Конкурс вишивальниць робимо?

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем Ума, 10 Липень 2009.

?

робимо конкурс вже?

  1. ТАК!

    40,6%
  2. ні...

    0 голосів
    0,0%
  3. так, але не вже

    59,4%
  1. Ума

    Ума Super Moderator

    Касю, беріть участь в конкурсі вишивальниць і призом буде коробочка від ДМС для ниточок :)
     
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

    без проблем! але в мене всі вишивки подаровані.:girl_sad: а ті що зараз шию - не складні. і в принципі не виграють...
     
  3. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

    йдете в гості і фотографуєте, кажете для конкрусу :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

    А що? Вже оголосили??? Я ще ніц закінчити не встигла! :girl_cray::girl_cray: Зате скільки всього почала... :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    нєєє. точно не вийде, бо я періодично міняю захоплення. не вишивала років 5.тому - вже точно не найду свої картинки.

    але то ніц. можу приймати участь з тим що є. правда, оформити ще треба.

    що серйозно оголосили?
     
    Останнє редагування модератором: 10 Липень 2009
  6. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

    Спокійно! ще нічого не оголосили. Але давайте зробимо конкурс?
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

    Ні, давайте якісь інші конкурси перше, а тоді вже рукодільний. :shy: Може, я якраз щось і закінчу до того часу... :girl_in_dreams::girl_spruce_up:
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

    :eek::eek::eek:
    Ні-ні, дайте ще хоч трохи навишивати
     
    Останнє редагування модератором: 10 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  9. taramay

    taramay Well-Known Member

    Відповідь: Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

    Про конкурс можна вже оголосити, тільки призначити кінцевий термін здачі робіт (наприклад - до 31 серпня), а потім кілька днів на голосування. Якщо заздалегіть оголосити про конкурс буде більше бажаючих взяти участь. А ще можна зробити, щоб роботи автори виставляли анонімно (так буде цікавіше і об'єктивніше).
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

    Нарід, ви шо!!! Літо - найбільш несприятливий сезон для вишивання. Конкурс треба оголошувати восени, взимку, але не влітку! :girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 10
  11. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

    Ок, ще почекаємо. Я би теж хотіла коняку закінчити :) Хоча, думаю на конкурс мона виставляти декілька робіт, головне анонімно. То буде конкурс роботи, а не майстрині :)

    Дівчатка, поки маєте час вишивайте, бо БУДЕ конкурс! з винагородою ;)

    п.с. Лілю, як ти переможеш, тобто твоя робота... то може якось... ми то тобі у Львові дамо приз? ато до канади далеченько слати :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. taramay

    taramay Well-Known Member

    Відповідь: Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

    Мені здалося, що оголосити можна зараз. Вишивка ж тривалий процес, за літо форумчанки можуть визначитися з бажаною роботою, добрати нитки, канву, ще кілька місяців на роботу. Можна розділити на кілька груп - вишивані сорочки, для діток, гобелени. А переможницям в кожній групі можна присвоювати звання - краща вишивальниця гобеленів чи краща мама-вишивальниця.
    Але це я так, думки вголос, я більше "вязальщиця", аніж "вишивальщиця" :girl_flirt:. Колись на іншому вязальному форумі брала участь у конкурсі, на здачу робіт дали десь три місяці, роботи виставляв модератор анонімно (так ти не переносиш своє враження від спілкування з автором безпосередньо на роботу, а оцінюєш саму роботу), голосували теж анонімно. На голосування дали тиждень, і весь цей тиждень ми вгадували де чия робота :girl_wink:. Єдиний мінус при анонімних роботах - неможливо порадитися чи похвалитися процесом.
     
    • Подобається Подобається x 7
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

    Якщо справді так буде, то призом уже буде сама перемога. :girl_in_dreams:
     
    Останнє редагування: 10 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 6
  14. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    А давайте конкурс оголосим до Миколая, голосування до Різдва і оголошення переможця на саме Різдво. Бо пори літо явно не встигнеться.
    П.С. Хоча мені певно і моєї пропозиції забракне...
     
    • Подобається Подобається x 7
  15. Ума

    Ума Super Moderator

    Коффі, то тоді тематичні треба роботи шити? чи можна будь-які, бо в мене в найближчих і найдальших планах ніц такого немає!

    2 taramay: а може почнемо із в"язального конкурсу? поки вишивальниці теляться? :) У нас тут вишивальниць назбирається і робіт багацько буде :)

    я от зараз дивлюся на готові роботи і роботи в процесі наших форумчанок і розумію, що моє "ЗА" буде розриватися.... усі роботи настільки гарні і кожна варта нагороди!!!
     
    Останнє редагування модератором: 13 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  16. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    Гадаю тема най буде довільна. Просто попри конкурс, буде часове обмеження і всі роботи які прийматимуть участь у конкурсі матимуть шанс бути подарованими близьким людям чи собі любій :girl_spruce_up: :girl_haha: А якщо серйозно - свого роду додатковий стимул. Як вам така думка :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. taramay

    taramay Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    Я тільки ЗА !!! Може більше форумчанок вийде з підпілля і похваляться своїми вязаними роботами.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    Я ЗА в"язальний конкурс!:) Бо навіть немає з ким на форумі про в"язання поспілкуватися - всі вишивають! А так може появляться в"язальниці:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    Зголошуйтесь, в"язальниці, на конкурс!

    а вишивальниці готуйтесь!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    Я теж гачкую :ninja:, але за тою вишивкою (точніше рушниками) на все часу не вистачає, то хіба до Лілі на курси піду-підівчуся кілька вишивок одночасно вишивати :girl_wink:

    Я вже десь обіцяла виставити свої роботи, але шось на дисках не можу познходити, якось на вихідних треба буде пофоткати, але я гачкую тільки для себе (купальнички, топи, майки, болеро, кохтинки :girl_smile:), то для мене надто відповідальнодля когось гачкувати, а ще я дуже переживаю-сподобається/не сподобається, і через те стресую :girl_crazy:

    І щоб не офф-в"язальний теж робимо, але ше пізніше вишивального :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2