користь і шкода УЗД

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Ольга, 26 Березень 2009.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Тема підупала. Підніму картинкою:

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 11
  2. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Вразливим не читати...
    Дані досліджень:

    ученые из Йельского университета предположили, что ультразвуковое обследование оказывает негативное воздействие на развитие клеток головного мозга плода. Московские ученые Российской академии наук пришли к выводу, что якобы безвредный ультразвук может повреждать генетический аппарат.


    УЗИ и пороки головного мозга
    Клетки головного мозга ребенка в период раннего развития (до 12 недели) очень чувствительны (и к ультразвуку тоже). Всем известно, что проявление на ранних сроках (третий месяц) вируса Херпеса (простуда на лице) с достаточно выской вероятностью приводит к даунизму, т.е. ребенок после этого рождается с синдромом Дауна. Таким образом ясно, что у головного мозга в этот период особая восприимчивость, и всяческие злоупотребления, происходящие от небрежного обращения с этим фактом, с какой-то вероятностью могут привести к тем или иным "врожденным" порокам головного мозга (в частности, Херпес является далеко не 100%-ой причиной синдрома Дауна).
    Ниже приводится статистика заболеваний головного мозга, вызванных процедурами УЗИ на ранних сроках беременности по форме: процент относительной вероятности заболевания - спецификация заболевания. Относительная вероятность в нашем случае - это вероятность того, что ребенок, родившийся с соответствующей болезнью, получил свою болезнь из-за воздействия УЗИ.
    3% - синдром Дауна;
    20% - воспаление головного мозга;
    25% - опухоль головного мозга.
    В действительности 1 из 800 детей имеет врожденные пороки головного мозга (некоторые из них лечатся, а некоторые - вроде синдрома Дауна - нет), и половина из этих детей имеет свои проблемы из-за воздействия УЗИ на ранних сроках беременности.

    УЗИ и прерывание беременности
    Вообще говоря, термин "прерывание беременности" означает аборт. Содержание этого параграфа вполне отвечает его заголовку.
    УЗИ на ранних сроках (5-12 недели) оказывает пагубное (разрушающее) воздействие на клетки плаценты матери. Плацента - защитная оболочка плода - может разрушиться, что приведет к выкидышу. Абсолютная вероятность такого исхода при обследовании с помощью УЗИ на сроке 5-12 недели составляет 5%. Абсолютная вероятность - это вероятность соответствующего (смертельного) исхода относительно всех исходов воздействия УЗИ на ранних сроках беременности.
    УЗИ на ранних сроках (8-10 неделя) беременности крайне негативно влияет на кожу плода. Клетки кожи разрушаются, и очень скоро происходит отторжение плода организмом матери. Следствие - выкидыш к 12 неделе с вероятностью 25% (эта вероятность также абсолютная).
    Абсолютная вероятность выкидыша после обследования УЗИ на ранних сроках беременности очень высока; это примерно 1 из обследованных 500 детей.

    Post scriptum
    В этой статье мы привели не все возможные варианты пагубного воздействия УЗИ. В сумме относительная вероятность пагубного воздействия УЗИ на ранних сроках беременности очень высока - она превышает 50%. Это означает, что примерно каждый второй имеющий то или иное отклонение в развитии ребенок, которого обследовали с помощью УЗИ в возрасте до 12 недель, получил свои проблемы именно вследствии воздействия УЗИ. Это достаточно большой процент, чтобы схватиться за голову, сердце или еще за что-нибудь! Мамы попросту губят своих малышей, подвергая их обследованию УЗИ на ранних стадиях развития. Чтобы избежать этих ужасных вероятностей, мы настоятельно рекомендуем мамам совершать первое обследование своих малышей с помощью УЗИ не раньше 14 недели беременности.
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Дівчата, або я зле в школі вчилася, або я щось не доганяю.

    ультразвук (то що використовують на УЗД) - це є хвиля звукова, з діапазону, який людина звичайним вухом не може чути. Ми чуємо в певному діапазоні децибел, але до того діапазону і після є ультра і інфра звук (соррі, вже не пам"ятаю діапоз чутних децибелів), але те, що ми не чуємо той звук, то не означає, що його не існує навколо нас! Птахи чи деякі звірі його використовують в повсякденному житті. А апарат просто налаштований розпізнавати швидкість відбиття ультразвукової хвилі від різних тканин (кості, мозок, нирки і тп.) і відображає то все на моніторі. Щоб то було аж щось таке шкідливе як дехто каже, то не думаю. Зрештою дельфіни своїм ультразвуком лікують хворих дітей на ДЦП, вагітні теж в дельфінарії ходять і там про шкоду ніхто не каже. Навколо нас купа різних звуків в різних дапазонах, які ми не чуємо!!!! а люди навчилися той звук використовувати в медицині і що тут такого? кажани теж його використовують і ніц... як на мене то все дурниці. Ніхто не каже, робити ультразвук часто, постійно і довго, але перейматися надшкідливістю УЗД не варто, імхо
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Умо.
    В природі, дійсно, є купа всіляких випромінювань.
    Нагадаю, що ультразвуком і зубний камінь видаляють...
    "Перейматися" сильно не пропоную, але й підставлятися на додаткові дослідження, без крайньої необхідності вагітній жінці - небезпека.

    Анекдот про космонавтів Бєлку, Стрєлку і Чукчу пам'ятаєте?
    Команди з ЦУП:
    -Бєлка, перевір покази барометру.
    -Стрєлка, перевір покази термометру.
    -Чукча. Погодуй собак, і НІЧОГО НЕ РУХАЙ!
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Апарат якраз і видає, а потім вже відбиті ульт. хвилі від органів розпізнає. В природі такого немає, щоб ціленапрямлено на такій близькій відстані пронизувати щось чи когось ультразвук. хвилями.

