Конкурс вишивальниць робимо?

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем Ума, 10 Липень 2009.

?

робимо конкурс вже?

  1. ТАК!

    40,6%
  2. ні...

    0 голосів
    0,0%
  3. так, але не вже

    59,4%
  1. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    а для чого обмеження, наприклад на Дім вводити? До липня ще часу предостатньо, навіть новачок може із Дімом впоратись за 4 місяці. Головне щоб усі стартували у рівних умовах. А проконтролювати це легко. Як тут уже пропонували, кожен учасник конкурсу повинен прислати фото початку роботи, (1000 хрестиків) на якій-би лежав папірець з написом, типу - квітковий конкурс посиденьок 2010.
    Не знаю чи братиму участь, але квіткову тему обожнюю, тому ідея конкурсу цікава, підтримую! :)
     
  2. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    Галюсік, йдеться про те, щоб не було так, як на попередньому конкурсі - хтось вишивав маленьку картиночку, хтось - велику. Золота колекція ДІМ однозначно всім сподобається, особливо не-вишивальницям :) Тому й вирішили ввести обмеження :)
     
  3. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    То вже згадували, що в правилах конкурсу буде пункт - мініатюри не допускаються.
    Захищаю Дім, бо це мій улюблений виробник :girl_in_love: Майже усі вишивальні плани у мене з Діма і прикро буде, якщо його не допустять. Там чудова проробка дизайнів та розмаїття прегарних квіткових сюжетів, що при бажанні на всіх вистачить, то чого ж забороняти, хай би був. Зрештою, Дім не є таке щось над-помпезне і вражаюче, просто там стильні і гармонійні сюжети, чим вони багатьох і підкупляють. А якщо Голден Кіт хтось вишиє? Там картина за маштабами і складністю Дім переплюне і невишивальники за неї точно проголосують найактивніше. Словом, пропоную обмежень по виробникам не вводити, а краще дозволити голосувати в конкурсі тільки вишивальницям, бо вони мають можливість оцінити роботу об'єктивно, не тільки красу але й складність виконання. А щоб не було образливо що за одну роботу багато голосів а за іншу 1 - дозволити голосувати кожному учаснику за 4-5 робіт.
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    А в них лише золота колекція? Бо йшлося про неї. Зрештою, то ще не вирішене питання. Позицію Уми я щодо цього не почула. (або не зауважила?)
    Покажіть мені їхні набори на 50 кольорів і менше.
    Обмеження 150Х150 хрестиків і 50 кольорів доволі чітке. Можливо, зробимо 40 взагалі.
    Технічно організувати нереально. Так що це обговорювати не має сенсу.
     
  5. Ann

    Ann New Member

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    Я все перечитала і заплуталася в "корєнь" )))) Зара перечитає ше раз)
     
  6. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    я думаю, Ліля добре каже.
    150*150,200*200 макс. 40-50 відтінків.
    золоту колекцію Діма виключити, бо ясно ще це круті дизайни- і не коже може дозволити собі це придбати.

    залишити назву - Квіткова композиція.

    і підтримую ХОМКУ - Ліля створить гілку -де буде ставити процеси конкурсних робіт. анонімно. і ми будем насолоджуватися і нудно не так буде готуватися до конкурсу.
     
  7. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    я розумію, що усі ми хочемо зробити так, щоб конкурсанти були одного рівня, але описати/заборонити якісь дизайни то нереально. Бо якщо хто в тому тямить і не купить набір, то є особи, як і в назвах і колекціях не розбираються, знайдуть в неті підбір і що?

    я думаю, що достатньо буде обмеження в хрестиках і кольорах. а вже кожен на що гаразд.

