Комуналка: газ, вода, електроенергія, квартплата тощо

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем СОФІЯ -СОНЯ, 13 Січень 2009.

  1. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    ну іншими словами я цього описати не можу.
    Ми лічильник ставили бо інших не було, та і особливо в той час (а то десь 1996 рік був) ніхто не цікавився тим ділом.
    це вони якусь котельню хотіли робити? В мене G4, ми за цілий рік не спалюєм стільки, скільки "треба" за місяць. В мене особняк, в часи коли не дуже рахувались з газом використовували до 1000 кубів в місяць, і це при тому що в мене пічне опалення. Правда в нас немає підігріву підлоги.
     
  2. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Та вони якраз і поставили 4 в розрахунку, що підключать опалення. Тільки на газову плиту можна було ставити 1,6.
     
  3. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Всім привіт

    В когось було таке шо оплата по світлу пройшла, а не поновилось?

    Платила 14 березня карткою Кредобанку. Раніше поновлювалось на "сплачено" за кілька днів. Сьогодні подавала показник, а там пише "не сплачено". По виписках банку платіж пройшов. Де шукати крайнього?))) сума 90 грн, але всеодно шкода платити ше раз.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  4. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Було. Не переживайте. В мене якось місяць висіла. До 5-го числа, здається, може і не поновитись, бо приймають показники. Перетерпіть і не панікуйте, потім все обновиться. Я постійно оплачую або кредо, або ві ес.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Можливо в зимовий період то і працює, а з травня до вересня , то лише їжу готують і то за наявності мультиварки влітку по-мінімуму ... Маразм повний .....
     
  6. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    минулий місяць в мене. задзвонила в службу підтримки(чи як там вона) "провелось "за якусь годину...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Дівчата, роз"ясніть ще і мені із тою абонплатою за газ.
    Є будинок в якому ніхто не проживає - відповідно споживання газу не було, тому я щомісяця подавала один і той же показник через сайт і все в мене було по нулях.
    А зараз я повинна буду платити якусь сталу суму вмісяць не зважаючи на те, що там ніхто не проживає?(( Є газ.колонка, котел, газ.плита.
     
  8. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Саме так. Я за мобільний незважаючи чи розмовляю, чи взагалі вимкнений, оплачую абонплату. Так і тут.
     
  9. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Дуже Вам дякую! Шойно подзвонила, перевірили, сказали шо гроші є, а поновиться пізніше.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  10. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Та то, як ви кажете -що за одиниця вимірювання кубо-година. Якби я палила 24 год на добу, 30 днів на тиждень, то певно б розорилася... або ще щось. Що там логіки нема, що стільки ніхто не палить. Але там потрібно їм не логіку, а бабло.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Ніхто не чув що Гройсман нібито відмінив оту абонплату за газ? Мама в новинах почула таке, зараз в неті ніяк не можу знайти про це інформації (лише що виступ про переглял абонплати), +на варті вже почали бурно обговорювати це питання.
     
  12. Milena

    Milena Member

    А то він не знав всі ті дні про це!
    Коли почалися масові обурення, прискакав такий собі...на білому коні, і чарівною поличкою відмінив все(((( гидко!
    Ні, наче не відмінили ще, а по типу, перевіряють доцільність та правомірність....
    Але в очах багатьох тих, хто дивиться новини з телевізору, Гройсман вже герой....
     
  13. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Це не в його компетенції.Просто слова,які гарно звучать з екрану.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  14. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Ось так от...
     
  15. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

  16. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Ну, так. На тих пару грн збідніють.)) Я чула ще по радіо, що вони планують переглянути рішення і можливі тарифи, але абонплата точно буде з серпня.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я от собі думаю - то в квитанції за газ має бути два пункти: абонплата і спожитий газ. А якщо цю суму за абонплату не платити? Ми теж тягнули трубу за власний кошт. І та газифікація була зовсім не дешева. То чому я маю тепер за то ще раз платити? (Риторичне)
     
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ми так само. В нас от в селі мали міняти труби газові(центральну і ті, що до будинків врізані), всі матеріали треба купити самому, викопати рів, потім загорнути і за ті роботи, що вони зроблять вони встановили плату майже 8 тис. грн з хати!. Народ в нас молодець- збунтувався, не допустили до роботи і вони збились на 2700, а тепер і зовсім збились- не будуть нічого міняти, бо люди писали в столицю, чи правомірним є ота оплата, відповідь-ні, поставщик має міняти за "свої" кошти. Отака от піпіпі історія).


    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    І в нас ті труби хочуть міняти. Шо то за обдіраловка((( ми собі 150 метрів труби вели за свій рахунок, а тепер ше 8000 за заміну центральної труби.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    В сусідньому селі десь два роки тому робили, люди платили, скільки сказали.
    Термін експлуатації тих труб десь 40 років, тоді десь відсотків 70 точно ще не підлягають заміні.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk