Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем bora, 23 Березень 2009.

  1. луіза

    луіза Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Я купую в ДЦ.Якість задовільняє.
     
  2. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Нічого стверджувати за сьогодні не берусь, але років пару тому там були підробки. Знаю, бо тоді моя подруга в тій мережі працювала. Правда якщо з-за цього таки виникав скандал – гроші повертали, або вибирали клієнтці інші парфуми. А хто мовчав…
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Так, той сайт зветься http://parfumy.lviv.ua. Повірте, я не хочу робити йому якусь рекламу. Мені від того ніц нема. Просто пишу свої думки. Я в них колись вже брала оригінал. Ну, нормальні парфуми були. Підозри, що то підробка, в мене не виникало. Трималися досить нормально, був і шлейф, і нотки розкривалися. Потім взяла собі свідомо Голандську ліцензію. Теж лишилася задоволена. Ціна порівняно невисока, стійкість нормальна. Та й там йде 90-100 мл, так що можна їх поновлювати хоч через кожні 5 хвилин, якщо є така потреба. Але потреби нема. Вони досить нормальні. Принаймні, ті Брайт Кристал, що я брала. Упаковка в них точнісінько така, як і в оригіналу. Я мала з чим порівняти. Чесно кажучи, якби мені не сказали, що це ліцензований випуск, я б думала, що то оригінал.
    Коротше, нікого ні до чого не спонукаю. Якщо маєте можливість чекати, можете брати на сайті Aromat.kiev.ua Мені подобається, що там розплачуєшся не передоплатою, а після того, як одержиш парфум. Якість там нормальна. Моя знайома з Києва завжди замовляє лише там. Але там лише оригінал, ліцензованих там нема.
    На сайті http://parfumy.lviv.ua мені подобається те, що в них нормальний вибір і вони чесно пишуть розділ - Голландська ліцензія.
     
  4. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Щойно приїхала моя сусідка ,була на секонді на сихові. Хвалиться що купила собі пудру Шанель за 40 гр,каже конфіскат тому так дешево... Ми вже тут начиталися про той конфіскат,але трохи жаба давить- я рік тому купувала шанелівську пудру за 370 гр,а вона за смішні грошики( розумію що начиння в них різне,але футляр ідентичний!). Ех...
     
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    це підробка 100 %
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    коли її обсипе прищами вас вже жаба не дуситеме:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Прищами може і не обсипе,але що то не Шанель і не конфіскат- 100%.
    Такий же "конфіскат" розкладали сьогодні на Галицькому базарі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    ага і носять по фірмах. то жінки то мужчини, жах.
     
  9. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Прищі чи ні, але пудру купляють для того, аби шкіра виглядала краще, якщо не ідеально. Чи допоможе "конфіскат" у цій справі? А якщо комусь то тре для "фірмового" дзеркальця - ну то теж варіант:)

    Я по сьогодні мучусь однією покупкою - пудрою за шаленючі гроші в Брокарді. Нічого гіршого ще не бачила, так погано вона лягає на обличчя. От думаю чи то Дживанши така паршива марка чи то мені в Брокарді "конфіскат" підсунули...Я глупа викинула тоді чек, щоб чоловік ціни не побачив і пошкодувала дуже...Не викидайте чеки, дівчатка!
     
    • Подобається Подобається x 7
  10. Tanuchka

    Tanuchka Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Цікава темка. Скажу що ті люди з "конфіскатом" і до мене часто заходять. Коллєга хлопець купував не раз собі чоловічі парфуми і кожен раз каже і доказує що то підробка і не конфіскат, але дівчатка такі гарніііі :xaxa:
    А я пам"ятаю хотіла купити собі в них духи, грн за 200 тоді ще здається,
    І от пам"ятаю щось їх довго не було, а тут Ів Роше, Незнаю яка там якість парфумів, але замовила за 175 грн. прийшло поштою + 2 подарунки, приємні :) Вийшла на ту сумму 200 грн так крім парфум ще подарунки мала. Запах подобається але кришечка там слабенька.
    Упаковку викинула, а зараз цікаво їх роздивитись :)
     
