Комуналка: газ, вода, електроенергія, квартплата тощо

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем СОФІЯ -СОНЯ, 13 Січень 2009.

  1. CAMPUS GROUP

    CAMPUS GROUP Well-Known Member

    В нашому випадку є 4 ціни за світло, які сумуються.
    Так, кожен раз ті пільгові в пів ціни 100 квт по різному розподіляють на день і ніч. Відносно загальної кількості спожитих квт.

    Умовно якщо ми вдень споживаємо 30 квт, а по нічному тарифу 10 квт,
    то відповідно перші 100 квт(75 рахують до денного тарифу, а лише 25 до нічного), все решта множиться на два.
    Я перші місяці також ділила навпіл, але потім побачила систему їх розподілу і тепер без квитанції можу самостійно вирахувати,які куди зарахують квт.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Прийшла я сьогодні оплатити за світло, а мені видало чотиризначну суму з мінусом. Ще такого не було. В нас взагалі переплата має бути, а тут таке.Додзвонитись не можу. Чекаю на квитанцію.
     
    Останнє редагування: 20 Лютий 2019
  3. CAMPUS GROUP

    CAMPUS GROUP Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 3
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Виявляється я вже там є))). Забула. Покази даю смс.
    Словом- це ппц. Бардак!
    Накатала їм лист на пошту.
     
  5. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    В мене на 104 взагалі показує, що немає показників і до сплати 0 грн 00 коп. На гарячу лінію додзвонитися нереально (
     
  6. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    @AdFeja в мене вже завантажує квитанцію, але сьогодні сайт дуже тяжко відкривається
     
  7. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Склалася в мене така ситуація: оплатити газ частково або не платити взагалі цього місяця. Який варіант кращий? Чи не буде плутанини в наступному місяці, якщо зараз оплачу частину, а решту піде в борг?
     
  8. Raven

    Raven Мама малятка

    @Happy Fiancee. Можна і так, головне не завтикати самому звідки борг і яка має бути сума, тепер ще якусь пеню розраховують при заборгованості, правда не в курсі з якого терміну
     
  9. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    я би платила частково. Воно ж не руками розноситься, а автоматично якось. Тобто від нарахованої суми відніметься Ваша часткова оплата.
     
  10. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Happy Fiancee , було таке, що нас не було і жодного рахунку я не оплатила. Оплочуавала разом з наступним місяцем, то пені не було....але це був ще грудень 2018р.
     
  11. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дівчата, хто в 1кк. Яка сума за опалення вам приходить? ЦО, без субсидій.
    В нас вдома +19+20 градусів. Мені норм. Опалюють явно менше ніж минулого року чи позаминулого року (+21+24). А сума збільшується і збільшується. Цього місяця 1000 грн.
    Будинкового лічильника немає.
     
  12. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    В нас в 1к. квартирі (площа 26кв.м), є будинковий лічильний прийшло 1045,00грн. платити. Щоправда у нас кутова неотеплена, а гріють добре, в квартирі стабільно 23-25градусів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    В нас 52.4 м.кв опалювальної площі - 1590 грн.
    Минуло року за січень було 1200 грн.
    Ну і так, +19-20 градусів. Не палять, як кілька років тому.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. CAMPUS GROUP

    CAMPUS GROUP Well-Known Member

    Так з січня просто збільшилась вартість опалення, тому і вартість зросла.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    в нас 38 кв м.
    Є будинковий лічильник.
    Квартира кутова, утеплена. В квартирі НІКОЛИ не було більше 18-19 С (але мені так норм).

    Листопад 2018 - 1200 грн, грудень 2018 - 1400 грн (будинковий лічильник не скручувався на денний час)
    Січень 2019 - до 800 грн (почали скручувати на день подачу тепла.)
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Що значить розумне господарювання.
    Добре, що більшість погоджується, бо є випадки, коли півпід'їзду волає "мені холодно, включіть, мені пофіг, у мене субсидія".
    Тому найкраще - індивідуальне, тільки щось зараз якісь нові норми будівельні заводять, що не дозволяють індивідуальне в будинках вище 3 поверхів, не ясно чому (якщо індивідуальне з парапетними безпечними котлами і з окремо виділеною приточною і вихлопною трубою... ).
    В мене південна сторона і 7й поверх, то в лютому котел на обігрів ще не включався (тобто розхід газу як влітку - плита і гаряча вода).
     
  17. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    ми третю! зиму (відколи тарифи виросли) ініціюємо це регулювання. Попередні дві зими все було, як Ви пишете.
    Цього року, коли зменшили норми споживання по субсидіям, і коли вже більше людей соізволило з"явитись на збори мешканців будинку, то більшістю таки прийняли рішення регулювати.

    Ще побачимо, що буде в лютому, то регулювання розподілили між трьома мужчинами - помісячно січень-лютий-березень. То в лютому має хтось інший регулювати, хз, чи він такий же відповідальний, як той, що в січні.
    В березні регулюватиме мій чоловік.
    Абсолютно погоджуюсь! Скільки хочеш - стільки грієшся.
     
  18. tsvetochek

    tsvetochek Well-Known Member

    Щось не можу зрозуміти, завантажила рахунок за газ за січень, в ньому врахований якийсь коефіцієнт приведення до стандартних умов 1.040, тобто ще додаткових майже 100 грн до суми. Спочатку думала оплачувати по показниках, але ж то буде борг "рости". Але внизу рахунку дрібними буквами пише: питання щодо сплати заборгованості, яка виникла у споживачів через таку різницю, не врегульовано.
    Як ви оплачували?
     
  19. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В мене коефіцієнт 1 . В селі теж якусь таку фігню прислали, то ще не розбирались. То типу від зовнішньої температури змінюється тиск газу, він ніби "густіший" чи "жирніший" :girl_crazy:, або не так - щоб вам його прокачати, треба було більше постаратись...
    Колись то було тільки для юр осіб, а тепер крутять... То норми задні числом міняти (казали ніби не платити по більших нормах), то тепер це "приведення до умов".
    Приведення обсягів газу до стандартних умов | Мобильная версия | Бизнес.Цензор.НЕТ
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. silvia

    silvia Well-Known Member

    Порадьте контакти газовика щодо можливості встановлення газового лічильника в обмеженому просторі під кухонними меблями. Дуууже треба.