Комуналка: газ, вода, електроенергія, квартплата тощо

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем СОФІЯ -СОНЯ, 13 Січень 2009.

  1. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Можливо, це й справді сталося випадково, бо в них було пропало світло в спальні, вони кликали електрика.. Хто там знає. Міняли люстру.
    Мені просто цікаво, чи є така можливість ? Я просто далека від таких маніпуляцій. Бо дротик так щільно закручений, пробуй так закрутити і зламати саме на місці того скручення. Але пломбу шукала і не знайшла.:girl_nea:
    Бо дівчатка вчилися в медичному університеті, і навіть не знали, як платити за комунальні чи вдавали, що не знають?
    Дякую, я вже начиталася за штрафи до 20000 гривень, перелякалася трохи.
     
  2. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

     
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @famenlviv повідомте про це обов'язково. Заплатити, мабуть доведеться, якщо не штраф, то за нову пломбу.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Може бути, що як платити не знали, а як поставити магніт на лічильник, знали. Це не пов'язані між собою речі.
    Штрафи там захмарні, але вони стосуються тих, кого зловили при перевірці, або хто перед тим не відкривав пів року контролерам двері, а потім зробив заявку на поновлення пломби. Якщо Ви самі зробите заяву зараз, то маєте заплатити за виклик і вартість пломби, по ідеї, все.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Написала заяву, оплатила за нове пломбування, надіюся, тим все і закінчиться.
    А тепер треба буде вважати, перевіряти за квартирантами не тільки показники лічильника, а й наявність пломб.:girl_devil:
    Дякую всім за поради.
     
  6. Megan

    Megan Well-Known Member

    Нам не відмовлено. Але обов'язкову плату збільшено з 80грн до 1550... ось так(((
    Кажуть, дехто має і по 3-4 тис обов'язкової плати..
    І ще, чомусь при розрахунку беруть доходи лише за 1 і 2 квартал. А те, що з 2 кварталу я не працюю - це вже так, дурниці.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Megan знаю, що люди якось оскаржують, повторно переглядвють по доходах.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  8. Megan

    Megan Well-Known Member

    @NataliaFed, та я питала сьогодні, то нічо не дасть, бо інструкція є брати доходи за 1-2кв. А там в мене і зп висока, і допомога на дитину (до травня), і розрахункові.. виходить, що доходи тоді були високі, але те, що вони зараз знизились навіть не наполовину - ну ті дівчатка розуміють, але що зроблять(

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  9. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    В мене теж так спочатку було, зате потім була така субсидія, що я аж ходила перепитуватись чи все правильно.. Мусите потерпіти...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

  11. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    дівчата , я канєшно діко ізвіняюсь, але який тоді розмір субсидії?? 10тисяч..ЩО ним оплочувати?
     
  12. Megan

    Megan Well-Known Member

    Ну я не в курсі, але думаю просто кількість газу велика, бо особняки великі, і прописаних багато..
    У нас 6 осіб проживає, з них 2 пенсіонери, 2 дітей і 1 працюючий і 1 на біржі. Норми газу є, 2 котли, 3 плити, 2 колонки, проживаючих багато, а доходу мало, тому і виходить. Якби не діти, то не думаю, що би там дуже щось набігло.
     
  13. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Megan, я просто по собі міряю, ми без субсидій, будинок 2дорослих +1 дитина... то листопад власне в 3тисячі вклались... ну , не Ташкент канєшна...але і мерзли..
     
  14. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    То треба сформувати квитанцію і прочитати дрібним шрифтом обов'язковий платіж. В свекрухи , наприклад, десь 250 грн, а намалювали борг біля 2500, причому все платилось вчасно. То ми прикинули, що то поставили все до сплати разом з сумою, що покриває держава, плюс аванс на грудень теж разом з субсидією. В приват24 показує тільки "ітого, ", тобто -2500. Добре, що ми сплачуємо самі, я уявляю, якби квитанцію побачила 73 річна бабуся. Ми (не маємо субсидій) напалили за листопад на 311 грн., а рекомендують сплатити поза 800. А нєфік їм наперед олігархам! А дехто не дивлячись, таки оплатить те, що пропонує Приват24, бо там заганяється кінцева сума... тому зараз обов'язково треба перевіряти квитанцію.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    В нас субсидія на світло 9 грн, а за газ - 5.40 :girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Креативно Креативно x 1
  16. Megan

    Megan Well-Known Member

    Не знала, що таке буває... певно папір і папка, +вистояти чергу вартує більшого :sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Дівчата, а підкажіть, до котрого числа потрібно сплачувати комуналку. Бо я не отримую квитанцій ні на що, окрім як від ЛКП. І раз на пів року або вода, або газ. Сьогодні дочиталась в квитанцій (електронній) за газ, що рахунок необхідно сплати протягом 5 днів з дня отримання. Але ж день отримання не фіксується ніде, а формується рахунок станом на перше число. Якийсь абсурд троха.
     
  18. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    @Divchyna vesna,я газ і світло завжди плачу в період 20-25 число. Ніколи ніяких нюансів не було, боргом не виводили в наступному місяці. А в квитанції за газ завжди в мене писало шо протягом 5 робочих днів. А прийти вона могла раз 10 числа, а раз 20.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Газ до 20 числа. Решта не скажу.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Я інколи оплачую і до 20-го числа. Питання виникло в зв'язку з нарахуванням пені. От з котрої дати вона буде нараховуватися? Від дати формування рахунку чи отримання споживачем?