користь і шкода УЗД

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Ольга, 26 Березень 2009.

  1. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    це я узагальнилаа ось про Одена а в його книжках набагато більше інформації
     
  2. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Я ходила на узд в 8 тижнів, потім вже в 12. Мені здається, якщо мама буде нервуватись і переживати, але чекати кілька тижнів, то для малюка то принесе більше шкоди. Бажано тільки, щоб не дивились вагінально на узд
     
  3. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    я мала дуже насичений перший триместр, переліт за океан, поїздки Європою, теж трохи переживала, але старалась таки покладатись на вищу силу. для себе УЗД на ранніх термінах відкинула, вирішила контролювати то аналізами та і не турбувало ніц в принципі. постараюсь знайти пізніші покази ХГ.
     
  4. Setka

    Setka Мамулька непосидок

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Я на першій вагітності ходила 4 рази (або 5р вже забула), перший раз в 8 тижнів, а цього разу пішла аж в 10-11 тижні, а тоді в 20 тиж.
    Можна піти зараз, то дуже швидко на цьому терміні, а потім в 12 тиж (дивляться комірцевий розмір) ІМХО
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    я мала просто фізичну відразу до УЗД в 1 і 2 триместрах. Не маю жодних пояснень, але відчувала, що не піду і все, що не можу. Ну і що воно мені не треба. УЗД після 26 тижнів якось спокійніше сприймаю, принаймні - не боюсь.
    з Вірусею не ходила би взагалі, але в наших 34 тижні співпало кілька факторів - і тиск лікаря, і наша з чоловіком цікавість щодо статі, і моє бажання перевірити, чи правильно я сама до деталей визначаю положення лялі. От в 34 тижні ми і пішли. Ну і що? з очікуваною вагою помилились нам на півтора кг, дату пологів не передбачили, а що все добре - ми і так знали :) загалом, мали відносно нешкідливий атракціончик за 120 грн та і все.
     
  6. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    30років як було в срср. там же не таскали частіше 2 раз. про малу вагу - так, в мого малого просто нема фактора, який би спричиняв таку маленьку вагу, окрім "індивідуального". але як всьо таке індивідуальне, нащо дивитися на норми?
     
  7. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    не знаю яке там узі в серсер
    бо мама моя все казала - ой, казали мені велика дитина, велика дитина, узі не було, не бачили яка та дитина - от і лякали
     
  8. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

  9. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    на 13 тижні??? як так? були покази до вагінального?
     
  10. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    І я здивувалася, на такому терміні робили звичайне УЗД, без наповнення сечового.
     
  11. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    Мотивували тим що це узд направлене на виявлення патологій і всякого такого і що так краще видно. Половину огляду було вагінально, половина через живіт.. У всякому випадку ттт все ок, і передлежання моє посунулося. Зважаючи на це той дискомфорт пробачається. Хоча вудчуття наче після згвалтування.
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    мені до 30ого тижня робили вагінальне узд, тобто на візиті було і і вагінальне , і таке. З 12ого тижня десь вагінально лиш перевіряли стан шийки матки, а дитину через живіт. Після 30ого тижня вже шийку не перевіряють. А чого всі так то вагінальне узд бояться?
     
  13. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    передлежання чого?
    я б ту Гуняк.... які патології на 13 тижні?
     
  14. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    передлежання хоріону, було повне закриття шийки

    перевіряють на вади розвитку, синдром Дауна.. на отаке. Дивляться чи ручки-ніжки на місці, комірцеву зону, животик-чи візуалізуються шлунок і хребет..
     
  15. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    Зрозуміло.
    Лікар упростив собі задачу, не думаючи про наслідки.
    Все це дивляться при звичайному УзД.
    Головне тепер щоб ви себе добре почували.
    особисто б я не дозволила дивитись вагінально
     
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    та що ви так наганяєте паніку, ну чесно аж смішно читати. То капець, iriwa тепер має сісти . переживати і прислухатися до себе, чи нічо там не сталося. Та ясно, що буде себе добре почувати, а чого не мала би?
     
  17. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    мені при першій вагітності десь на 20 тижні дивились вагінальним датчиком - нічого серйозного і страшного в тому немає.
     
  18. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    І мені до 20 тижня що з малою, що з малим робили вагінальне УЗД, для того, щоб подивитися чи не має відкриття, після УЗД почувала себе добре.
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    а що вас так здивувало? Патології ті ж, які виявляються і на 12 тижні . В будь-якому випадку батьки мають право знати якщо щось. Ну і вагінально дивляться, якщо треба перевірити шийку матки. Абдомінальне УЗД не дає чіткої картини саме по стану шийки матки. Взагалі трансабдомінальне УЗД дає чіткішу і детальнішу картину при обстеженні

    ---------- Додано в 12:24 ---------- Попередній допис був написаний в 12:23 ----------

    які наслідки і як упростив задачу?
     
  20. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

    Я думаю, це швидше відчуття особистого дискомфорту. Мені було дуже неприємно, робила якось в Прокопчук. Оце відчуття чужорідного предмету ТАМ...:umbrage::bad: