Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо) - 3

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Нікуся, 4 Лютий 2015.

  1. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Останнє редагування модератором: 13 Лютий 2015
  2. deatheater

    deatheater Well-Known Member

    Саме від випадіння волосся не користувалась. У Львові купую в Авентіні або ж замовляю з іноземних Інтернет магазинів. Проте з теперішнім курсом вигідніше у нас брати. Ще одного разу на мейкапі брала. Претензій не маю.
     
  3. Ziben

    Ziben :)

    Користувалась шампунем і бальзамом Matrix Total Results Color Care Shampoo, результат сподобався, волосся живе, приємне на дотик. Але.. мию голову кожного дня, тому мені трохи дорого.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

     
  5. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Я не користувалася,але багато позитивного за них чула.Колись і собі думала купити,просто ціна трошки дорога для мене була.Знаю,на південному в Європі є хороший магазин з різними засобами для волосся іноземного виробництва.Беру там постійно фарбу для волосся і брала олійку американську Чіо для кінчиків за 30 грн. 15 мл.То мені сподобалась,волосся менше січеться.
    --- дописи об"єднано, 6 Лютий 2015 ---
    Чим саме ви робили?Бо я колись робила таку маску для волосся з желатином,то теж гарний результат був,а головне дешево:girl_crazy:
     
  6. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    А не знаєте чи там є цей шампунь? І як магазин називається, як його знайти?
     
  7. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    то певно той ,що колись саламандрою називався.
    теж там купую дещо з косметики
     
  8. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Не знаю,як називався це подруга мені порадила)Це на першому поверсі,там біля цього магазину є експрес-манікюр)Продає там жінка або мужчина.
     
  9. Tina_Brava

    Tina_Brava Member

    За останні кілька років була і брюнеткою, і блондинкою, і рудою )))
    зараз повернулась у свій природній колір (каштаново-шоколадний).
    Пробувала різні засобами..в тому числі шампуні LUSH (здебільшого користувалась твердим шампунем "Новинка")
    Моїми рятівниками у повсякденному догляді за волоссям і без сумніву фаворитами є наступні засоби :
    • Шампунь Ducastel Subtil Care,
    • Маска для волосся Gestil Wonder,
    • Ducastel Двохфазний зволожуючий спрей subtil care,
    • Флюїд для гладкості волосся і блиску FRIZZ.



    Цими засобами дуже задоволена і результатом також...ставлю 5+ кожному..
    Мінуси:
    • в продажу важко знайти (потрібно замовляти через салони, які працюють з даними фірмами)
    • відносно висока ціна (особливо зараз).
     
    Останнє редагування: 6 Лютий 2015
    • Подобається Подобається x 4
  10. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Купила вчора шампунь Kallos-випадково натрапила,привабила ціна і виробник,шампунь справді дуже класний,певно ще маску і бальзам собі їхгій куплю
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Siania

    Siania Love Life

    А де купляла?
     
  12. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Мені дарували шампунь і маску kallos оранжева. спочатку нічого, а потім шкіра голови почала ніби боліти і ніби лупа така велика жовта була... Поміняла шампунь - все ОК.

    --- дописи об"єднано, 10 Лютий 2015 ---
    А хтось пробував маску чи бальзам Cien чи Balea, які в німецьких товарах продають? Варті уваги чи ні?
     
  13. ladybagira

    ladybagira Well-Known Member

    зараз користуюся шампунем і бальзамом Балеа - в Німеччині це найдешевша марка, бо це ноу-нейм, який роблять спеціально для магазинів DM - німецький аналог нашого Вотсонз. І незважаючи на ціну, я задоволена якістю (маю від них багато інших продуктів), бо в ціну не входить вартість реклами і бренду. Готова цю фірму рекомендувати. В нас багато можна знайти того добра в магазинах з німецькими продуктами, але якщо в Німеччині я купую цей шампунь за 1,5 євро, то тут він продавався за 80 грн (при курсі 24), а гелі для душу я там брала взагалі за копійки 0,55 - 0,65 євро.

    Ще щодо волосся можу порадити лікувальні шампуні Себамед. В мене дико випадало, я взяла їх шампунь від випадіння.. використала цілу банку і ніц... ефектом спочатку була незадоволена, аж поки через 2 місяці не помітила, як в мене просто жмутами відростають клапті волосся на різних ділянках голови! Тепер я ходжу з "антенами" на голові, але випадіння зупинилось і волосся дуже добре росте. Єдина проблема, що цей шампунь продається тільки в Німеччині в аптеках, до нас не завозять взагалі((( тому, якщо в когось трапиться нагода - дуже рекомендую!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Корисно Корисно x 1
  14. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    я теж хочу попробувати шампунь і маску цієї фірми. Відгуки хороші вичитала.
     