    Кажани використовують ехолокацію, щоб оріентуватися у просторі, бо вони літають у темряві і їхні очі недорозвинені, їхні хвилі не такі потужні і на людину ніякого впливу не мають.
    Дельфіни спілкуються за допомогою ультразвуку, діапазон їхніх хвиль є корисним для людини в невеликому обсязі.

    На виробництві людям, які працюють там, де ультразвукове випромінювання, доплачують за шкідливість роботи :)

    Тим паче, що проводилися реальні дослідження ультразвуку і його впливу, зокрема на людську кров. Після проходження ульт. хвиль через пробірку з кров"ю, структура останньої була пошкоджена, зв"язки розірвані.

    Проте в деяких випадках дослідження УЗД
    є необхідним (захворювання і т. п.)

    За кожним залишається його вибір, головне, щоб час і доза УЗД була мінімальна.
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Irusjka

    Irusjka Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Однозначно не погоджуюсь з прямою шкодую УЗД.По перше ,якби довели пряму шкоду УЗД то цей метод діагностики заборонили б.І взагалі можна ж відмовитись від УЗД ,в нас є вибір і право кожної жінки-йти на узі чи ні.А в інеті можна найти все,навіть докази існування прибульців:girl_spruce_up:
     
  7. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Нє, ну вам же ніхто не забороняє робити УЗД так часто, як вам цього хочеться...Але в даній темі намагаються донести те, що здобутки сучасної цивілізації не завжди є перевірені часом і достатньою кількістю експертиз. Можу це стверджувати як спеціаліст з перевірки якості програмного забезпечення...
    УЗД ніхто не заборонить, бо очевидної шкоди не доведено + це все гроші...так само, як гормональні контрацептиви. Амніоцентез так само є дуже небезпечною процедурою, в рази більш небезпечною за УЗД, але ніхто ж досі не заборонив...
     
    • Подобається Подобається x 8
  8. Irusjka

    Irusjka Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    А хто сказав що амніоцентез шкідливий???Звичайно коли його роблять непрофесійно і багаторазовим старим інструментом,це не те що шкідливо,це просто смертельно для обох організмів.Але якщо все робиться на належному рівні(у Львові це практично не можливо:girl_cray:),тоді ускладнення після даної процедури мінімальні або відсутні.
     
  9. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Це процедура, яка дуже часто спричиняє викидень. Природою не було задумано таких наглих втручань у "святая святих"! Я не кажу про старі багаторазові інструменти, бо асептика-це біда загальна, і вона не лише вагітних стосується. Йдеться про небезпеку для дитинки внаслідок непотрібних втручань.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Irusjka

    Irusjka Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Я погоджуюсь,Ви мене не зрозуміли.Я мала на увазі що навіть амніоцинтез можна провести професійно-грамотно коли це необхідно.Ну і відмовитись завжди можливо.І взагалі люба процедура медична має проводитись тільки за показами,ні заради фотографії ні тим більше заради меркантильної користі лікарів.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Aguilera

    Aguilera миється в бані

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Я знаю випадок, коли УЗД на ранньому терміні допомогло зберегти дитинку.
     
  12. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    скорше психосоматика...або розкажіть детальніше.
    у мене схоже було,наслухалася від знайомої про позаматкову вагітність і собі таке накручувала.почало нити внизу,злякалася ше більше.сходила на УЗД,там виявилося все ок,трохи тонус був(від моїх накрутів скорше),після того я була впевнена шо все окей,і так і було.
     
  13. NightBitch

    NightBitch New Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Дівчаточка мені сказала лікарка на 7 тиждні ОБОВЯЗКОВО йти на узд щоб провірити чи забється серденько в дитинки....що мені робити? :sad:
     
  14. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    якщо нічого не турбує, то краще зачекайте до 12 тижня
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. NightBitch

    NightBitch New Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    а як часто потрібно ходити до лікаря в 1 триместрі вагітності? чи до 12 тижднів взагалі не потрібно?моя лікарка хоче зараз робити не тільки узд але й дивитись мене на кріслі...це вже можна...я у відчаї незнаю куди податись...щоб виявити вагітність робила мені узд на 4 тиждні...тепер на кріслі і далі узд...можливо підшукати іншого лікаря????
     
  16. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    думаю це буде найкраще. може ваша дохтор так гроші "заробляє"?
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Iryha

    Iryha Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Дівчаточка мені сказала лікарка на 7 тиждні ОБОВЯЗКОВО йти на узд щоб провірити чи забється серденько в дитинки....що мені робити?

    Я УЗД робила сьогодні 8 раз за вагітність. Бо потрібно було. Мені ставили затримка розвитку плоду 2 тижні. Але тепер знаю, що все ок. Тому якщо потрібно то потрібно. Моя така думка. Перший раз була в 6 тижнів дивилася чи немає позаматкової.
     
  18. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    залізний аргумент :)

    а може і через УЗД була затримка???
    і ще одне питання до вас: а що б ви робили, якщо б далі ставили затримку розвитку?
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Позаматкова вагітність і так дає про себе знати і без УЗД - не помилитесь. Як і завмерла вагітність чи анембріонія.
    А от дія УЗД на ранніх термінах не до кінця досліджена ( як і дія УЗД взагалі). Без вагомих показань не піддавайте власну кровинку лишньому впливу ультразвуку. Тим більше, що протягом перших 3 місяців відбувається інтенсивний розвиток.
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    а мені кожне УЗД приписувало 4 лишніх тижні :)
    хіба лякають великим плодом, охи ахи, що ж буде, голова велика і т.д.
     
    • Подобається Подобається x 1