користь і шкода УЗД

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Ольга, 26 Березень 2009.

  1. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Мамочко аж 30 хв було УЗД?? все-таки це досить великий стрес для дитини та і не конче корисна та потрібна річ...
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  2. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    Та тепер я теж згідна, але тоді я хотіла чим довше намилуватись на свою лялю:confused:. Спеціально знайшла диск : відео тривалістю 17 хв + вона не відраззу ввімкнула запис...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    БЕЛЛАДОННА, я би з двійнею радила ходити частіше. А про лікарів з ЖК писали дууууууже багато в вагітній гілці - їх далеко не завжди треба слухатися...
     
    Останнє редагування модератором: 10 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 6
  4. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    +100!!!
    Особливо якщо щось турбує, зволікати не потрібно, сходіть до когось приватно, одна голова добре, а декілька-ще краще.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. tania

    tania Well-Known Member

    Часте УЗД не зашкодить, особливо якщо скажуть що все добре (ви будете спокійні).
     
    Останнє редагування модератором: 10 Липень 2009
  6. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Часте УЗД якраз зашкодить! Особливо на такому ранньому терміні...Поцікавтеся дією ультразвуку на плід...В ЖК не даремно існують 3 планові УЗД, але без особливої потреби навіть 3 рази ходити немає змісту.
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. tania

    tania Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    Звичайно кожний тиждень не потрібно бігати, але це не ренген і він недає ніякого опромінення. В нашій країні існує забагато пострадянських стереотипів.
     
  8. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    :) Радянські часи навчили нас не думати власною головою...Ультразвук на ранніх термінах може спровокувати викидень, а також впливає на будову клітин, що формуються, тим самим створюючи певну ймовірність генетичних дефектів (не спадкових, а внаслідок пошкодження структури ДНК ультразвуком). Десь тут вже наводили хорошу статтю про вплив ультразвуку на організм...ось
     
    Останнє редагування модератором: 10 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 6
  9. Taska

    Taska Well-Known Member

    Дозволила собі створити цю тему, оскільки в іншій, що присвячена УЗД інформація виключно про спеціалістів та інші технічні речі щодо його виконання.

    Коли я була вагітна Дарцею, то вийшло так, що я робила УЗД аж 6 разів. Скажу чесно, мені подобався цей процес, хоча я чула що це не зовсім безпечно, але конкретних аргументів, чи пояснень кваліфікованих людей не мала. Але вчора випадково побачила ось ці два відео і задумалась вже над цим питанням серйозніше.
    http://vkontakte.ru/video10764254_114602331
    http://www.youtube.com/watch?v=uTaDxHPVYTA

    буду дуже вдячна за Ваші думки з цього приводу + додаткові ресурси

    УПД: http://community.livejournal.com/rodi_doma/tag/УЗИ

    вважаю що це повинна прочитати кожна вагітна жінка

     
    Останнє редагування модератором: 25 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 7
  10. Tanuchka

    Tanuchka Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Дякуюза відео. :sad: Шкодую що не цікавилась цим раніш. Щоб підтвердити вагітність ходила на узі в 7-8 тиждень. Тепер шкодую. Загалом була вже 3 !!! рази :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Я за минулу вагітність навіть не знаю, скільки разів була на УЗД...Всі 3 планові+коли операцію робили, то тягали мене на УЗД мало не щодня...
    Цього разу за вагітність була 4 рази: 1 раз-9 тижнів, довелося піти, бо перед тим послизнулася і впала, злякалася, щоб дитині не зашкодило; 2-13 тижнів (1ше планове) у Війтовича; 3-14 тижнів у Прокопчук, пішла після величезного стресу, який нагнав на мене Війтович своїми розказами, як у мене все погано; 4-24 тижні (2ге планове). Від 3-го планового відмовилась. Наступного разу піду максимум1 раз, десь посередині вагітності...
    Як можете бачити, часто ми шкодимо самі собі через все тих же лікарів, які розказують про загрозу викидня, про якісь вади...і ти маєш такий стрес, що йдеш до іншого УЗДиста...
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Галюня

    Галюня Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    так це чиста правда ...ми шкодимо самі собі через все тих же лікарів, які розказують про загрозу викидня, про якісь вади...і ти маєш такий стрес, що йдеш до іншого УЗиста...В мене так сталося перший раз ...бо сказали що треба дивитись вагiнальним датчиком в 6 тижнiв i результат стався через 2 днi( тьху тьху ...не побажаэш навiть ворогу) ...не дай боже нiкому...
    Тепер знову вагiтна 6 тижнiв ...сказав що треба подивитись щоб не була позаматкова...ну пiшла вчора а вiн каже що треба ще раз через тиждень...подивитись як серце бэться ...це дурдом ? Що робити? та ну iх ...треба менше до них без потреби ходити...хоча завжди щось знайдуть ...
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Мені чомусь навіть в голову не приходило йти на УЗД в перші тижні, щоб подивитись, чи раптом не позаматкова...Я вже десь писала: для позаматкової мають бути причини, в мене їх нема, тому піддавати дитинку ризику в перші тижні її життя не бачу змісту.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Например, в 2006 году только в одном роддоме 15 СПБ родилось 6 детей с синдромом Дауна, от женщин, которые во время беременности проходили обследование в МГЦ.


    :girl_mad: що за дурниці? - синдром Дауна, це паталогія через неправильний набір хромосом (це навіть школяр знає) ...
    з першим малим через важке протікання вагітності на Узд була разів 12 - в мене народилася здопрова і міцненька дитина і досі (слава Богу) крім шмарків і розладів шлунку (через необережність) нічим не хворів
     
  15. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Будьмо уважні! :)
    Повна фраза:
    Тобто, УЗД не дає жодних гарантій достовірності. І в плані ПДР, і діагностики патологій - коливається +-трамвайна зупинка.
    А шкоду - цілком імовірно. (навіть, якщо оком її не видно 8 років 9 місяців 21 день)
     
  16. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД


    Коли була вагітною, багато читала про шкоду УЗД, то за одими дослідженнями,
    ульт. випромінюванння якраз і руйнує структуру ДНК,
    бо впливає на самі гени і хромосоми
    (дослідження проводили над пробіркою з людською кров"ю).

    Сама я робила УЗД один раз за 5 днів до родів, щоб бути впевнею,
    що ми з чоловіком зможемо самі гарно родити,
    тобто чи все гаразд для домашніх пологів.
     
    • Подобається Подобається x 10
  17. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    а мені перший ультразвук зробила лікар-гінеколог в клініці на Зеленій. була затримка місячних тиждень (!), записалась на консультацію, вона мені бах!, і ультразвук... коли мене потім всі питали "навіщо?!!! ти що, не знала, що це шкідливо?!!" я відповідала - а звідки я, вперше вагітна, можу знати, що шкідливо а що ні?!! записуюсь на консультацію до спеціаліста, впевнена, що той спеціаліст знає, що робить, і маємо результат... а питати особливо ні в кого не хтіла, бо дуже ранній термін, не впенена, що воно так і є, ну і тому подібне...
    лікар на УЗ в поліклініці сказала мені - на майбутнє - що при бажаній вагітності і коли ніщо не турбує перший ультразвук робиться не раніше 12го тижня. решта два по бажанню - бажано зробити, але можна відмовитись. майже впевнена, що вплив на дитинку при УЗ діагностиці є, і то немалий...
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. БЕЛЛАДОННА

    БЕЛЛАДОННА Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Дуже хвилювалася, що за свої 17 тижнів тільки раз була на УЗД, а почитала ваші дописи і зрозуміла, що може воно і на краще. Навіть не задумувалась, що УЗ може якось нашкодити...
    Доречі, а чи шкодить, якщо робити ультразвук під час вагітності на інші органи? Нирки, наприклад?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. dianka

    dianka Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    А як щодо шкоди компютерного випромінювання на перебіг вагітності?
     
  20. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    "Залізячники", себто люди, які займаються комп"ютерним начинням, вам розкажуть детально, що ніякої шкоди від комп"ютера для людини немає. Якби було якесь випромінення, то комп"ютер просто не працював би...а так там все заізольовано. Ця дурниця поширилася в ті часи, коли були погані монітори, які могли зіпсути зір. На сьогодні, я5кщо фірма здатна забезпечити своїм працівникам гідні умови праці, тобто сучасні комп"ютери та монітори, шкоди немає ніякої. Можу підтвердити на власному досвіді: 2 вагітності цілісінький робочий день+вдома за комп"ютером, ніяких негативних впливів помічено не було, зір навіть покращився:)
     
    • Подобається Подобається x 2