Королівство Великобританія

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем flame, 20 Листопад 2017.

  1. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Нєа. І не раз заявляв, що відмовлятися від трону не збирається (якщо, звісно, переживе маму, кхм).
    Є класна біографічна книжка про Єлизавету "Королева" Саллі Сміт. Там дуже цікаво про її життя (Єлизавета дуже ідеалізована правда) і про те, як вони "втрясали" всі скандальні виходки родичів і спадкоємців.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. marianast

    marianast Well-Known Member

    Нема, це правда. Але кілька років тому Globe, Times, і ще ряд видань писали про неможливість коронування Чарльза. Через брудний і скандальний роман з Паркер-Боулз. І ті ж видання, писали, що в Камілли і Чарльза є син, позашлюбний, приблизно ровесник Вільяма. Ну і королева Камілла -то зовсім не в стилі британської корони. Подейкують, що репутацію сім’ї Вільяма і Кейт бережуть як зіницю ока, щоб жоден скандал, жодна дрібниця, яка може їх заплямувати не просочилась в ЗМІ, якраз для того щоб Великобританія мала кришталево чистого спадкоємця.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ой, шо в тих газетах тільки не понаписують, щоб підняти рейтинги.
    Ага, Чарльз не полишає амбіції сісти на трон. У вересні цього року він оголосив, що після коронації не буде переїздити в палац, а зробить музей, щоб зібрати гроші на ремонт.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  4. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Я дуже сподіваюсь, що Чарльза корона омине. Неприємний тип, і таке враження, що справді чекає-не дочекається свого правління.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    @flame @Haidee хто зна як воно буде. В Чарльза є серйозні перепони на шляху до коронації, то факт)
    Якщо я добре пригадую, тоді писали, що він мав би стати регентом, при живій королеві. Отримати владу без коронації по причині глибокого віку монарха, правити до її смерті, а тоді віддати корону Вільяму.
    Плюс живий перший чоловік Камілли. Протестанти десь на початку 2000-х дозволили повторні шлюби розлученим, коли живий перший чоловік/ дружина. Тоді Чарльз і одружився на Каміллі.
    Але коронація -фактично релігійний обряд і наявність в Камілли живого першого чоловіка той ритуал оскверняє.
    Не претендую на достовірність, але мені видається дуже ймовірним що Чарльза до коронації не допустять. Там пару років можна і без коронації правити)
     
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Раз ми вже про них, поцікавилась як же ж прибрана королівська резиденція до свят:
    Тиждень часу декоратори прикрашали палац.


     
    • Подобається Подобається x 8
  7. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    З ім"ям прИнца помилилась :girl_haha: Ну а що, в деяких краях сватають змалечку :girl_crazy:
    --- дописи об"єднано, 1 Грудень 2017 ---
    А Камілла хіба не з благородного роду? Не знала що через їх шлюб він "випав" :girl_smile:
     
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Supernatural
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    А ще от пишуть, що та Меган має охреститись (бо вона протестантка) і прийняти громадянство Великобританії. Але здивувало, хіба при дворі протестанти не підходять, що вона має в католицтво охрещуватись? думала що в них навпаки протенстанство прийняте в Англії. То що, вона просто перехреститься на іншу християнську течію? Для чого?
    Ну і не все там просто з Меган теж Принц Гарри женится на актрисе-мулатке, наплевав на скандалы и интриги: Люди: Из жизни: Lenta.ru :girl_smile:
    І принцесою пишуть вона не стане, тільки називатись буде так Принц Гаррі одружується: чому Меган Маркл не стане принцесою
    Уже кілька днів найбільш обговорюваною темою є заручини принца Гаррі та актриси Меган Маркл. Багатьох людей хвилює питання, чи отримає зірка серіалу "Форс-мажори" королівський титул.

    Як повідомляє ВВС , коли Меган Маркл вийде заміж за принца, вона не стане принцесою Меган через те, що в її жилах не тече королівська кров.

    За стандартами британського королівського протоколу дружину принца Гаррі будуть називати Її Королівська Високість принцеса Меган Уельська, але принцесою вона не стане.

    Вся справа в тому, що в Британії титули "принца" і "принцеси" набуваються не на підставі шлюбу з членами королівської сім'ї, а завдяки наявності власного королівського походження.

    Така ж ситуація і у Кейт Мідллтон, яка не стала принцесою через відсутність королівської крові.

    Найчастіше принцесами в Англії могли називатися ті дівчатка і жінки, які отримали цей титул по праву народження.

    Відзначимо, що після весілля з принцом Чарльзом, Діана Спенсер не отримала права називатися принцеса Діана, а тільки принцесою Уельської.

    З точки зору Букінгемського палацу, для членів сім'ї, які грають престижні, але кілька периферійні ролі в основній діяльності монархії, потрібні зручні титули.

