Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем bora, 23 Березень 2009.

  1. Полуничка

    Полуничка Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Купила собі в Штатах Брітні Спірс фіолетові 1.5 роки назад в звичайному магазині (mall). Так довго тримаються що інколи мені той запах аж противний стає! А в принципі упаковка видно що зроблена на вищому рівні, камінчики ще до сих пір не повідпадали. Хоч і приклеєні. Не думаю, що в нас таке можна знайти. Там навіть написи на наклейках вигравірувані, а не надруковані. Брокард також повна лажа. Точно знаю.
     
    • Подобається Подобається x 9
  2. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Кольором самі парфуми теж відрізняються, часом підроблено все дуже гарно...але якшо флакончик прозорий то колір теж різний.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    І в брокарді та сама продукція шо і врешта магазинах,тільки з серйозною націнкою:)я так зрозуміла шо оригіналів в нас практично нема,хіба ви десь в Парижі купите,а так купляють всі в Одесі,працюють по ліцензії,розливають під ту чи іншу відому марку,в більш дорожчі дають кращі матеріали,такшо в нас просто підробка,так мені пояснила,бо я таким не дуже цікавилась,замовляла собі підробку під ту чи іншу відому марку:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    А що ж тоді робити? Чим пахнитися? Фальсифікатом? - то не поважати себе. Тоді, може є сенс задуматися і купувати Ейвон чи Оріфлейм чи ще щось такого типу. Там хоч без підробок. І точно знаєш, що ніяких алергенних складників нема. Бо в той фальсифікат можуть якоїсь бурди напхати, що йой!
     
  5. DolceVita

    DolceVita Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Не факт що в Ейвон і Оріфлейм не напхають!!!!
    А з тим ніц не поробиш в нас навіть Версаче,Шанель і Кавалле з легкої руки кутюр'є ))))))
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    А чим же тоді пирскатися:confused: У нас знайома купує якісь там аромамасла, і ними мазюкається. Так це ж і масло треба знайти путьове, а не маде ін чіна:confused: Та й аромат потім, я вам скажу...:8:
     
  7. DolceVita

    DolceVita Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Користуватися тим чим є можливість. Якщо є хтось щоб передавали з закордону,або дьюті фрі...
    Або тут шукати альтернативу...
     
  8. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    а інтернет-магазини - це не те? Моя знайома з Києва там купує часто. Каже, що задоволена.
    Я лише купувала на нашому львівському. Ну так там є і маленькі фляшечки, які ніби-то оригінал. А є цілий розділ - голандська ліцензія. То там і ціни відповідно нижчі.
    А в Іміджі теж підробки? Навіть якщо маленькі флакончики, які, кажуть, підробляти невигідно.
    Я вже щось заплуталася.
     
  9. DolceVita

    DolceVita Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Маленькі флакончики самі найкращі. І їх в цивілізованих країнах дають безкоштовно!!!!
     
  10. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    я маю на увазі 30 мл, 25 мл, 40 мл. Їх безплатно не дають.
     
  11. DolceVita

    DolceVita Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Такі не дають! А до 10мл. самі ліпші!!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Я в Брокард ходжу за новинками, ті парфуми що вийшли не пізніше як пів року, на підробку ще жодного разу не попалася, потім якщо аромат мені до вподоби прошу когось із знайомих купити у дютіфрі, старі добрі парфуми до яких я нерівно дихаю:ninja: купую тільки за кордоном.
    О до речі Пур Пуасон Еліксір(з пульверизатором) куплений у Брокарді ідентичний тому який був куплений в Мадриді. Мала дві баночки провірила все, і упаковку і картон, і на нюх, єдине що на зуб не попробувала:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 7
  13. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Дана як наступний раз підете за новинкою,напишіть мені , яка марка і скільки заплатили,потім я порівняю,бо беру там де і Брокард закупляє,порівняємо:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    А мені колись чоловік подарив від Версаче Брайт Кристал. 30 мл. Я їх із задоволенням випшикала на себе. Наступного року на День нарлодження чоловік брата подарив таку саму водичку. Мені стало шкода її на щодень виляпувати. От я пішла на сайт парфуми.львів.уа і купила собі голандську ліцензовану версію цих же парфумів, але 90 мл.
    Коробочка така ж сама, пляшка теж. Фольга на коробці навіть була запаяна з використанням клейма. Коротше, від справжніх не відрізнити. Єдине, що ціна дуже різниться: 280 грн за 30 мл і 87 грн за 90 мл.
    Той дорогий аромат стійкіший і ніби трошки благородніший. А той дешевший просто не розкривається і його треба часто поновлювати.
    Отака в мене історія.
     
  15. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Домовилися :clapping:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Irusja_1

    Irusja_1 Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Мушу Вас розчарувати. 60% парфумів BROCARD бере на тих самих базах що і "дешевші" магазини, просто націнка більша. А ми віримо, що чим дорожче - тим фірмовіше.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Victi

    Victi Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Памятаю в студентські роки купила собі парфуми із запахом Кензо (не дозволяла тоді стипендія купити справжні). Баночка в них була абсолютно інакша ніж в справжніх. Дала за них тоді копійки. А тепер... Продаюь той самий китай, лише в підроблених баночках і просять за то по 100-200 грн.
    А найбільше дивує коли купують "конфісковану" косметику Діор, Шанель... Невже не шкода своєї шкіри для цього китайського непотребу. Мабуть бажання похизуватися надто вже велике.
    Я тепер стараюся купувати парфуми та косметику за кордоном. Коли сама, коли замовляю в друзів. З нетерпінням чекаю медового місяця і дьюті фрі. Пропала довіра да наших львівських магазинів, особливо коли коханий купив з певною періодичністю однакові парфуми, проте з різними запахами, в Брокарді та Іміджі.
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    мені подобається в Іміджі купувати...ще, тьху-тьху ні разу на підробку не нарвалась, та й ціна нижча ніж в Брокарді:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

     
  20. Полуничка

    Полуничка Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    підкажіть будь-ласка де той імідж знаходиться?