  11. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Я мала Живанші, суперова пудра, лягала дуже гарно, текстура легка, пори не забивалися. Була дуже нею задоволена, але куплен пудра не у нас:ninja:
     
  12. eleonora

    eleonora миється в бані

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Не знаю, мені здається Імідж задорогий.. Бо я помітила що підчас кризи вони закрили свій один магазин що на вулиці Галицькій (здається,той що біля ратуші в центрі), що вказує на те що заробляли вони не довірою а випадком.Як тільки ціни підскочили-люди перестали різко купувати(на подаруки наприклад) а постійних кліентів то нема.. Багато моїх знайомих в Росинці купують. Поділюсь своїм гірким досвідом про підробки))

    Логічно ,що питання чи впаяють вам в цьому магазині підробку чи ні залежить тільки від чесності і ідейності того чи іншого продавця. Навіть якщо всі кажуть що їх там не обдурювали ні разу, то ви не можете бути впевненні що і вас не обдурять, оскільки відомо що ціна( на базарі наприклад) залежить від вашого зовнішнього вигляду. Це до того що продавець може спокуситись на легкий заробіток і витягнути "конфіскат" що залежався під прилавком.

    Тому я б ніколи не довіряла продавцю що продає поряд із елітними парфумами підробки на них. Це ж не ковбаса різних видів все таки)) Це якби в будинку МЕРСЕДЕС-поряд продавали китайські підробки (для менш успішних:)))

    В основному категорії "еволюції" такі)):
    -китайські підробки(це такі на яких навіть напис можуть відверто криво написати-певно темні китайські підвали далися в знаки) реальна вартість до 8дол
    -голандія-конфіскат( пристойна якість поліграфії яку в порівнянні дуже важко відрізнити, з баночкою вже легче( ковпачок, маленькі деталі) - те що впарюють за 200грн (реальна вартість 6-12 дол)
    -суто оригінал (в Україні це контрабанда -не "конфіскат" закуповують у великих світових гуртовнях) все залежить чи дорогий бренд поч від 20дол-150дол ,
    -парфумерія класу А,яка здається не трапляється на полицях, та й коштує відповідно.

    Також цікавий досить метод виявлення підробки знайшла тут.

    Також моя подруга привезла пробник із Франції Chloe парфуму, вони мені досить приємними видались, але як виявилось це досить новий парфум тому в Брокарді його ще не було. Але знайшла його тільки у львівському інтернет магазині і ще в кількох київських причому не популярних. Тому можемо судити про те хто де бере товар.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Я тут порилась у чеському вебі на рахунок "голландської ліцензії"... і не знайшла нічого.

    Виглядає як чергова казка для довірливих.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    прийшов з роботи чоловік і купив мені туш Босс. він чув, що в мене закінчується і хотів зробити сюрприз, а ще придбав помаду, блиск.... На роботу принесли "конфіскат"... Хотів як краще. Він, звичайно казав, що та туш коштує в Брокарі 250 грн, а їм принесли за 70, бо це конфіскат... Не те, щоб він на мені економив, зрадів, бідака, гарній можливості. Блиск і помада ніби макс фактор- досить приємна текстура і тримається гарно. Упаковка-досконала. Туш теж красиво запакована- в середині оксамитовий мішечок, але от сохне.... намазала зранку, а по обіді потерла око- всі вії склеїлись в одну! тобто туш за 6 годин навіть не думала засохнути. А стирається як!!! Разом із віями....
     
    • Подобається Подобається x 7
  15. DolceVita

    DolceVita Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Ні в якому разі не радила б брати таку продукцію! Вона не пройшла ніякий контроль. І можна собі попсути шкіру.
    А парфуми це взагалі не те і краще на базарі за 20 гривень купити будуть краще пахнути!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Я вже собі зрозуміла, що краще купити в Брокарі щось одне порядне ,ніж купу мотлоху типу "ліцензія"чи "конфіскат". Просто кілька місяців повідкладати якусь суму, яку не шкода і купити собі щось нормальне. Просто парфуми з Брокару тримаються довше, мають нотки, шлейф... Тому навіть 20 мл того парфуму вам вистарчить на довго.
     
