Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо) - 2

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем levandivka, 26 Листопад 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо) - 2

    маю питання, якщо ви збираєтесь на море а кінчики ваші не першої свіжості то підстригти варто до моря чи краще вже після? чи і до і після?:connie_pull-pigtail хто як робить?
     
  2. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо) - 2

    Я завжди це роблю після моря. Яскраве гаряче сонце, солена вода не найкращим чином впливають на волосся, тому після відпочинку бажано привести волосся до норми - підстригти, підживити масками і не фарбувати хоча б кілька тижнів.
     
  3. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо) - 2

    Для мене проблематично зафарбувати пофарбоване раніше фарбою під свій колір, бо моє волосся - русе, а пофарбоване - у темно каштановий колір. Тому підстриглася, а зіпсуте чорною фарбою волосся тепер з міліровкою, щоб не настільки була помітна різниця між моїм і фарбованим кольором.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо) - 2

    дякую за відповідь
    але о що я собі подумала, волосся в мене вже швидше довге аніж коротке і під впливом солоної води-сонця і т/д/ хоч я його намагаюсь берегти та все ж я завжди грішу тим що розчісую мокре волосся а на морі я то буду робити дуже часто і чи після моря не доведеться зістригати 3-5 см замість звичних 1-2 см? чи то я собі дурним голову забиваю?
     
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо) - 2

    Дівчата, порадьте:
    - що буле якщо я на свій середньо-кашатновий фарбований нанесу фарбу "Темно-русий бежевий", отакий
    [​IMG]
    хоч якийсь ефект посвітління буде? і взагалі, чи можна якось висвітлити мінімально волосся без хімзасобів?
    - протягом останнього року помітила, що фарба стала швидше вимиватись. Фарбуюсь вже 15 років в каштанові віддтінки, мию голову чи не щодня, засобами для вкладання не користуюсь, і тільки протягом останього року колір став швидше вимиватись і втрачати свою яскравість... шо дєлать? хелп мі...
     
  6. LadyLand

    LadyLand New Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо) - 2


    як на мене, найкраще - це взяти із собою на море спеціальні сонцезахисні засоби по догляду за волоссям (шампуні, спреї, масла), які мають підвищений рівень захисту і від УФ і надмірної температури. Ну і після (або під час) моря побалувати волосся масочками і СПА-процедурками. Ну і якщо буде потреба після моря - то планово підстригти кінчики.

    п.с. ми завжди пам'ятаємо про сонцезахисні засоби для тіла, а про волосся думаємо вже опісля, коли треба рятувати :haha:))))))))
     
  7. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо) - 2

    я не встигла підстригти до і от вчора вигребла від перукаря свого за те, що кінчики після сонця-моря стали ще більш посіченими і вона зняла вчора багацько посіченого волосся :girl_sad: тому я б радила підстригти до, а вже на морі наносити на кінчики олійуку або масочку і після миття укріплювати кінці.
     
  8. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо) - 2

    ну хто як))
    я б казала, після моря- рівняти кінці . не буде 2-3. буде стандартно 1-2. якщо доглядаєте.
     
  9. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо) - 2

    Я колись так "виходила" з шоколадного. Після другого нанесення фарби вже був однорідний, світліший колір.
     
  10. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо) - 2

    Нічого не буде. Якщо не хочете користуватися хімзасобами для освітлення, тоді чекайте, аж фарба добряче змиється і по максимуму відросте. Від темного до світлого повернутися реально важко - для цього спочатку роблять "розмивку" освітлювачами, потім наносять фарбу, але реальний ефект настане лише після 3-4 фарбування, бо волосся вже буде більш насичене пігментом і кожне наступне фарбування буде покращувати ефект.
    Крім того каштанових відтінків так легко (за одне фарбування) не позбудешся.
    П.С. Я також зауважила, що фарби тепер дуже швидко змиваються, навіть ті дорожчі аміачні. :sad: Халтура :girl_spruce_up: Щоправда я собі такий дикий колір "забабахала" на голові (мої експерименти з волоссям мене колись згублять), що підвищена змивальність фарби мені би була дуже на руку. :girl_yes2:
     
  11. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо) - 2

    а моя біозавивка вже помалу розпускається... тепер мию волосся через день, але з такою спекою то певно скоро щодня буду. але кучеряшки ще є, що тішить))) задумуюсь над стрижкою, бо дуже парить в шию волосся, але ще більше хочу мати довші коси щоб заплітати різні косички оті граненькі))
     
  12. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо) - 2

    Скоро вже буде місяць мого поки що вдалого експерименту з миттям волосся саморобним "шампунем" - житнє борошно + жовток + тепла водичка. Усі складники додаю на око, розмішую, наношу на вологе волосся і так ходжу 15-20 хв. Потім змиваю і не можу натішитися - волосся стало швидше рости, а також стало набагато! об"ємнішим, кінчики перестали хвилювати своєю сухістю (ну тут ще кокосове масло рулить) і взагалі дуже задоволена результатом. Трохи боялася, що з довгого волосся борошно буде погано вимиватися, але ні, навпаки, такою ніби невидимою плівочкою захищає від розчісування, сонця і т.д. Бреліли заховала подалі:girl_bye:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо) - 2

    можна докладніше? як часто таку процедуру робите? якої консистенції має бути ота маса? треба змивати шампунем? волосся після того не жирніє? скільки часу можна не мити?
     
  14. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо) - 2

    Раз на чотири дні. З хім.шампунем була потреба частіше мити.

    Трохи рідше сметани. Мона без жовтка мити, також дуже добре вимиває саме борошно з водою.

    ні, однозначно. тоді втрачається вся користь такого миття.

    думаю, тут все індивідуально, залежно від типу волосся.
    У мене скоріше сухе, тому що маю міліровку і тонування. Волосся набагато довше не масніє, порівняно з хім. шампунем.
    А от як буде з жирним типом шкіри...навіть не знаю. Читала, що до такого шампуню можна ще додавати мелені мильні горіхи, тоді ця суміш навіть трохи піниться. Можливо, якраз такий варіант буде кращий для такого типу волосся.
    Ще читала, що через деякий час може бути ефект звикання до такого шампуню, тому іноді, дуже рідко, можна дозволити собі мити звичайним шампунем голову. Поки що у мене такого звикання не було, ттт.
     
  15. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо) - 2

    Я роблю так само, але склад "шампуню" наступний: житнє борошно/порошок гірчиці/вода.

    ---------- Додано в 16:17 ---------- Попередній допис був написаний в 16:12 ----------

    Актуальне питання. Хто як часто миє голову влітку? Дерматолог не радив частіше, як раз у 3 дні, а в мене тааакий вигляд на цей 3ій.. Про гігієнічність взагалі мовчу, з тою спекою..
     
  16. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо) - 2

    можна продовжити "свіжий" вигляд з допомогою сухого шампуню, але не впевнена, що вам цей варіант підійде, якщо ви прихильниця натурального догляду за волоссям
     
  17. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо) - 2

    чистоти сухим шампунем добитись важко. жирність зникає, але волосся ніби в пудрі.
    в лісі сухий шампунь,то звичайно знахідка, але воду і шампунь нічим не заміниш(
     
  18. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо) - 2

    зараз мию раз на 2 дні, і то тільки тому що маю залишки хімії, а якби не було то щодня. поради дерматологів то звичайно добре, але я не можу прийти на роботу коли в мене з волосся мало смалець не капає...
     
  19. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо) - 2

    Цікаво чим аргументує такі поради цей дерматолог?? :girl_crazy:
    (це він радив особисто Вам, чи це для всіх порада?)
     
  20. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо) - 2

    А коли чекаєте тих 15-20 хв, то чимось зав*язуєте, чи так ходите? і чи користуєтеся після того бальзамом?
     
Статус теми:
Закрита.