Корекція зору

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем kati, 26 Лютий 2009.

  1. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Корекція зору

    Дівчата, віддам в подарунок пару кольорових лінз Freshlook Colorblends колір Turquoise (вони поотерміновані, але не відкривані, нові зовсім), -5,5. Завалялися в аптечці, у мене зараз -7.
     
  2. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Корекція зору

    Дівчата, чи користується хтось розчином CyClean [​IMG]з самоочищуючим контейнером? Чи хороший розчин і чи дійсно достатньо ту кришечку покрутити в контейнері щоб очистити лінзу? Купила його бо треба було терміново а мого не було, а зараз почитала різні відгуки і сумніваюсь який він (вже докупила Синерджі знову)
     
  3. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Корекція зору

    Нарікань на сам р-н в мене немає (правда я лише один раз купляла).
    А від контейнера не в захваті: звикла до звичайних, то тут мені трохи незвично було лінзу діставати, + розчину йде більше, +якщо раптом якась інфекція в одному оці, то відповідно й на другу лінзу перейде (там розділень між лінзами нема, купаються в одному резервуарчику, чи вже зараз новіші, інші?)
    А повелась я якраз на це
     
  4. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Корекція зору

    Дівчат, хочу поміняти розчин для контактних лінз. Ношу тримісячні, але розчин Реню мене вже не задовільняє. Треба хороше очищення і комфорт для очей. Хтось пробував Соло Кеа http://linza.lviv.ua/image/cache/image16-500x500.jpg чи Максіма Еліт http://linza.lviv.ua/image/cache/data/tov/еліт_100-500x500.jpg чи Юніка Сенсетів http://linza.lviv.ua/image/cache/data/tov/unica-500x500.jpg (в останніх пише, що ніколи не пектимуть очі, а саме це часто дошкуляє)?
     
  5. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: Корекція зору

    Придивилася до контейнера на фото, ггг, все нове - добре забуте старе. Саме таким, лише непрозорим, був мій перший контейнер років 17 тому.))
    Про самоочисність нічого не знаю.

    ---------- Додано в 10:38 ---------- Попередній допис був написаний в 10:36 ----------

    Я пробувала, мені хороший, інші, вами названі не знаю.
     
  6. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Корекція зору

    А чому, поділіться)
     
  7. tsvetochek

    tsvetochek Well-Known Member

    Відповідь: Корекція зору

    користувалась і тим, і іншим, чесно, різниці не помітила
     
  8. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Корекція зору

    очі печуть (я розумію, що це ще від лінз залежить), деколи не до кінця добре очищує. хочеться спробувати якийсь м'якший розчин з гарним очищенням. а,може, мені вже за стільки років хочеться щось альтернативне спробувати)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Корекція зору

    Мені так Реню розподобався. До кінця дня сохли очі, був дискомфорт. Перейшла на Опті-фрі експрес, а потім Соло кеар і Синерджі, зараз Сайклін маю, теж добре зволожує. Так що мені найгіршими були Реню (багато років тільки ним і користувалась) і Опті фрі експрес (майже як Реню), до речі мала і інші розчини від Бауш енд Ломб, і ніякий не сподобався - ні для чутливих очей, ні Біо тру (від усіх сушило очі, недостатньо зволожували, і навіть краплі не допомагали). Коли перейшла на інші все нормалізувалось, ніякими додатковими краплями не користуюсь і осі в порядку, ввечені нічого не дере і не сушить.
     
  10. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Корекція зору

    А як Ви бачите це?

    ---------- Додано в 17:50 ---------- Попередній допис був написаний в 17:48 ----------

    Самі підбирали? а як визначити, чи підходить рорзчин для лінз - чи їх тип не має значення?
     
  11. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Корекція зору

    коли одягаю лінзи (звичайно, стараюсь мати чисті руки при цьому), то часто щось в оці муляє, приходиться знімати і передівати, деколи кілька раз.
     
  12. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Корекція зору

    Мені моя лікарка з Лінкону радила Реню різні види, потім Опті-фрі, радила спробувати пероксидний очищувач (взагалі не підійшов, очі пекли, розчин пінився, хоч все робила по інструкції), загалом лікарка каже що можна пробувати розчини на яких написано що підходять для мого типу лінз (у мене силікон-гідрогелеві лінзи, і я на баночці завжди читаю чи є такий напис), так що всі мої розчини дозволені для таких лінз. А ті що зараз купую в Лінконі просто немає, то беру в іншій оптиці.
     
  13. kawtanka

    kawtanka New Member

    Відповідь: Корекція зору

    Дівчата, скажіть хто бував в Центр Оптометрії, на вул. Чайковського. Нас туди невролог скерував (донечці 6 років) - незнаю чи там хороші лікарі чи просто його знайомі. І як там з цінами?
     
  14. analastanka

    analastanka тень на стене

    Дівчатка, хто носить лінзи - якою ви косметикою користуєтесь? Бо хочу зробити лінзи, а на сайті Лінкону побачила, що є спецкосметика, от і задумалась - звичайною косметикою користуватись можна?
     
  15. IrunaD

    IrunaD Well-Known Member

    Я ношу лінзи вже 7 років,користуюсь звичайною косметикою і все ок)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Ношу лінзи з десяток років, весь цей час користуюсь звичайною косметикою, яку продають в магазинах. Єдине, викликали неприємні відчуття деякі туші, то тепер обираю з позначкою "гіпоалергенно". Ну але моя косметика хоч і не преміум сегменту, але це те, на чому я стараюсь не економити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  17. analastanka

    analastanka тень на стене

    @IrunaD @Kroshka Enot дівчата, дуже дякую за відповіді! А яку клініку можете порадити, щоб підібрати лінзи?
     
  18. IrunaD

    IrunaD Well-Known Member

    Я підбирала в Лінконі і там завжди хожду до лікаря на огляди.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    А я Лінкон категорично не раджу, хоча сама з ними починала. І обслуговувалася доти, доки вони мені тричі підряд не продали лінзи не моєї кривизни, користуючись тим, що я не додивилася. Бо моі зняли з виробництва. А коли я приходила за тиждень-два зі скаргами, що мені щось муляє, ріже в оці, специ оглядали, і казали, що я недостатньо ретельно доглядаю лінзи.
    Я була мала, дурна і довірлива, і взагалі перейшла на окуляри, бо вирішила, що моі очі перестали сприймати лінзи.
    А потім знайома затягнула в Єврооптику. Там, на відміну від Лінкону, все обладнання компютеризоване, мене перевірили, сказали, що ніяких протипоказів нема. Після цього я витягнула упаковку від своїх лінз, щоб показати, які мені не можна. А лікар сказала, що не можна, бо це не моя кривизна, модель з моєю кривизною вже пів року, як зняли з виробництва.
    І це не єдиний відгук, серед моіх знайомих є інші люди, яким не пощастило з Лінконом.
    Ну і на той час, як я з ними розпрощалася, обладнання там як такого не було, звичайний набір, як в кабінеті окуліста в поліклініці. Як зараз - не знаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. IrunaD

    IrunaD Well-Known Member

    В мене таких ситуацій не виникало ніколи....