Коротка вуздечка у немовлят

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Pyshunka, 4 Липень 2014.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Маємо таку проблемку. Хочу то як найшвидше вирішити, бо щось собі вбила в голову, що та вуздечка заваджає малій добре брати груди і вона нервується (ну але то моі домисли, бо нервується не завжди). На гарячій лінії по ГВ радили то зробити чим швидше.
    Говорила сьогодні з одним лікарем, то казав, що краще таки то зробити в три місяці (нам три тижні). І сестра радилась з хірургами (але певно з дорослими), то всі теж казали, що то зарано. Але мені хочеться вже зараз то виправити. Хочу завтра поїхати в Охмадит. Може когось порадите? Чи просто йти до любого? Наскільки зрозуміла - то робота там простенька. Деякі хірурги навіть радили сестрі, щоб я то сама дома зробила))).
    Що скажете/порадите?
     
  2. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Про свій досвід я писала в темі "Харчування малюків - мало молока". Може, хай модератори занесуть сюди.
     
  3. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Чим пізніше підрізати, тим більше буде боліти.
    І так, можете підрізати самі, якщо руки не трусяться.
    І не забути після того робити масаж, щоб місце не стягнулося назад.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Погортай тему, я робила малій, коли їй було 7 днів. Робили на Орлика. На мою думку чим раніше, тим краще. Чим більша дитина, тим більше "розуміння болю", чи як то правильно сказати. Страшніше тобі буде. Поки вона маленька, "чикнули" ти груди дала і пішла. Дуже все легко проходить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А до кого краще звернутись? Маєш когось телефон? Чи просто іхати до будь-кого?
    --- дописи об"єднано, 18 Жовтень 2017 ---
    То як?
     
  6. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Написала в ПП.
     
    Останнє редагування: 18 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  7. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    А чим? Продаються якісь скальпелі?
     
  8. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Ножиці стерильні. Кінчиком 1 раз чикнути.
    Малому підрізати в 1 міс і в 4 роки майже., то останній раз чи з коагулятором чи ще з яким таким апаратом, що припікало, щоб кров не йшла.

    Масаж мушу пошукати статтю англ. По простому, малювати ромб пальцем по внутрішній частині нижніх зубів і язика. Збільшувати простір
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    то повсюду є, чи в лікарняних аптеках?
     
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    В аптеці дс точно є. Але треба брати з тупими кінцями, щоб ну, коли мама нервують ся, не зачепила щось. Ціна в них щось 80грн.
     
  11. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Я в Охматдит зверталась до Андрія Дворакевича, секундна справа, стрес був в мене :) , а дитинці зразу дала груди і заспокоїлись обоє. Малому був місяць. Мені свого часу не підрізали, то все життя заважає, але тепер мабуть і не наважусь.

    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Rodionochka я в тому не розбираюсь так взагалі, але я би напевно теж в такій ситуаціі чим пошвидше підрізала. На ідження грудей це дуже може впливати. На інтенсивність смоктання, чи на якість, не знаю як правильно. Від того і молоко може гірше прибувати, бо не правильно смокче, не стимулює достатньо груди.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я чесно кажучи теж дуже здивована. Якщо вуздечка дійсно коротка, що аж заважає їсти (я б точно вияснила цей момент, загугліть картинку tongue tie), то підрізати якомога швидше. Якщо коротка, але некритично, то вона має властивість розтягуватись.

    Треба вияснити що там точно є і, при потребі, підрізати.
     
    Останнє редагування: 19 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  14. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    П
    Гв має бонус - постійний масаж того місця. В нас після відлучення вона затягнулася назад. Але на мою думку краще при невеликій вуздечці робити ще і масаж.
    Хоча при першій дитині я б підрізала все одно. Формат гв і мамині нерви не дають нормально йти процесу
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну мені важко зрозуміти чи критично, чи ні. Вже малій майже 3 тижні, і якось їсть). Але бувають моменти, що важко ій взяти груди. От і думається мені, що то може бути через ту вуздечку. Ну і кількість молока мене явно не влаштовує. Мені думається, що причина теж може бути тут. А може й ні. Поки не підріжу, не буду знати.
    Підрізати підемо з понеділка. Бо в суботу хрестини. Не хочу сюрпризів у вигляді підчепленоі віруски тощо.
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А як ви кількість молока визначаєте?
     
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
  20. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    а прицмокує, коли їсть?