Корекція зору

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем kati, 26 Лютий 2009.

  1. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Бажаю, щоб і не виникло. Поки Ваші очі себе добре почувають, турбуватися, мабуть, немає за що. Але якщо виникатимуть скарги або певний дискомфорт, дуже не раджу цілком покладатися на іхніх спеців. Хоча може там вже не працюють Соломія Ярополківна та Адам батькович (ізвінітє, запамятовала :girl_blum:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. flame

    flame невгамовний експериментатор

    я теж за Лінкон.
    Почала носити лінзи в 1997р. і вони тоді були єдині, хто у Львові пропонував лінзи. Зараз навідуюся рідко, тільки для того, щоб перевірили мені чи все добре.
    На рахунок фіз. розчинів. Перепробувала багато різних. Лінзи ношу місячні, тому в наступних коментарях прошу враховувати цей факт.
    Починала з РЕНЮ, років 10 ним користувалася, але потім почали мене від нього пекти очі. І контейнери для контактних лінз в них дуже "хитрі" були - дуже глибокі, розхід розчину неоправданий був. Зараз контейнери змінилися.
    Після того, як почали пекти очі перейшла на Соло і Мультісон. Останній взагалі був дешевий, як "борщ". Обидва нормальні, претензій нема. Дуже добра 4 роки тому була ціна в 3І біля КК на Соло. Потім він пропав, може зараз знову є? І контейнер на лінзи теж економний в ньому. Мультісон продається без контейнера. Коли пропало те Соло, купив мені чоловік новомодний і дорогущий Біотру. За що гроші? не можу сказати, різниці ніякої. CyClean, та сама історія - розчин, як розчин. В ціні в 3 рази дорожчий ніж Мультісон, а ефект однаковий. Але той контейнер мені не підійшов. В мене різні лінзи - 3.5 і 4. Чи то я погано закриваю коли без лінз - ну бо шлєпе ж, чи там дійсно не тримає затискач, але мені 2 рази відкрилося. І як тоді визначати де права і де ліва? Розхід розчину в тому контейнері теж зашкалює.
    Зараз вже 2 роки знову використовую Реню, але куповане в Канаді. Не пече.
    Лінзи - завжди були B&L. Останній раз купив мені чоловік Біофініті. Дуже мені сподобалися, але дуже дорогі - за пару заплатив десь 350 грн - вже точно не пам"ятаю. В них повітропроникність 150 одиниць, рашта набагато нижчий має показник.
    Минулого тижня в Польші купила B&L 59 за 616 грн (88 злотих) 12 штук по акції. До НР точно буде достатньо.
    --- дописи об"єднано, 7 Квітень 2015 ---
    Богданович. Може мені просто повезло, але претензій до них не маю. Мене завжди вела Жанна Вікторівна.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Звичайний окуліст в поліклініці також нормально все може підібрати. Носити лінзи почала 20 років тому, ніколи не була ні в яких модних клініках, тоді їх ще і не було.
     
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    мене веде, вже 10 років, зауважень нема
    я в їхніх лінзах
    пробувала змінити лікаря, але потім повернулася
     
    • Корисно Корисно x 1
  5. analastanka

    analastanka тень на стене

    Поділіться лікарем))) Бо ще жодного разу не натрапила на нормального окуліста в поліклініках, який би мені підібрав окуляри нормально, не кажучи вже про лінзи
     
  6. kraplynka

    kraplynka реалістка

    @flame
     
    Останнє редагування: 7 Квітень 2015
  7. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Не поділюся.)) То в Рівному було.
    Теоретично, вам потрібно, щоб лікар визначив потрібні вам діоптрії, а купити лінзи можна ж багато де. Я дійсно не зовсім розумію, як і навіщо лікарі "ведуть" пацієнтів. Я вже багато років сама себе "веду". Зір не падає і не покращується, звісно, чого мені до окуліста зайвий раз йти, грошей дати?
     
  8. analastanka

    analastanka тень на стене

    А кривизну лінзи? Плюс знання діоптрій - це не запорука вдалої самостійної покупки, для окулярів ще треба центрацію як мінімум знати)
     
  9. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    А, ну так, для окулярів центровка потрібна, ну так всі окулісти це вимірюють. Про кривизну вперше почула в цій темі. Здається, на лінзах нічого такого не пише, крім діоптрій, чи, може, я помиляюся? Може, то в різних виробників різна кривизна? Вже давно ношу Ейр оптікс аква - мені вони найкращі.
    Колись, як почала носити лінзи - то купувала в лікаря (тоді ще річні, потім - піврічні), бо більше ніде такого чуда не було. А потім сама стала в оптиках купувати.
     