    п.с. в першому конкурсі ми не мали теми і роботи були дуже різнопланові, а тут все ж таки буде тема і не бачу різниці між квітами Діма, Вервако, Ланарте і тп. Хай кому що подобається той то і вишиває. Бо якщо ввести обмеження по дизайну, то дехто може зовсім не вишивати на конкрус, бо інших робіт, окрім, як відомі дизайни не вишиває

    тобто я думаю, що в першу чергу кожен буде вишивати те, що йому подобається і потрібно/є де повісити/кому подарувати, а не з метою перемогти в конкурсі
     
  8. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    Боюся, що мені з вашими знаннями і вмінням вишивати краще, і не пхатися до конкурсу. Бо мені до вас ой як далеко.:sad:
     
  9. Ann

    Ann New Member

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    Я от зрозуміла теж саме)))) Далеко мені до проф-хомячків))))))
     
  10. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    Дівчата, не смішіть, що за дурниці ви пишете:girl_devil: Ще менше року назад більшість з нас були такими ж новачками як ви, і мені наприклад навіть в голову не прийшло не брати участь у конкурсі - це ж так цікаво:girl_in_love: А хрестики, вони у всіх хрестики, хіба у досвідчених трішки рівніші)) (і то не завжди - то я про себе:girl_crazy:), чого ж боятись? Головне дійсно вибрати картинку до душі - і в будь-якому випадку ніхто не залишиться в програші - бо матиме чудову річ, а конкурс - то так, для забави, щоб чудових речей було побільше;)
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    Гаразд. Тоді робимо обмеження 150Х150 хрестиків, з можливістю, як писала imel, тобто якщо одна сторона видовжується, то інша скорочується. Відповідно тоді розміри можуть бути 170Х130 тощо.
    Обмеження відтінків до 45.
    І мені подобається думка Касі щодо золотої колекції. Хоча, якщо Ума каже, що то не має сенсу, то лишимося того ровера.
    Ви ж не знаєте, хто братиме участь і що вишиватиме. Про що мова взагалі? Якраз такий конкурс і існує, аби людина себе проявила. У першому конкурсі дуже багато дівчат брали участь уперше, й ніби не вважали себе профі, а скільки краси навишивали!! Спокійно можете брати участь і не переживати.
    Не занижуйте собі ціну. У нас тут не так багато проф-хом*ячків. Я он теж братиму участь, а я точно не профі, то лише видимість така, бо модератор. Так що прошу шукати дизайни й після 20-го березня мені писати пп.
     
    Останнє редагування: 11 Березень 2010
  12. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    То правда. На конкурс я подала тільки другу вишиту роботу за останні 15 років і не комлексувала. Це ж не конкурс професіоналів.
    Знову конкурс :umbrage: знов відкладу початі роботи, а то я вже руки намилила на конкурс :rolleyes: ... нічого не загадую на перед, якщо встигну, то прийму участь :girl_wink:
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    І робота була чудова!!! Так що беріть, дівчатка, участь сміливо й упевнено!!
    Щоби хельга та й не встигла. ;)
    Я терміну таки подовжу, бо тут ще конкурс іграшки, може, якраз він нарешті вдасться, а то аж сумно...
     
  14. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    Виходить, я не одна. А то так кортить у вашому товаристві повишивати, але не насмілююсь.:girl_in_love:
    То ж, вже майже закінчила великодні серветки і йду шукати квіткові композиції.
     
  15. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    Ліля, запусти правила. бо не знаю що шукати.
    запускаємо композицію таки?

    тобто - якщо це буде щось типу моїх Лотосів- ніби і квіти , ніби і нє - то пасує на конкурс?
    короче - чи пасує більш абстрактне бачення ( такими як я:girl_crazy:) квіток на конкурс, ніж класичний квітковий букет?
     
  16. Ann

    Ann New Member

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    Немає нормальних схем в неті.... Недотягують вимогам(((
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    Вже нині? Я думала 20-го числа запускати.
    Але так, буде квіткова композиція. Обмеження: 150Х150 і 50 кольорів.
    У якому значенні?
    А в нас на сайті теж є сторінка з квітковими схемами. Дивилися? ;)
    Такі речі тепер прошу в пп питати. :girl_blum:
     
  18. Ann

    Ann New Member

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    ні....не додумалася

    у тому, що недоатня кількість кольорів, або замала кількість хрестиків.
     
  19. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    Так йде мова про максимальне обмеження кольорів і кількості хрестиків, а менше можна.
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Конкурс вишивальниць робимо?

    Недостатня?? Мінімальна кількість кольорів - 1. Максимальна 50.
    А хрестиків теж мінімуму нема, тільки не більше 150 вгору-вниз.