Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем bora, 23 Березень 2009.

  1. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Теж була в такій ситуації і купилася на дешевизну, але в результаті блиск для губ Shiseido мені викликав неприємний зуд, а туш теж засохла навіть швидше ніж вам, а після цього я купила в "парадоксі" туш діор, тоді зрозуміла відмінності і в упаковці і в якості самої туші. Що сказати - кожен попадає чи може попасти в такі ситуації,але треба завжди пам"ятати нічого якісно зовсім дешево не буває! Тепер можу купити хіба що на ebay косметику за кордоном, бо знаю що там якість спправжня.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Пундик

    Пундик Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Дівчатка не читала цієї теми повністю,тому якщо повторюсь за кимось то вибачайте...
    Я працюю якраз в сфері парфумерії і косметики(гуртова реалізація),отримуємо велики поставки оригіналу і підробок ,чи як всі потім хто реалізує і каже "конфіскату",це все розливає Турція,Голандія, ОАЕ і навіть Україна,реально закупочна ціна того конфіскату менша на половину за ту що дав чоловік katarzynku(маю надію що медоратори не сприймуть це за рекламу і не забанять,бо я всьоголиш хочу щоб люди знали що купують....).
    Оригінал від не оригінала можна відрізнити лише так:купуючи водичку чи парфуми знизу на коробці має бути номер написаний чи вибитий(ніби втиснутий),відкривши коробку на флаконі знизу теж має бути номер або вибитий на шклі ,або написаний на наклеїчці і "УВАГА" цифри мають співпадати всі до однієї у парфумів з коробкою,інакше вас надурили і можете піднімати скандал!
    У неоригінальних водичках і парфумах цифри присутні але вони не співпадають...Також там може тара трошки відрізнятись ,у неоригінала вона більш грубшої роботи(але це тільки для знатоків:) ).У всьому решта парфуми майже як справжні,тільки запах потім довго не тримається,або відрізняється трохи...
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. katarzynka

    katarzynka Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?


    саме таким чином я і відрізнила, що це підробка, хоча номери візуально ніби співпадали8149 і 8164(якщо дивитись на останній у перевернетому стані, то дуже подібні).
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Ура! Я перевірила цифри на флаконі і на коробочці. Вони співпали. Отже, мене не надурили. Парфуми таки справжні. Чоловік купував в мережі ST, зокрема в Арсені на Княгині Ольги 2 роки тому.
    І що мене найбільше вразило - на парфумах, куплених в магазині вевеве.парфуми.львів.уа, номери на пляшці і на коробці теж співпали! Дуже реклами не роблю. Але чомусь сама особисто стала їм більше довіряти. Хоча там з ними проблем бути не повинно. Вони мають на сайті окрему гілку, де чесно попереджають, які саме парфуми є голландська ліцензія, а які справжні.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Yansa

    Yansa Комерційний Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Дякую усім хто створив тему. Усе дуже актуально і не просто.
    Зараз бізнес косметики в досить складному стані! Можна навідь сказати в занепаді.
    Причина - кількість підробок!
    В дійсності зараз відрізнити щось гарне від підробки дуже важно, але є крітерії.
    1. Як і було сказано вище це упаковка. Вона має бути щильною, що навідь випхати важкувато парфуми, тіні чи помаду.
    2. Якість упаковки в руках можно розпізнати. Поліграфія! Матеріал з якого все зроблено, навідь шкло чи пластик буде не такий.
    3. Якщо вибираєте парфуми в магазині чи берете з рук, спробуйте їх на руку, дешеві масла та віддушки будуть швидко вивітрюватись, та їх запах буде змінюватись. Оригінал тримає всі параметри від початку і до кінця.
    Другий тест псикніть на одяг и походіть протягом дня. Оригінал ніколи не вивітриться за годину. У мене парфуми тримаються 1-2 тижні. Але є оригінали що тимаються і до 3-4 днів, залежить від фірми. Мій Шанель тримається - 2 тижні, а живанши - 4 дні, хоча і то і інше оригінал.
    Ну , можу ще довго розмовляти на цю тему.
    Що такє конфіскат? Дійсно є конфіскат, але під ним просто пропагують дешеву підробку. Конфіскат - завджи в спеціалізованному магазині на кордоні!!!
    По інтернету його також не продають!
    Якщо я щось забула напишу пізніше!
    Одним словом - Треба пробувати!
     
  6. renata_m

    renata_m Well-Known Member

    Відповідь: Нові туші від Givenchy, Pupa та LouisVuitton.

    Взагалі-то LOUIS VUITTON туші не робить, як і взагалі будь-яку косметику :girl_smile: (була тільки 1 раз в 2007 році лімітка яка йшла подарунком при купівлі сумки, і це явно не вона).

