Комуналка: газ, вода, електроенергія, квартплата тощо

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем СОФІЯ -СОНЯ, 13 Січень 2009.

  1. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Мама прочитала,що субсидія не буде поширюватися на ту абонплату...і вже істерить,як даватиме собі раду на одну пенсію і т.д
    Щось сумніваюся з одного боку,що то може бути правдою,бо то вершина маразму..З іншого боку хто зна,їм таке вигадати-раз плюнути,то був би вже не перший маразм.
    Може,хтось вже має інформацію з цього приводу?
     
  2. Milena

    Milena Member

    Інформація є. Абонплата то правда(( і так, субсидія не буде на неї діяти...якщо до наступнго опалювально сезону її взагалі не відмінять
     
  3. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Останнє редагування: 31 Березень 2017
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    бюджет наповнювати треба? Гроші самі з неба не капають, от і придумують всякі лазєйки. Я навіть можу пояснити чому так. В селі люди перейшли зараз на дрова, в мене в містечку на моїй вулиці лише 2-3 обігрівають хату газом\електрикою, всі перейшли на тверді види палива, газ в них лише для готування їжі (в тій частиін де я живу централізованого опалення немає), відповідно за газ платять копійки, тому треба ж чиновникам якось гроші в людей забрати - ну давайте обов'язкову оплату придумаємо!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Я взагалі в тяжкому шоці від цього маразму. Я споживаю газу 2-3 куби, відповідно плачу 14-20 грн на місяць. То я тепер платитиму за невідомо що вп"ятеро більшу суму? І це при тому, що я той чортовий лічильник купувала і встановлювала за власні кошти.
    Якщо хтось знатиме про які-небудь акції спротиву з цього приводу, дайте знати - приєднаюся. Нахабна обдирайлівка на рівному місці.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  6. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    я от сиджу і прозріваю...декілька разів перечитала, бо думала що від температури в мене мозок не працює. Мені може хтось пояснити на що впливає потужність лічильника? Він що газ жере чи шо? Середньомісячні середні витрати - що це, ми за рік стільки газу не використовуємо :sad:.В мене лічильник поставили вже дуже давно, ставили - який був, то чому я маю платити таку круглу суму?
    +з якого дива жителі Києва мають таку низьку абонплату? В них що там якесь родовище своє, що менше грошей на транспортування виділяється?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  7. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Тепер я, здається, розумію для чого раніше був зроблений розподіл на газопостачальну та газорозподільну (здається, так вони називаються) ланки. Цікаво, чи можна законним офіційним шляхом від"єднатися від газопостачання, і хай горить та газконтора ясним полум"ям з її пакращаннями.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Ви знаєте, моєму дідові 84 р -хату він збудував 25 р тому. Газ в селі провели плюс-мінус 20 р тому. Так він розказує, що не лише лічильники сам купляв, а люди по селах скидалися на ту трубу, що веде газ до будинку. Якщо чесно, то це вже справді виходить за рамки нормального глузду. Ті нововведення і так далі.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  9. Milena

    Milena Member

    Все-рівно повинна бути альтернатива. електроенергія. ок. перейдемо на електроплити, електрорадіатори, бойлера тощо....
    1. як в Марганці, Нікополі, Орджонікідзе Дніпропетровської обл. що не день, так пів містабез електрики взагалі(( буває в морози і п'ять днів немає електрики
    2. тарифи теж піднімуть до небес і не факт, що абонплату і тут не влаштують(((
    Сумно... люди у шоці то м'ягко казати...
     
  10. Ari

    Ari Well-Known Member

    сьогодні слухала якогось дядю в фейсбуці, то він казав, що по дійсності це власність держава - була, і зокрема от як ви пишете кожен якимось чином щей до цього приложився, а тепер за своє ще й ми загалом маємо платити. Ну це абсурд, тоді би мало бути, що той хто подає нам газ (ахметов чи хтоб там не був) мавби платити за користування тими трубами, а не прихватизовувати.
     
    Останнє редагування: 31 Березень 2017
  11. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    в мене таке враження що людям це подобається.
    Я напевно якась тупа, але не можу ніяк зрозуміти чим керувались наші законотворці впроваджуючи ту абонплату, мотиви мені ясні...але за якою логікою її розраховують? Бо лелеки прилетіли і треба більше за газ платити?

    А знаєте що найпечальніше, сьогодні ранком прибігла сусідка до мами хвалитись що газ подешевшає! Мама їй пояснює що фігушки, а вона мамі доказує що по 6 грн то дешевший газ, а абонплата завжди була! Підозрю що так багато людей подумає.
    Дивлюсь на то все і плакати хочеться :sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. Ari

    Ari Well-Known Member

    Нажаль, поговірка - чого бідні бо ...., чиста правда. Наша держава має дуже багато податків, здається куди дальше, та ні..
     
  13. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Попросила мене мама порахувати їм ту абонплату, вийшло 160 грн... Вона не повірила. Просто не повірила, що таке можливо.
    Ну так, газ буде дешевший. Зимою, можливо, навіть витрати зрівняються для тих, то використовує газ для опалення.
    Але якщо є тільки газова плитка, то використовуючи 5 кубів газу на 35 грн, абонплата буде 50 грн... Де логіка?
    Але саме більше хвилює безконтрольні зміни. Захоліти ввели абонплату, захотіли - знизили тариф на 50 коп. Але до року часу зросте знову тариф і абонплату будуть піднімати постійно.

    От на наш будинковий лічильник виявляється не так все печально. На весь будинок виходить десь 750 грн. Якщо поділити на всі квартири, то вийде не так вже й багато, до 20 грн, а може й менше.
    Закралась думка не платити абонплату... Але ж всі поплатять з переляку, а ти потім з ними ціпи в'яжи.
     
    Останнє редагування: 31 Березень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Milena

    Milena Member

    Підскажіть, як прораховували абонплату.
     
  15. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Для цього треба знати максимальну пропускну здатність лічильника. Можна подивитись на самому лічильнику G 1,6 =2,5 м.куб на годину, G 2,5= 4 м. куб на год, G4 = 6 м. куб на год і т.д. В нас на будинку G25, то максимальна пропускна здатність 40 м.куб.
    Тариф по Львівський області 0,02175 *1,2 (податок)* максимальну пропускну здатність лічильника*24 год*30 днів.

    0,03101 (Тернопільська обл)*1,2*6(в них G4)*24*30=160,75 грн
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Milena

    Milena Member

    У мене G6
    Шок ((((((
     
  17. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    н-да... тоді множити на 10 м... майже 190 грн...
    це якщо я все правильно зрозуміла з тих статей.
     
  18. Milena

    Milena Member

    Піпі...тут сплошний нецензур!!! і от що, мені хіба, маючи двух дітей, більше немає куди ці 190 грн подіти???? за тарифами я оплачую...нащо ще цей цирк????((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Ну а як та пропускна здатність впливає? на оплату ясно, а чому пропускна здатність лічильника впливає на вартість постачання, Я ніяк не можу зрозуміти.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Ви знаєте... я теж не знаю... Маразм повний.
    Вони обчислюють ніби лічильник працює на повну потужність 24 години на добу цілий рік.
    В нашому будинку дехто ставив потужніші лічильники з розрахунком, що в перспективі зможе перейти на індивідуальне опалення.