    Найчастіше герцогські титули присуджуються після укладення нерівного шлюбу, саме тому, що вони дають новому члену сім'ї гучний титул, не роблячи їх повноправними принцами і принцесами.

    Принцу Вільяму був подарований титул герцога Кембриджського, а його дружина стала герцогинею Кембриджською.

    Подейкують, що в ситуації з обраницею принца Гаррі, королева Єлизавета II може подарувати онукові титул герцога Сассекського, Олбані або Кларенс, на даний момент вони всі вільні.

    Але, у королеви завжди залишається право відійти від правил і зробити виняток. Судячи з усього, в випадку принца Гаррі для американки не робитимуть винятків. Тому про принцесу Меган світ навряд чи почує.
     
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Не згаю, чи вдасьться Чарльзові щось там собі прихватизувати в короні, хоча і настрої народу змінюються, і Каміла отримує все більше очок, проте кількість незадоволених короно трошки підростає, а є такі, що хочуть після смерті Єлизавети лавочку прикрити, щоб не жерло податків забагато.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Темні гени домінантні. Руді рецесивні.
    Мені Кейт більше подобається, але в мене любов до такого фенотипу. А так та Меган дуже мила.
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    @Supernatural , Меган, як майбутня представниця королівської родини, повинна охреститися в Англіканській церкві, і ніякій іншій. Свого часу її створення дорого коштувало Англії та монархії, очевидно, саме тому це питання не обговорюється
     
  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Цікаво, Меган зможе працювати десь? Ну там викладати акторську майстерність чи щось типу того. В них наче заборона на працю. Але ж вона не матиме титулу.
    Пс Час вже створювати окрему тему про королівських осіб)))
     
  14. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    дядька попросили відректись через звязок з нацистами,а історія про кохання до розведеної то прикриття.

    буде як Кейт і інші принцеси займатись благодійністю і можливо вестиме якісь проекти,так як таж Кейт,вони з Уіллямом і Гарі підтримйують
    різні організації,що займаються питанням психічного здоров'я. Можливо Меган до них приєднаєтьяся.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Ljlichka
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Королева Єлизавета проігнорує весілля свого внука Гаррі і Меган, бо та розведена, видно не підійшла така партія.
    [​IMG]
    КОРОЛЕВА ЄЛИЗАВЕТА II НЕ ПРИЙДЕ НА ВЕСІЛЛЯ ПРИНЦА ГАРРІ

    Королева Єлизавета II не буде присутня на одруженні онука, незважаючи на те, що принц Гаррі і Меган Маркл отримали її особисте благословення.

    Про це повідомляють британські ЗМІ, які проаналізували королівські традиції. Відтак Єлизавета II не може бути присутня на весіллі принца Гаррі і Меган Маркл через старовинні закони англіканської церкви, яка категорично проти розлучень, пише 24 канал.

    Єлизавета II є головною покровителькою церкви в країні. Меган Маркл – католичка (їй доведеться змінити релігію до весілля), але найголовніше – вона розлучена. У шлюбі з продюсером Тревором Енджелсоном вона провела 2 роки, з 2011 по 2013 рік.

    Подібний прецедент вже мав місце бути: Єлизавета II не відвідувала весілля принца Чарльза і Камілли Паркер Боулз. Тому цілком ймовірно, що на весіллі Меган і Гаррі навесні 2018 року її теж не буде.

    Нагадаємо, 27 листопада Кенсінгтонський палац офіційно оголосив про заручини принца Гаррі та Меган Маркл. Майбутнє подружжя уже привітав брат Гаррі – принц Вільям з Кейт Міддлтон, а також батьки Меган Маркл. Також новоспечені наречені взяли участь у першій спільній фотосесії та дали перше спільне інтерв’ю.
     
  17. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А мені ні ))) принци може і так, а от дружини, то велика різниця Меган мила і приємна, але нема в неї того благородства і " породи", які є в Кейт. Не бачу я Меган поряд з королем, а Кейт таки " королева"
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Так Меган і не буде поруч з королем. А Кейт з самого початку була відведена роль "майбутньої королеви". Ну і я не порівнюю Кейт і Меган. Для чого? Мені симпатичні обидві пари. Але серцю миліші молодші.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  19. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Та це зрозуміло, що не буде, але вона таки не "королева" по природі, хоч дійсно мила гарна дівчина. І мені чомусь на Наталку Карпу схожа )))
     
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    модель-Жізель-газель:girl_crazy:Одним словом Модель газелі, якщо коротко про типаж дівчат Лео)))Маю підозру, що в Лео проблеми з зором. Типу "бачу світлу пляму, йду на неї". Темні плями його очі не розрізняють))) Як там у Приморському бульварі: Вітя, іді на чєбурашку!!! А тут - Лео, йди на світлу пляму)) ну бо по іншому я не можу пояснити отой його "інкубатор" блонд-моделей.
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1