Комуналка: газ, вода, електроенергія, квартплата тощо

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем СОФІЯ -СОНЯ, 13 Січень 2009.

  1. Online

    Online Well-Known Member

    Поясніть, будь ласка, в двох словах, як ви платите за транспортування газу через Приват: вам підтягнуло платіжки автоматично чи ви їх якось створювали вручну? Виявилося, що маємо заборгованість, бо з моменту розділення платіжок за споживання і траспортування в мене в приват 24 тільки споживання і через касу така сама історія.
     
  2. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Я створювала вручну. Але я почала платити комунальні через приват місяця три тому.. Якраз і платіжки паперові окремо почали приходити, тому всі рахунки повносила сама
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Online я за все, крім транспортування оплачую п24. Там вручну треба вносити дані, принаймі мені не підтягує транспортування, лише газ.
    З сайту 104 без проблем оплачується через Pay.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    В приват24 потрібно вибрати не Львівгаззбут, а АТ Львівгаз, і тоді підтягне.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Я один раз ввела дані і мені вже три місяці підтягує
     
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    О, і я маю питання по цьому транспортуванню. В кінці року (здається) ми оплачували одразу за два місяці - січень та лютий(2 місяці). Потім я забула. Зараз мені нагадали), глянула, сума 800 грн (у нас в місяць 200 грн). Тобто це ще 4 місяці. То це виходить, що я в кінці квітня оплатила транспортування вже за червень? У вас за які місяці зараз платіжки? До слова, нам нічого не приходить.
     
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Rodionochka на сайті є два рахунки окремо. Приходять щомісяця.
    Ви, перевірте, чи проплата за січень-лютий пройшла. Нам авансом не приходить.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Louth

    Louth Well-Known Member

    Я створювала вручну. І суму платежу вибрала не "за заборгованістю", а проставила фіксовану суму - вона все одно цілий рік буде щомісяця однакова.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    я створювала вручну, прописувала номери рахунків, які вказані на платіжці за транспортування. Автоматично нічого не підтягнулось і навіть за адресом і прізвищем нічого не могла знайти
     
    Останнє редагування: 5 Травень 2020
  10. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Доброго вечора. Маю питання. Чи вплине продаж машини на субсидію? Батьки мені віддали машину років 10 тому, але оформлена на батька вона. У них є субсидія, та і вони потребують її адже обоє пенсіонери та інваліди. Я хочу продати машину, переживаю чи не вплине це на них?
     
  11. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ніби не повинно вплинути, принаймі колись так було. Навпаки, якби купили авто дорожче 50000(було, зараз не знаю), чи нерухомість, чи землю - то так, позбавляються права на субсидію.
    Логіка така, що на дорогу покупку гроші є, то є і на комуналку. Продаж не мав би впливати.
     
  12. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    я теж так думаю, але це всеодно є як дохід, який треба показати в декларації. переживаю щоб не створила проблем батькам. дякую.
     
  13. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    @shokoladochka ми продали машину два роки тому, яка була оформлена на мою маму. Субсидію вона втратила. І досих пір її немає. І це була сума менше 50 тисяч.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    всі чули про те. що можна перейти на менший тариф по газу? вірніш на постачальника з меншим тарифом
     
  15. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    чоловік теж недавно цим озадачився. Потім сказав, що в разі зміни постачальника Львівгаз присилає перевірку і вас"шманають"по повній, треба, щоб все ідеально було - витяжки, котли має бути все на своєму місці згідно норм і тд, показники... Наше підприємство як змінювало постачальника минулого року, то ми потім ще від Львівгазу вигрібали довго, в сенсі того, що вони постійно присилали якісь приписи, перевірки, штрафи і т.д.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    цікаво.. а кажуть що достатньо подати он лайн заявку в ту службу газу. в якій хочеш обслуговуватися і все..
     
  17. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Ми перейшли, кума перейшла, сусідка перейшла-ніяких перевірок, навіть запитань від Львівгазу не було.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Погоджуюся. Дуже багато знайомих перейшли. І ми - перший місяць. З львівобленерго прийшла квитанція на остаточний розрахунок.
    І ще по телефону запитали причину переходу та фото показників лічильника відправила на вайбер контролеру. Все
     
  19. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    м
    ми перейшли й маму в селі теж перевели.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дівчата, суттєво дешевше? Як здійснювали перехід? Куди їздили?
     
    • Подобається Подобається x 1