Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем bora, 23 Березень 2009.

  1. Yeremiya

    Yeremiya Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Напишіть в приват що це за сайт будь-ласка
     
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    ось наприклад, Фанні ,усі підробки мають клеєний ковпачок з 2-х половинок , а оригінал -немає швів.
    [​IMG]
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

     
  4. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Ну, як там ваше замовлення?
    Напишіть мені також в ПП назву магазину, плііз.
     
  5. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    колись знайома привезла з Франції пробник Serge Lutens (апельсинчик) і я закохалась в той аромат.і ось я збиралась купити його в брокарді,бо більше ніде нема. на днях заходила в Брокард ,напшикала папірець і кинула його в сумку.запах був ніби трохи не тим.але я подумала,шо може мій ніс помилився.
    прийшла додому,відкрила сумку а воно віддає столярним клеєм. зблизька пахне супер, а здалеку(((((

    одним словом,то ніякий не оригінал. в мене ше зберігся старий пробник. я його розрізала ножицями. зовсім інший аромат. той,шо в брокарді якийсь дуже різкий, а цей ніжний, легкий.

    отже мій ніс мене не підвів.
     
  6. Biryza

    Biryza New Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    брокард вже не раз попалився на підробці :girl_sad:
     
  7. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    думаю, ключове слово колись
    завдяки зусиллям деяких організацій величезна частина парфумів підлягає переформулюванню, і Серж тут не виключення:sad:
    сам Сергій радить тестити свої аромати виключно на шкірі, так як Ви їх і носитимете

    Я не заступатимусь за Брокард, не маю для того причин - але сумніваюсь, що така мережа сама псуватиме собі репутацію;
    хоча з огляду на те, що вони монополісти у Львові..:sad:
     
  8. belik

    belik New Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    дуже багато чула негативних відгуків про Брокард, саме тому, що вних переважно підробку можна купити
     
  9. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Lady_Opium, я не бризкала на себе, бо вже і так була напахчена.
    раніше я тими духами бризкала свою шкіряну курточку і воно дуже довго трималось і ніжно-ніжно пахнуло.
    та й тут я подумала кинути папірець в свою шкіряну сумку,щоби теж так пахло.
    а воно відгонило якимось столярним клеєм.

    одним словом то не те, що було колись (певно ключове слово)
    я передумала поки купувати ті парфуми. просто не знаю що пропонують інетмагазини. бо шкода заплатити немалі гроші зовсім не за те,чого очікуєш((((
     
  10. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

     
  11. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    може у Вас якийсь старіший випуск?

    мені цей метод видається ненадійним: якщо підроблювачі вміють робити схожу рідину, штампують аналогічну упаковку - не розумію чому вибити циферки має бути проблемою:dntknw:
     
  12. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    НЕРІДКО склянку не підробляють, а ліваком купують у виробника оригінальної. Тільки одна фірма виготовляє картонну, інша - скляну. Звідси і розбіжності. Там де паперову підробляють - можуть звісно вибити ті ж цифри, але чи виправдані такі затрати часу, якщо це масове виробництво?... Все одно, на жаль, "лохів" вистачає.
    Я от думаю, ну гаразд, хтось не маючи коштів для понтів купує на ринку коробочку якогось бренду і хизується нею. А насправді тим самим підтримує безлад - тіньову економіку без відрахування в бюджет, підпільну працю з невиплатами тяжко-зароблених, шкідливу для здоров"я продукцію і т.п. Чому не купити у офіційного виробника дешевший варіант? І чому людям достаток яких все одно видно хочеться взагалі хизуватися підробками?
    А якщо вони виявляться шкідливими, тоді ж навіть не буде на кого скаржитись...
     
  13. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    ну чекайте, всі купуючи парфуми вірять в те що вони купують оригінал, а перевіряти одразу ж не будеш всі ті цифри, картонки.Тим більше багато парфумів дарують.
    наприклад?
     
  14. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Я не говорю про магазини. Я написала НА РИНКУ. Хоча варто було згадати і що цей жах, ще носять по офісах - з рук в руки...
    В супермаркетах полички ломляться від парфум від 70 грн десь. Вони мають офіційного виробника, просто не настільки відомого. Та й решта ейвонів-оріфлеймів. Там теж ціни від 60 грн. Їм точно варто довіряти більше, ніж тому, чим торгують на базарі. Та й підтримувати. Хіба це не очевидно?
     
  15. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    а, ну на ринку я згідна:)
     
  16. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    А про Sun Splash вже хтось чув?

    Мені місяць тому жіночки намагались втулити "брендові" парфуми за смішні гроші, ціну аргументували тим. що "в Україну довозиться тільки есенція", далі її розчиняють, пакують в простенькі коробки з логотипом Sun Splash, (пакування дороге, бренд також коштує).

    Сама есенція довозиться з Мюнхена(?).

    "Парфум" витримав запах з дві години.

    Я не люблю сперечатись з людьми, котрі свято вірять у спосіб свого заробітку, тому нічого не коментувала. А коли прочитала на тому сайті:"Наша задача – сделать элитную парфюмерию более доступной для широкого круга потребителей" - хіба сміялась...

    Благодєтєлі...

    Дівчата, ні одна поважаюча себе парфюмерна компанія не стане продавати "рецепт известной композиции без лишних затрат на имиджевые материалы и рекламу домов моды"
     
  17. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    УГУ, інакше - парадокс. Бо саме ім"я цього дому є насамперед запорукою якості та неповторності.
     
  18. topolna

    topolna New Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    усі знають що фішка підтвердження якості парфумів Брокарду полягає в наклеєній голограмі, однак купуючи там парфуми мені так задурили голову, що я принесла додому чоловікові подорунок без наклейки. Погоджуюсь що і Брокарду недуже треба довіряти. Тепер стараємось купувати тільки в дюті-фрі, або просимо когось з друзів.
     
  19. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    то не є фішка Брокарду
    от почитайте
     
  20. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Конфіскат чи фальсифікат? Як відрізнити парфуми-підробки?

    Голограму наклеює тільки один постачальник Hexagone, а він постачає тільки декілька брендів. Всі решта, можливо, непідробка, хоч і без голограми