  17. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    В нас також сьогодні приносили. Я туш купила на подарунок, а тепер сумніватись почала...:girl_mad: ще й на подарунок коліжанці. Продавець показала відкриту туш - ніби нормальна - щіточка, запах - я так завжди роблю.

    Я раніше купувала конфіскат на виставці "білоруський товарів" в будинку вчителя (здається) - туш клінік, тіні також клінік - проблем не було. Користуюсь.
    От тепер мене буде їсти, вірніше сама себе. Хрум-хрум-хрум
     
  18. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Ось, що знайшла:
    5 ознак продавця оригінальної продукції

    Наявність тестерів- можна назвати мірилом «чесності» продавця. Виходячи із логіки- виробникам підробки не вигідно (немає сенсу) робити тестери, адже

    1) основна перевага –це відносно бездоганно відтворена упаковка, яка вводить в оману недосвідчених покупців, тому «нечесному» виробнику не вигідно, щоб покупець зміг побачити баночку, яку не завжди вдається добре відтворити і покупець може відмовитись купувати.

    2) Упакована підробка завжди виглядає краще на фоні «непривабливого» зовнішньо тестера(оригінала),тим паче коли ціна підробки($10-15$ і дешевше) набагато нижче ціни тестера

    Тестер-це ідентичний до упакованого екземпляр парфуму, який надходить до роздрібного продавця для демонстрації запаху відвідувачам магазину. Відрізняється лише відсутністю: поліграфії(картона або чорно-біла упаковка) переважно із надписом NOT FOR SALE і в окремих випадках дорогих частин баночки(переважно масивні ковпачки такі як на приклад Versace BRIGHT CRYSTAL) ,переважно великі ємності 75ml 80ml 90ml 100ml ,хоча бувають і 50ml.Основна мета-донести запах до покупця.



    Подарункові набори- ситуація практично така сама. Допустимо виробник підробок затрачає певний час, щоб скопіювати певну баночку – в набір зазвичай крім парфуму входять супутні товари типу гелю для душу, бальзами ,лосіони і інші. Тому як щоб виготовити підробку заводу виробнику підробки прийдеться налагодити лінію випуску всіх супутніх товарів, що як Ви самі розумієте є нонсенсом для них. Тому можна припустити що тільки справжній виробник може дозволити виготовляти це тип продукції.



    Новинки- новинки з’являються весь час. По іншому не може бути. Не секрет, що продавці на новинках заробляють до 30% від всього прибутку. Тому будь-який дистриб’ютор буде піклуватись про поставки новинок як найшвидше. А виробникам підробки лишаються довгі ночі копіювання новинок).



    Асортимент-дуже важко забезпечити виготовлення фальсифікату по великій кількості брендів. А в принципі для чого?.. не секрет ,що є кілька популярних парфумів, які користуються попитом –тому їх є сенс підробити. Отже остерігаєтесь магазини із малим асортиментом.



    Ємність-як вже зрозуміло виробники підробок не можуть забезпечити широкий асортимент як і по видах так і по ємностях(мілітражу) їм вигідніше виготовити підробку на максимально велику ємність, де вони можуть отримати найбільшу перевагу.
     
    • Подобається Подобається x 8
  19. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Знайшла на одному з сайтів ще дещо цікаве. Почитайте, досить пізнавально.
    Корисно знати
     
  20. katarzynka

    katarzynka Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Чоловікові на роботу принесли парфуми, ніби "конфіскат" , явдома глянула а вони не оригінальні.:girl_sad::girl_sad::girl_sad: фальшивочка вийшла, хоча запах супер і тримається довго... але неприємно...:girl_cray::girl_cray::girl_cray:хоча зекономив !!!!! 400 грн. купив Гуччі, так вони коштують 600, а він сторгував за 200.
     
    • Подобається Подобається x 1