    Що стосується туші від Givenchy, такой туші в офіційній лінійці марки немає і ніколи не було. А якщо набрати назву вашої туші в пошуку, то видає посилання тільки на китайсько-корейські сайти оптової торгівлі підробками :girl_smile:

    Без коментарів .... :)


    Цей пост стосується ось цього оголошення

    http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=47285

    Його просто перенесли.
     
    Останнє редагування: 27 Листопад 2009
  7. renata_m

    renata_m Well-Known Member

    Відповідь: Тональний Крем Chanel

    Тональний Chanel Vitalumiere Satin Smoothing Fluid Make Up не виробляється в об'ємі 60 мл, а тільки в 30 мл. :rolleyes:
     
  8. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Мені чомусь так дивно чому дівчата ведуться на підроблені бренди які видають за оригінал( навідь бачучи за які гроші це продається) . Ну неможе коштувати тонак шанелівський так дешево...
     
  9. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    А я пішла оглядати свої парфуми :sad: щоправда, в мене всі ейвон чи МК... знайшла і стики, і нерівності... То авонь винуватий, чи таки підробка? чи до такого ті "умільці" не опускаються?
     
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    ні то просто Айвон. а по дорогих парфумах - чітко видно вказані розбіжності
     
  11. renata_m

    renata_m Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    На деяких парфумках - таких не з люксу, а трохи дешевше - Ів Роше, Мері Кей, Адідас і т.д. стики і нерівності бувають, це не підробка. Та й такі дешевші парфумки невигідно і підробляти, не окупиться.
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Деякі дописи витерла. Не подобається щось, проходимо повз, і поза спину не обмовляємо. Просимо нам спонсорів НЕ ображати.
     
  13. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    На Шуварі теж продають за смішну ціну "фірмову" косметику.
    Приміром, за кулькові рум"яна Шанель влітку хоітли 30 грн.
    Продавчиня просвітила мене. що це - конфіскат, що її чоловік на митниці працює, а це контрабанду справжньої франц.косметики і парфумів вилучив у злодіїїв.
    І дрібниці, що Шанель не випускає рум"яна у кульках.

    Див на світі не буває і дешевий сир лише у мишоловці.
     
  14. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Так,коло мене на базарі також пудри "Шанель" по 30 грн. продають....:girl_crazy:
     
  15. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    А коло мене і Шанель і Ланком туш 4 в 1, і тональний в гарній сріблястй упаковочці, але назви такої на сайті немає і близько
     
  16. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    ага, її чоловік на митниці працює,а вона на ринку торгує.:girl_smile:
    і якби то був справжній конфіскат,як вона каже,то вона б не продавала його за 30 грн.:girl_in_dreams:
     
  17. BIEDRONKA

    BIEDRONKA Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Недавно замовила пафуми на ****.com.ua,тримаються як і обіцяли десь 12 годин,аромат ніби оригінал.Замовлення привезли через тиждень,доставка 10 грн.Я задоволена.Рекомендую.
     
    Останнє редагування модератором: 30 Листопад 2009
  18. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Мені чоловік на ****.com.ua на св.Миколая замовив парфуми.Надіюся,що будуть оригінальні.
     
    Останнє редагування модератором: 30 Листопад 2009
  19. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    знайшла інтернет магазин *****.lviv.ua - подобається мені то що доставляють по львову безплатно, але от ціни від магазинних ну ДУЖЕ вже менші... І хочеться і колеться ніби економно, але з другого боку купити і викинути не хочу. Хтось щось там замовляв?

    дивлюсь тут на духи дживенши Pour Homme - чомусь в них не така упаковка як завжди - з якимись полосами-овалами і також на 150 грн дешевше ніж в магазині... В магазині була в суботу - стара упаковка... Як виглядав момент доставки? Вам дозволили відрити пачку і провірити запах?
    і переплачувати не хочеться і "пальонки" не хочеться...

    На рахунок конфіскатів - щось не віриться що вони справжні - справжні б найшли спосіб "оформити" в магазин... Ну і не думаю що комусь конфіскували 15 різних видів косметики - якщо вже конфіскували то промислову партію - однієї чи кількох фірм, і не по одній баночці... І то одноразові варіанти - а продавці на іскрі стоять з "правдивими парфумами" завжди...

    з другого боку слабо можу уявити підробку духів... Тестери /по 10-20 мл/ ті в однакових банках-пробірках- то просто - купив лінію розливу, "накалатав" шанель №5-з-половиною, розлив... коробочки напакував і на базар, а парфуми по 50-100 мл... Де взяти оригінальні банки, коробки /хоч коробки це простіше/. Чогось мені здається що в цих "літражах" має бути менша кільцість фальсифікованих.
     
    Останнє редагування модератором: 30 Листопад 2009
  20. Yansa

    Yansa Комерційний Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    ****.com.ua - гарний сайт.
    Дякую
     
    Останнє редагування модератором: 30 Листопад 2009