Комуналка: газ, вода, електроенергія, квартплата тощо

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем СОФІЯ -СОНЯ, 13 Січень 2009.

  1. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    я нічого не носила цього сезону, а от за містом сусіди подавали все заново, бо перший місяць прийшла повна сума чомусь.
     
  2. Megan

    Megan Well-Known Member

    Ось і в нас таке саме, "нічого не треба, все поновляється автоматично"... ми, наївні, повірили.. аж до повної суми.. а в соцзахисті "а ви шо не знали? Та то всі подають довідку про склад сім'ї"..
     
  3. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Чи потрібно повідомляти відділ субсидій про зміну місця роботи?
     
  4. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Може, хтось стикався з від'ємною сумою субсидії в квитанції. До прикладу, нараховано 40 грн., Субсидія -10 грн. До оплати 50 грн. Що то за така субсидія, що ще доплачувати треба?
    Минулого місяця субсидія перекрила нарахування і ще щось залишилося. А цього в усіх квитанціях якесь непорозуміння.

    Надіслано від мого Lenovo A5000, використовуючи Tapatalk
     
  5. Megan

    Megan Well-Known Member

    Ні, не потрібно.. усі дані вони беруть самі, принаймні, мені так казали.. у мене збільшилась зп, я їх питала, то відповіли, що все собі знайдуть
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Ви здається теж з Пустомитівського району? Сьогодні там була, то сказали принести довідку про склад сім'ї.

    Надіслано від мого LG-H734, використовуючи Tapatalk
     
  7. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

     
  8. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

  9. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Розкажіть як то має бути. Місяць не було гарячої води (з 8-10 травня через ті гідравлічні роботи). В квитанції за травень сума за гарячу воду 220 грн, це так має бути чи дописали куби?
     
  10. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Дівчата, а в когось подались показники газу?
    в мене отакево....
     
  11. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    я підозрюю вірус Петя винен)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Нєєєє, Петя так не каже. Петя хоче триста баксів.
    Піжди і завтра подай. Я через інфольвів щойно все чудово надіслала. То певно сайт запитами завантажений....
     
  13. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    вчора подала через Портал споживачів комунальних послуг | InfoLviv.com.ua
     
  14. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    саме так мені відповіли, коли я таки зі 100500 разу додзвонилась.... показники подала в тел. режимі.
    також не вдавалося.
     
  15. Hermi

    Hermi Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  16. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Ага, або біткоїни хоче))
    А якщо по темі, то скажіть, будь ласка, комусь забрали переплату по субсидії у розмірі більшому, ніж була сама субсидія? Бо на гарячій лінії мені плвідомили, що у травні всю переплату, тобто невикористані кошти повертають у бюджет. Але у мене переплата 1700 грн за квітень, а зняли повністю всю суму субсидії за квітень 2100 грн, тобто я ще 400 грн маю доплатити. Буду вдячна, бо пояснити мені так нічого і не змогли конкретнл.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  17. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Теж з таким сюди прийшла. Тільки в нас заборгованість 2400 вийшла. В квитанції одна інформація, в особистому кабінеті інша, знайома з газової кантори ще інше говорить. Цього місяця нічого не платили
     
  18. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    а по якому номеру тре дзвонити?
     
  19. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    я номер з квитанції про сплату взяла.
     
  20. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    @snoybox дізналися щось по цьому питанню? Я дзвонила ще у червні на урядову гарячу лінію, але відповіді ще не маю. Мав лист, я так розумію прийти.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk