Комуналка: газ, вода, електроенергія, квартплата тощо

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем СОФІЯ -СОНЯ, 13 Січень 2009.

  1. Elif

    Elif New Member

    Так центральне, я думаю вона так і робить і дуже хитра. Просто наступного разу, коли буде піднімати ціну за житло, я скажу щоб показала всі показники, а то знаєте іду митися чи посуд мию і тільки думка, щоб не використати зайвої літри води, бо вона користується холодною, а митися - гріє, а коли я спішу на роботу, то нема часу бавитися із тим. Дякую!
    --- дописи об"єднано, 20 Грудень 2017 ---
    Я вже разом із комунальними 1700 плачу, додаткових не даю
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  2. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Можна :sad: в нас 2 кімнати 52 кВ.м, то за грудень 1000 грн. АЛЕ! Є будинковий лічильник.
     
  3. Elif

    Elif New Member

    Дякую! а за воду можливі такі копійки ~20-30 грн? Там 5-6 куб було написано і гарячої і холодної .... тобто я маю на увазі вже із пільгами?
     
  4. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Elif я от щойно глянула на тарифи. То певно 2800 грн то трохи багато. 26.58*на кВ.м. хоча треба знати опалювальну площу. Ну якщо беремо приблизно 80 м.кв+ постійна складова тарифу, то вийде приблизно 2200 грн. я
    --- дописи об"єднано, 21 Грудень 2017 ---
    @Elif якщо брати тільки холодну воду, то вийде більше ,ніж 30 грн. 5* 12.95=64.74 грн. І це тільки холодна. Гаряча значно більше.
    Тому висновок сам напрошується. Таки є певною пільги, а вам голову пудрить (((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Elif

    Elif New Member

    Так, я писала, що пільги є, просто не всі платіжки знайшла і не повністю розібралась в них, тільки бачила суму до оплати за певний місяць
    Дякую Вам!
     
  6. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Дівчата, який в кого розхід газу на однокімнатну квартиру приблизно 50 кв.м. загальної площі. В квартирі індивідуальне опалення+гаряча вода + газова плита. Плануємо переїжджати на нову орендовану квартиру і хочу прорахувати на яку суму потягнуть комунальні. До того жили в квартирах з центральним опаленням...
     
  7. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Дуже залежить , який будинок. Ми в новому утепленому на майже 100 м2 використовували і опалювальний сезон найбільше 100 куб. Коли були морози, причому влітку десь 30 ( плита і гаряча вода). На старій квартирі ( польський будинок в центрі, стіни товсті, але не утеплений і зверху горище не утеплене ), то ми використовували в середньому по 250 куб. зимою, коли був морозний місяць - більше 300. Літом теж в межах 30-35. 38 м2 квартира, палили не дуже, йшли з хати - вимикали, тримали макс.19 - 20 градусів. На ніч залишали лише у великі морози, а так теж вимикали. І хто перший рано встав - вмикав, щоб трохи нагріти, поки вишпортаються діти з- під ковдри... На новій квартирі 20 - 21 градуси стабільно, передбачили програматор до котла, то дуже зручно, є встановлений графік і температура, то включається і виключається сам, не треба тим паритись.
    Так що витрати газу дуже - дуже залежать від утеплення будинку...
    Але підозрюю, якщо економити, то оплата буде менша, ніж за аналогічне центральне опалення, принаймі навіть на старій квартирі так було порівняно з знайомими. Але якщо робити Ташкент, то не знаю...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Merry

    Merry Well-Known Member

    о, це правда! Ми свої 85м взагалі зараз не опалюємо (опалення будинкове), не розкручуємо батареї. Будинок новий, цегляний, добре утеплений+ високий поверх. Температура в кімнатах+21.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Угу, ми в новобудові, то теж батарею тількии на ніч відкручуємо і то тільки тому, що на ніч привідкриваємо вікно, а малий часто відкривається. А от в бабці старий будинок, неутеплений, то газу таки добряче йде, і ще й холодно.
     
  10. Louth

    Louth Well-Known Member

    В нас не однокімнатна, але площа не набагато більша - 67 м.кв (заг.). Будинок побудований в 90-х. Газовий котел на воду і опалення, газова плита. Люблю, щоб в хаті було тепло. В зимові місяці розхід газу - біля 100 куб.м. (це по теперішніх тарифах - близько 700 грн)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Дівчата коли(в які терміни) і куди потрібно подавати показники лічильника газу та води? Раніше подавала через сайт інфольвів. Але на цій квартирі я не знаю особового рахунку, тому цей варіант не підходить. Які є варіанти щоб можна було подати показник без особового рахунку?
     
  12. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    За газ треба особовий рахунок. Можна дзвонити на номер у Львівгаз або писати смс з показником. Це треба зробити до 31 числа.


    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  13. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    1-8 число
     
    • Баян Баян x 1
  14. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Водоканал хоче "не пізніше ПЕРЕДОСТАННЬОГО РОБОЧОГО дня " , ми за грудень не встигли, бо 29 зранку вже не приймали, але вони самі нам дописали наше середнє споживання ( гроші їм то треба ).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Online

    Online Well-Known Member

    На сайті Львівводоканалу є номер, за яким можна подавати показники: Подати показники лічильника | Львівводоканал Або іноді вони пришпилюють номер мобільного до платіжки. На сайті Львівгаззбуту теж Як передати показання лічильника Думаю, також можна подзвонити туди і спитати номер особового рахунку за адресою, щоб потім подавати через інтернет.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівча а, а що то за коригування цього місяця теплоенерго всім в квитанціі пише?
     
  17. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    В нас за 9 місяців лічильник газу показав 640 кубів ,в квартирі ще навіть до кінція не зроблений ремонт і ще ніхто взагалі не жив.Як таке можливо і що робити ,можливо хтось стикався з таким?
     
  18. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    @Sweet kitty перевірте труби на стиках. Десь пропускає газ.
     
  19. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Завжди подавала покази за газ через сайт 104.ua. Зараз той сайт не працює. Хотіла зареєструвати лічильник, щоб подати покази на інфо.львів, але не можу знайти на квитанції код активації! І вже і, я і чоловік пару тих квитанцій дивимося, а коду не активації не бачимо. Особовий рахунок є, але без коду не реєструють( Де той код взяти?
     
  20. Online

    Online Well-Known Member

    Як не працює? Я вчора показники лічильника подавала. https://lvgaszbut.104.ua/ua/ він трохи підвисав спочатку, а потім все нормально, дані в персональному кабінеті свіжі, мої показники система прийняла.