Комуналка: газ, вода, електроенергія, квартплата тощо

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем СОФІЯ -СОНЯ, 13 Січень 2009.

  1. l_treasure

    l_treasure Member

    А куди то треба їхати? В податкову?
     
  2. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Так, в податкову
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    А що це за податок? Мені ще ніколи не присилали таку квитанцію
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Magnolia

    Magnolia Active Member

    @algo, @Shapokliak, @raspberry, дівчата, скільки часу ви вже оплачуєте цей податок? Коли ви впреше зверталися в податкову, то брали з собою якісь документи на квартиру?
    Звідки саме податкова бере інформацію про платників даного податку і, цікаво, чому мене там нема?)
     
  5. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Magnolia три роки здається. Йду в податкову з паспортом. Вони по коду ідентифікаційному дають інформацію .
    --- дописи об"єднано, 15 Лютий 2020 ---
    @mokhnatska lesia може у Вас по площі нема податку?
    --- дописи об"єднано, 15 Лютий 2020 ---
    Все що більше цієї площі має обкладатись податком
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    @algo, дякую, тепер зрозуміла, в нас квартира трошки менша ніж 60 м2
     
  7. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Все що більше 60 М для квартири незалежно від кількості прописаних осіб ?
     
  8. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Кількість прописаних не має значення, вони ж не стають співвласниками. Важливо кількість квадратів у власності однієї особи.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Так. Пільги є такі: Об’єкти житлової нерухомості, які належать багатодітним або прийомним сім’ям, у яких виховується п’ять та більше дітей звільняються від оподаткування (пп. «л» пп. 266.2.2 п. 266.2 ст. 266 Податкового кодексу України).
     
  10. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Мені сказали прийти з свідоцтвом про право власності на квартиру.
     
  11. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Magnolia мені ні разу за свідоцтво не питали) написала Вам у відгук
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    А багатодітним від 5 чи від 3 дітей?, підкажіть будь ласка

    Надіслано від мого m2, використовуючи Tapatalk
     
  13. CAMPUS GROUP

    CAMPUS GROUP Well-Known Member

    Привіт усім.
    Маю одне запитання по оплаті комунальних через термінал.


    Чому по 4-х квитанціях мені вибило суму 1077 грн, а зжерло 1089?
    Це у всіх так?
    Окрему за транспортування газу та за газ, були лінійки із комісією по 3 грн
    Тобто в результаті на 4 платежі - я переплатила 20 грн(з яких 6 грн зазначені в квитанціях, а 12 просто зжерло)
    То завжди така "акція" від Ощаду прилітає? Чи тільки обраним?
     
  14. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Найдешевший спосіб - оплата через монобанк. Там нема комісії на комуналку і поповнення мобільного теж. Не знаю за Ощад, але в Приват24 є точно.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. New look

    New look Well-Known Member

    В Приваті24 одна грн за одну квитанцію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я дослівно скопіювала з кодексу "п'ять і більше" ...
     
  17. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Дівчатка, підкажіть, будь ласка. Хочу реєструватися як ФОП, прописана в квартирі батьків, але не проживаю там вже кілька років. Батьки мають субсидію (її надали після підтвердження від жеку, що я не проживаю з батьками). Коли я зареєструюся як ФОП (а реєстрація тільки за місцем прописки), субсидія буде і далі дійсна на підставі мого фактичного проживання не з батьками? Бо інакше мої доходи як ФОП+доходи батьків перевищать мінімальний поріг, і батькам відмінять субсидію.
     
  18. shemely

    shemely Member

    @Ассоль, якби не добре.плюсують певну суму доходу як за підприємця.
    У разі призначення житлової субсидії для фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, незалежно від отриманих (неотриманих) доходів до сукупного доходу за кожний місяць враховується дохід, обчислений в таких розмірах мінімальної заробітної плати, встановленої станом на кінець періоду, за який враховуються доходи:
    • однієї мінімальної заробітної плати - для платників єдиного податку першої групи;
    • двох мінімальних заробітних плат - для платників єдиного податку другої групи;
    • трьох мінімальних заробітних плат - для платників єдиного податку третьої групи.
     
  19. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Власне, я це теж знайшла. Але я фактично не проживаю з батьками, тому вони і отримали субсидію (ми з чоловіком живемо окремо і платимо комунальні послуги повністю, субсидії не маємо і не претендуємо).
    Якби враховували і мій дохід, то батьки не мали б субсидії. Для цього вони отримували довідку від жеку, що я не живу за пропискою. А тепер, з тим оформленням ФОП, я зовсім розгубилася і навіть не знаю, до кого звернутися, щоб розібратися в цьому питанні.
     
  20. shemely

    shemely Member

    зле, бо підприємцю десь треба бути зареєстрованим.Хіба вказувати адресу здійснення підприємницької діяльності( тоді офіс\виробництво чи що там або договір оренди того приміщення)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1