користь і шкода УЗД

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Ольга, 26 Березень 2009.

  1. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    не погоджуюсь..після 2 ЗВ не знаю, чи б ви, шановні дописувачки, могли всидіти до 12-13 тижня..я зробила на 8 тижні і піду на 12-13, бо я повинна була знати, що серденько б"ється, бо воно б в мене перестало битися...
    п.с. пам"ятаєте мої випадки - першу ЗВ виявили на плановому узд на 12 тижні..5 тижнів мій організм травився ..наслідки могли бути плачебні....при другій Зв пішла на 8...серце не билось...то що, знову треба було чекати до 12-13 і троїти свій організм...тому це палка з 2 кінцями..
     
    • Подобається Подобається x 12
  2. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    уляночко, не мався на увазі твій випадок, ти відносишся до групи ризику зарахунок обтяженого анамнезу, але коли здорова дівчина, перша вагітність, почувається добре, то для чого ще до 12 тижня робити по 2-3 узд?
    я теж була вагітна і розумію нетерпіння, але все таки дія ультразвуку на плід не доведена, тому не варто зайвий раз ризикувати
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    коментувала допис Наталі....НЕ ЗАВЖДИ буває так, як написано в цитаті...
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Якщо є завмирання то це видно бо матка через якийсь час починає себе чистити помаленько і це неможливо непомітити хіба взагалі забити на свій організм і на всі процеси які відбуваються. Я пішла на УЗД коли побачила що щось не так (почало мінімально мазатися я до матки а вона виявилася відкритою) і далі вважаю що якщо все добре то йти до 12 тижнів на УЗД не потрібно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    ну то я - самовбивця....виходить..
    не мазалось, ні коричневим, ні жовтим, ні червоним, ні білим...жодним... не боліло,не кололо, не спазмувало...прокоментуйте....
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Я доречі, теж цього разу ходила на УЗД в 8 тижнів, тому що були ті ж показання, що і в тебе, Уляночко. І з завмерлим плодом я ходила перший раз до 12 тижнів, і чистку робили... Але. як потім я дізналась не обов"язкові були ті всі чистки - організм себе сам чистить в такому випадку. ( я не маю на увазі якісь поодиночні випадки). І тебе зараз теж не мала на увазі, бо ти, як і я вимушені були ПО ПОКАЗАННЯХ іти на УЗД до 12 тижнів.
     
  7. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Та не сприймаю це я все на себе, але не можна всіх під одну лінію підводити...
    в тебе БУЛИ виділення і болі...в мене того не було, тому інший випадок.....мене ні 1, ні 2 раз нічого не турбувало, тому правильним було моє рішення іти тоді, в лютому, на 8 тижні, на узд, бо так не відомо, чи скоро б організм прореагував на завмирання...не хотіла б я 1,5 місяці носити мертвий плід, як в першому випадку...
    стосовно
    то теж не відомо, чи сам би все "викинув" і чи б не довелось потім все ж робити чистку...а так зробили, пройшла терапію, слава Богу, жодних запалень чи проблем з ендометрієм у мене не було, шийка чудова, тому мені пощастило..навіть після такого...
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Я в свому дописі писала. У тебе було вагоме показання щоб іти в лютому, і зараз на УЗД в 8 тижнів.
    Просто написала, бо моя подруга тепер вагітна. Відправили її на УЗД в 5 тижнів щоб встановити вагітність. Потім сказали прийти через тиждень послухати чи є серцебиття. без будь-яких показань на це. Брєд, як на мене.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Наталь, а стосовно того, що ЗВ себе обов"язково проявляє...тільки справа за який час..можна 5-7 тижнів чекати виділень і думати, що все гут...Яремко пише, що тільки той, хто забив на себе не підозрює ЗВ..як можна її підозрювати, якщо ЖОДНИХ натіків не було????!!!!!...
    П.С. стосовно подруги..то порадь їй не йти зараз..от і все..кров на ХГ нехай здає...
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Уляна ти перш ніж писати побумай добре? бо вже це надоїдає щось подібне десь вже читала. Подібні закиди вже були в бік ще одної форумлянки особисто я про тебе не писала і щось не віриться що
    таких як ти є повно але особисто моя думка (яка також це пережила) що не потрібно без особливих ознак йти на УЗД бо якщо ЗВ вібдулося то нічим лікарі вже тобі не порадять крім чистки, а якщо немає ЗВ то є можливість що УЗД нашкодить.

    Я ходила з ЗВ 3 тижнів і тільки тоді появилися ознаки. Дуже і дуже рідко коли ЗВ не дає себе в знаки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    я ходила 5 і що....не проявилося...різні організми...
     
  12. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Уляна буть який мимовільни аборт це є моральна травма жінціі це є зрозумілим!
    Так наступна вагітність йде під великим страхом, бо тільки нерозумна особа не боїться але! потрібно зрозуміти що одним із основних факторів як це не тяжко зробити (мало хто просить кваліфіковану допомогу) є психологічна реабілітація після перенесеного аборту! І буже часте ходіння на УЗД не спияє полегшеню! (хоча це кожна особа для себе має вирішувати чого більше мінусів чи плюсів цей лишній похід на УЗД бо ЗВ вони тільки діагностують а запобігти не запобіжать а можливість нашкодити плоду то можуть нашкодити).

