IMG]
    і менша дівчинка
    Маленька, гарненька і дуже вихована киця 2,5 міс, сірого кольору, віддається у добрі, люблячі і дуже ніжні руки. В їжі не перебірлива, ходить у лоточок, дуже грайлива але і дуже муркотлива дівчинка чекає на свого господаря!
    [​IMG][/URL][/IMG]
     
  20. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Відповідь: Кошенята


    Залишився сіренький котик) він дуууже лагідний і чекає на господаря)
    [​IMG]
     
  21. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (віддам/візьму)

    Незнаю де написати, запитаю тут. У бабці в селі є собака. Зимою там нікого не буде і нема кому за ним доглядати. Може хтось в курсі, чи можна десь у Львові чи за містом десь поселити песика на пару місяців. Можливо якийсь притулок для тварин, які умови? Буду вдячна за відповідь.