  15. mamba

    mamba Member

    можливо для здорового волосся kallos хороший, а ось для мого знебарвленого блонду ніц не поміг. Брала Argan шампунь та Chocolate маску, також олійку на кінчики для краси волосся. Олійка взагалі нічого не дала. Шампунь нормальний, але на фарбованому потребує відразу бальзаму/кондиціонеру. Маска так і не дала ніякого обіцяного відновлення пошкодженого волосся. Сподівалась довжину відростити з такими засобами, але не вдалося - відрізала попалене((.

    Також мала експерименти з вітамінними шампунями. Типу до бюджетного шампуню додаєте ампули різних вітамінів В,С,А,Е, калатаєте то всьо і маєте плєшку чудо-шампуні)))). Крім неприємного запаху "лікарств" (як муж сказав), очікуваних результатів я не побачила. Можливо я прорахувалась з тим фактом, що вітаміни втрачають свої якості, якщо їх з ампул в баньку з шампунем закалатати???)
    Дівчата, хто з аптечними вітамінами на волоссі експериментував?? Поділіться досвідом! :)
     
  16. Serceedka

    Serceedka Well-Known Member

    ТМ kallos бачила вчора на гуртівні на 4-5 поверсі на гуртівнею "Панда" що на Навроцького, вибір хороший ціни також, можливо комусь стане в пригоді.
    Доречі Балеа там також представлена непогано, є там трішки хімії з Європи.
    Хоча коли я пробувала користуватись мені Балеа зовсім не підійшов, ні професійний ні такий, а от їхні гелі для душу такі солодкі:girl_dance:
    --- дописи об"єднано, 12 Лютий 2015 ---
    Я щось схоже роблю але не в саму банку, а в окрему маленьку емкість, безпосередньо перед самим миттям, бо в банці суміш вітамінів і хімії, підкисає, і потім має специфічний запах, спробуйте так.
     
    Останнє редагування: 12 Лютий 2015
    • Подобається Подобається x 3
  17. Serceedka

    Serceedka Well-Known Member

    ООО, яяя, яяя!
    часто і багато експерементую,і з аптечними засобами і зпрофесійними засобами, але скажу одразу, перепалене посічене волосся вже нічим не відновиш, а кінці не склеїш, тому одразу краще обрізати те що в дуже жахливому стані , посічені кінці, і вже тоді починати догляд, щоб в подальшому не сіклось і мало кращий вигляд.
    змішую вітамінки групи В з жовтком, коньяком і медом і роблю такі маски; мішаю вітаміни А, Е з рицинковою олійкою ; втираю нікотинову к-ту на Капсиол для росту, час від часу роблю маски з гірчиці,але варто бути обережним, так як воно пересушує волосся і шкіру голови, навіть якщо бути обережним і акуратно мазати тільки корені, а від оливкової олійки блонд набуває зеленкуватого кольору; роблю маски з льону (описувала десь тут вище), а ще добре зволожує волосся кефір, кефірні маски з додаванням житнього хліба, масел;зараз інтернет рясніє рецептами, спробуйте різні, і вибіріть те що вам довподоби!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  18. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Я робила також і гірчичні маски, і з коньяком, і масла різні, а от кефірні і не пробувала. Ви мене надихнули на це, сьогодні кефірний день)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Skifia

    Skifia миється в бані

    Мій улюблений шампунь зараз Фітонектар, гарно зволожив пересушене волосся, хоч з аптечних і не дешевий, та він вартує цього. А Балеа мала шампунь, так мені його так хвалили, в він виявився ніяким, не підійшов.
     
  20. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Я вже досить давно купила вітаміни В1, В6 і В12 в капсулах, але не використовувала їх, бо годувала дитину грудьми. Мені порадили почекати з вітамінними масками до завершення ГВ. Тепер хочу спробувати такі маски, але прочитала інструкції до цих вітамінів, і там пише, що не бажано вітаміни групи В застосовувати разом. Чи, якщо йдеться про волосся, то це не має значення?
    Ну а маска з гірчиці реально допомагає!