    Роз'яснення якщо про це не говорили лікарі щоб не виявилося що вони винні. Одже лікарі при вагітності можуть допомогти у разі загрозливого аботру і аборту що розпочався. Вони тоді проводять консервативну терапію, спрямовану на збереження вагітності.

    Якщо ж проблема з абортом, що не відбувається (ЗВ) то лікарі тут під час вагітності нічого не роблять тільки діагностують подію. Так одним із основних для діагностики є УЗД але ще є кольпоцитологічне, гормональне і клінічне дослідження в димаміці!

    Скажіть мені буть-ласка ви знаєте яка різниця у розмірах матки відбувається за 5 тижнів?
    при кожному відвідуванні лікаря він має стежити за розмірами матки і коли розмір матки не відповідає терміну гестації тоді можна запідозрити як абор який не відбувся або затримку внутрішнього розвитку плоду!

    Що це за лікар який не побачив що матка не росте протягом 5 тижнів?

    і як кажуть лікарі що перебування в такому стані ембріональних (плодових) тканин у порожнині матки протягом 4 тижнів і довше підвищує ризик коагулопатичних ускладнень, у зв'язку з чим потрібно бути готовим до ускладнення можливої кровотечі.

    ----------
    Уляна тут ніхто на тебе не нападає але особисто для мене було логічним простудіювати все що можна щоб зрозуміти що зі мною сталося і чому. Тепер особисто я знаю чому в мене так сталося і можу сказати що могла це запідозрити після тижня завмирання але я несподівалася і тому на багато речей не звернула увагу але! я нічим не могла запобігти ЗВ я лише могла швидше про це дізнатися! можливо для когось це основний аргумент щоб часто ходити на УЗД бо для мене це не аргумент
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    так дійсно не завжди матка сама може почиститься, різні випадки є. Є аборти що розпочалися і переходять в аборт в ходу і ці можуть закінчитися як неповним абортом так повним (який не потребує чистки)
    Неповний аборт - це самовільний викидень, який вже відбувся, але в матці залишилися частинки плідних оболонок (доводиться чистити).

    Аборт що не відбувся - це коли вже відбулося завмирання вагітності, але все плідне яйце ще в матці. Деколи це виявляють на цій стадії і чистять. Деколи вже починається кровотеча і плідне яйце частково залишається в матці, а частково видаляється, відповідно переходить в неповний аборт.

    Різниця між першим і другим досить умовна, оскільки як вважають медики, на ранній стадій скоріше відбувається завмирання ембріона, ніж виштовхування всього з матки. Так може бути і через інфекцію, і через причини зовсім незрозумілі.

    Загалом, підрахували, що навіть кожна третя вагітність закінчується таким викиднем в ранньому терміні. Можливою причиною можуть бути навіть дефекти при заплідненні, імплантації тощо, тобто причини, які цілком випадкові і можуть більше ніколи не повторитися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    А я хотіла сказати, що можливо великої користі в тому немає, але є таке поняття як необхідність. Напркладиоя знайома з першого дня дуже великі проблеми з вагітністю, завжди рвало, а після того мазало і і її водили майже щодня на УЗД, то по її підрахунках що разів 30 була точно і дякувати ВСЕВИШНІМУ ДИТИНІ 6 РОКІВ І ВСЕ ДОБРЕ!!! А я коли була вагітна то теж чесно кажучи про погані наслідки навіть не задумувалась, я обожнювала ходити на УЗД і чекала з нетерпінням коли мені на великому екрані покажуть моє дитятко і його ручки,ніжки і т.д.
     
  15. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Ніколи не заперечувал що УЗД є потрібне але з головою. Так дійсно що при аборті що розпочався обов'язково потрібно йти на УЗД та і в інших випадка коли лікарі можуть зреагувати і виправити загрозливу ситуацію!
     
  16. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    от такий був лікар..який навіть на кріслі мене дивився в 9 тижнів..тобто вже 2 тижні було завмирання, а він не бачив...
    тому вже рік маю іншого гінеколога....
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Моя Яся дуже негативно поставилася до УЗД - ми були на 6-му місяці вперше, і вона дуже була потім неспокійна, я це відчула. Ми білше на УЗД не ходили до самих пологів (і не знали, кого чекаємо). Я відчула це інтуїтивно, що дитині не подобається. Тож з Катрусею ми обмежилися взагалі одним УЗД - для нас усіх це теж було свято - подивитися на неї.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    тут як то кажуть ноу комент.
    І не буде нікому секретом що є лікарі УЗДисти які безпідставно говорять про завмирання чи інші проблеми з плодом коли направді такого немає відповідно ніхто не застрахований від помилки некомпетентності як це не прикро.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    ми першу вагітність були 3 рази - 18 тижнів, біля 30 і безпосередньо перед пологами вже лікарка дивилась, яка згодом пологи і приймала. Після першого УЗД малий мене так відкопав!!! я була холодна з того як він ще потім зо 2 години товкся. І все УЗД (перше і друге) відвертався від апарату і закривався ручкою.
    Цього разу були лишень раз (16 тижнів) - я не планувала ще йти, але мене приперли нирки і бажано було подивитись що з ними аби знати наскільки це серйозно і яким лікуванням обійтись. Дякувати Богу більше нічого не турбує, тому поки що не підемо. А там побачимо ;)
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Kucjynchuk

    Kucjynchuk Active Member

    Відповідь: користь і шкода УЗД

    Привіт! Скажіть, будь ласка, який термін можна найшвидше на УЗД побачити?