Кому маленького улюбленця? (віддам/візьму)

Тема у розділі 'Оголошення', створена користувачем levandivka, 14 Березень 2008.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для безкоштовних запитів/пропозицій, а не зоомагазину.
    Все спілкування через пп.
    Публікувати номери мобільних телефонів, адреси електронних скриньок заборонено
    Про втрату актуальності повідомляйте скаргою на допис. Повідомлення стане закресленним
     
    Останнє редагування модератором: 16 Вересень 2014
  2. Nata_Bu

    Nata_Bu Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (продам, віддам, куплю, візьму)

    так, вона:girl_smile:
    ось ще (яблука і помідори - улюблена їжа):
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (продам, віддам, куплю, візьму)

    ой а в оєї свекрухи кицька брюхата ходить, напевно захлочуть котенят топити, може комусь треба кошеня, мені так не хочеться шоб їх топили, шкода :girl_cray:
     
  4. Катруся

    Катруся Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (продам, віддам, куплю, візьму)

    А у моєї мами на селі 3 маленькі киці, може хто хоче маленьку коліжанку,) Вже самі п'ють молочко, мудрульки такі. А взагалі коти лікують і болячки і негативну енергетику квартири.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (продам, віддам, куплю, візьму)

    а я хочу отаке чудо-лабрадор:girl_cray:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 14
  6. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (продам, віддам, куплю, візьму)

    Мар"яночка, от якщо б фото кицьки. Я планую у вересні купувати котика, тож майте мене на увазі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (продам, віддам, куплю, візьму)


    я б з задоволенням ту жучку свотографувала, але я ше не доробилась до фотоапарата, хіба якшо з роботи свисну, то звичайна кішк ане породиста :girl_spruce_up: мені так здається. але дійсно я ліпеш спробую зробити фотографії
     
  8. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (продам, віддам, куплю, візьму)

    всьо. так і знала не треба було мені ту гілку дивитись. Так вже хочу песика :girl_cray: В мене мій кокер любимий помер минулого року, а я так песиків люблю :girl_cray: Але то не з нашим кочовим життям і безвідповідальністю хатньою... Буду тепер розстроєна, але то мабуть в жилєтку мені :girl_sad:
     
  9. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (продам, віддам, куплю, візьму)

    кому домашню кицю-Клеопатру?
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (продам, віддам, куплю, візьму)

    Віддамо у добрі руки двох двомісячних кошенят і дорослого дворічного котика.

    Одне кошеня:

    [​IMG][​IMG][​IMG]

    Друге кошеня:

    [​IMG][​IMG][​IMG]

    І "Кіт, який гуляє сам по собі":

    [​IMG][​IMG]

    Вибачте за страшний фон - реалії хлопчачого студентського життя((

    Ці котики живуть у мого брата в гуртожитку. Але так як він закінчив навчання, і невдовзі винайме квартиру, то котиків бажано влаштувати в добрі руки - не хочеться їх викидати(( бо на квартиру з ними навряд чи пустять(( Історія їх така: кілька років тому мій добросердечний брат підібрав на вулиці голодне-холодне кошеня і лишив його жити у себе. Це виявилась кішка, яка з часом привела потомство. Того разу всім крім самого вредного і мами вдалось знайти гарних господарів:girl_claping: А тепер знову в травні народилось аж 6 кошенят, брат думав топити, але не зміг, не піднялися руки, і от знову 4 кошенят пристоєні, лишилось двоє, здається киці. Мама їхня десь пішла гуляти і пропала, ми так розуміємо що назавжди, бо кілька тижнів її немає. І ще лишився вредний дорослий котик. Чому вредний? Тому що він дійсно дуже самостійний, і навязати йому свою думку у вас не вийде. Але ж і йому потрібен добрий, чуйний хазяїн чи хазяйка:girl_smile: Котики навчені ходити в туалет, здорові. Відгукніться, майбутні власники:girl_claping:
    Дівчатка, попитайте ,будь-ласка, знайомих-сусідів, може хтось якраз шукає кошеняток.
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (продам, віддам, куплю, візьму)

    ТАААААК!!!!!:radist::radist::radist:Яка гарна!!!А можна мені в ПП в нормальному розмірі фоту скинути?

    А я часто бачу в районі білого щеня-став схожий на долматинця(білий в чорні крапочки) і саму масіньку чорну дівчинку-моя мала її любить на поводку водити(коли їй господарі дозволяють )))) )
     
    Останнє редагування: 17 Липень 2009
  12. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (продам, віддам, куплю, візьму)

    Знайома віддає в добрі руки котика дорослого, десь років вісім йому. Рудий перс. Дуже пухнастий. Вихований, спокійний, домашній, на вулицю не ходить.
    Хочуть його позбутися бо вагітна. Трохи терміново.
     
  13. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (продам, віддам, куплю, візьму)

    Дівчатка, зголошуйтесь на котиків з допису №108:girl_flag_of_truce:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (продам, віддам, куплю, візьму)

    Знову про котиків з допису №108:girl_smile: Так як мене довший час не буде в інтернеті, лишаю вам номери т. свого брата - власника тих пухнастиків. Отже, +380675709317, або +380634434517, Денис. Карточки він включає по черзі, так що не дивуйтесь якщо якийсь з номерів буде тимчасово недоступний))) Допоможіть знайти нових хазяїв для коцурків, будь-ласка:girl_flirt:
     
  15. Cranberry

    Cranberry Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (продам, віддам, куплю, візьму)

    Дуже хочу обміняти папужку самочку на самця!! Або продати...що не так бажано як перше))) Але лише для того,щоб на ті гроші таки купити хлопчика.Я вже розмішала це повідомлення,але невдалу вибрала тему.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (продам, віддам, куплю, візьму)

    наші котики
    [​IMG] [​IMG]
    блондини-блондиночки брюнети-брюнеточки
    [​IMG] [​IMG]

    ... ...кому маленького улюбленця? віддамо в хороші руки)))
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (продам, віддам, куплю, візьму)

    Дитина хоче шиншилу хто має, що порадите, де купити ??? Нам радили купувати маленьку а в магазинах я бачила лише "підлітків". І чи це правда що вони вночі не сплять???
     
  18. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (продам, віддам, куплю, візьму)

    А скільки дитині? Чи будете ви допомагати?
     
  19. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (продам, віддам, куплю, візьму)

    Дитині чотири роки, помагати буду. Дитя дуже хоче, маємо знайомих з декоративним кроликом, то вона від кролика не відходить.
    Дитина виросла з псом - французьким бульдогом, так що надіюсь тварину мучити не буде.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Cranberry

    Cranberry Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (продам, віддам, куплю, візьму)

    Правда.Нам якось лишали сусіди.Вдень не чули не бачила,а в ночі вони видає дуже дивні звуки(я такі вперше чула) і тоді вже не спить цілу ніч((((
     
  21. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Кому маленького улюбленця? (продам, віддам, куплю, візьму)

    Особисто я б не радила! Поясню свою позицію. Шиншилки, вони як би це сказати трохи дикі. Вони не дають себе любити, гладити, носити на руках. Вони мало проявляють емоцій. Але якщо докласти зусиль багато багато і мати терпіння безмежне то радості буде.
    Чи готові ви до того, що вона буде пригати по хаті, причому скрізь і залишати .... ?
    Чи готові ви її виховувати з терпінням? (причому різкий рух, може її злякати)
    Чи маєте місце на велику клітку?
    Чи готові пожертвувати обоями, носочками, меблями?
    Чи маєте достатньо часу щоб приділити її?
     
    • Подобається Подобається x 2