  10. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Більшість людей мають радіус кривизни 8,7. Невеликий % людей має 8,4 (мені пощастило вписатися саме у цю категорію). І є ще якась третя, зовсім рідкісна (вроді, 8,9), кривизна лінзи.
    Тому більшість виробників випускають лінзи тільки із стандартною кривизною, бо 8,4 користуються попитом значно менше.
    Я ношу квартальні SofLens 38 від Baush & Lomb, вони бувають з радіусом кривизни 8,4 і 8,7 і даний радіус вказаний на упаковці.
    В тонкощі не вдавалася, але коли мені продали 8,7, то в очах було відчуття, що щось муляє постійно.
    Лікар на хлопський розум пояснила мені, що це як носити взуття на розмір більше або менше.
    --- дописи об"єднано, 7 Квітень 2015 ---
    Я шось напевно упустила в цій жизні :girl_haha:
    В неті пише, що
    бувають тільки з радіусом 8,6
    Так що мої познанія в данном прєдмєтє явно неповні.
    Краще звернутися до толкового лікаря.
    Я б не ризикувала перший раз сама собі підібрати, орієнтуючись тільки по діоптріям.
     
  11. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    І мене теж. Якщо йти в Лінкон, то раджу тільки до неї. З Соломією Ярополківною були теж різні історії (то не ті лінзи порадила, то не такі краплі призначила), Адам Богданович кажуть профі, але він дуже поверхнево до того всього ставиться. Тому я як попала до Жанни Вікторівни, так в неї і консультуюсь. Ще бувала в лікарки в Люксоптиці, то мені не сподобалось, вони мене переконували, що їх лінзи мені підходять, а я навіть хвилини не могла в них побути, такий дискомфорт був (вирішила там інші спробувати, і навіть купила їх, потім з проблемами робила повернення, бо реально то були викинуті гроші). Хоч мають обладнання, та тут багато від кваліфікації лікаря залежить. І якщо перший раз будете підбират лінзи, я б радила теж Лінкон.
    Я ні разу за всі надцять років не давала жодних грошей Жанні Вікторівні за огляд:girl_smile:. Це їх робота, якщо у вас там карточка, і вона дає знижку у них на всі лінзи. Хожу, деколи хочу щоб подивились очне дно, перевірили зір. А можу і без огляду купити там лінзи (мої найдешевші саме в Лінконі, я в різних оптиках порівнювала ціни).
     
    Останнє редагування: 7 Квітень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  12. IrunaD

    IrunaD Well-Known Member

    Я якраз до Соломії Ярополківни і ходжу....А ви куди ходите консультуватись з лінзами?
     
  13. flame

    flame невгамовний експериментатор

    взагалі -то 8.6:girl_smile: Всі виробники мають лінзи саме з таким радіусом кривизни стандартно і часом де-які з іншим - 8.3, 8.4, 8.7, 8.8.
    Пише. Кривизна є обов"язково. Добре подивися на упаковку або просто вказана цифра 8.шосьтам, або написано ВС. І ще вказують діаметр - 14.0, або 14.2
    так мультифункціональний для всіх видів м"яких контактних лінз і для силікон-гідрогелевих.
     
  14. kraplynka

    kraplynka реалістка

    @flame
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Я вже за роки виробила собі таку схему: раз на рік йду в Єврооптику на комплексну перевірку зору та очей. (Якщо в них брати лінзи, то супровід (в т.ч. перевірка) безкоштовні.
    Якщо лінзи брати не в них, то, здається, вартість перевірки - 100 грн
    А самі лінзи і розчин купую деколи в них, деколи в неті, бо вже також роками беру одні і ті ж, особливого контролю з боку лікаря не потребую.
    Для підбору і першої консультації сміливо можу їх рекомендувати.
     
  16. IrunaD

    IrunaD Well-Known Member

    А де в неті берете лінзи та розчин?можете сайт підказати?
     
  17. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Я зараз в окулярах, вже тижнів 2. Почуваю себе не айс, м"яко кажучи)) Лінзи - теж не панацея, але не мати можливості їх купити - це злить, дуже злить)) Поділіться, де подешевше купити, плз-плз)
     
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

     
  19. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Я також з 1998 року ходжу в Лiнкон до Солодун Жанни Вiкторiвни.Нiколи навiть на думку не спадало змiнити лiкаря. Настiльки професiйно i доброзичливо лiкарка вiдноситься до пацiэнта! З любими проблемами, просто на перевiрку чи купити лiнзи- тiльки до неi!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. kraplynka

    kraplynka реалістка

    А які саме лінзи ви носите? Бо мені дуже зімпонувала інформація з попереднього допису @flame
    З 1 квітня почалася акція на лінзи Ейр Оптікс Аква - 3 береш, 4-та в подарунок (в Лінконі бачу 175 грн/шт). Ще є біля мене невеличка оптика, в якій ще дещо нижчі ціни (трохи меншу націнку ставлять).