Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо) - 3

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Нікуся, 4 Лютий 2015.

  1. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    дівчата, що ви робили з волоссям і віями коли вагітні були??
    то завал якийсь, не знаю що так вплинуло, чи вагітність, чи то наближається весна: волосся сипеться з мене як я голочки з ялинки:girl_sad:, а вії як дротики стали - тирчать в різні сторони і теж випадають....боюсь шо ще чучуть я я буду як моль - без вій і лиса...:mda:
    хто що порадить?
    вичитала , що гарно допомагає для вій рицинова олія+алоє сік(можна з ампул)+вітамін Е масляний - наносити на війки і також можа таке на волосся але ще додати жовток...
    хтось пробував взагалі сік алоє в маски додавати?
     
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Я років 4 тому експериментувала з безаміачними фарбами десь пів року(сивини мала тоді вже достатньо, хоч звісно не так як зараз:girl_sad:). Результат - змиваються значно швидше, при чому якось так несподівано. От ніби фарба все ще тримає колір, помив якось і вже пів голови сивини і колір облізлий. З аміачними в мене ніколи такого не було. Вони завжди поступово змиваються. А ще вони мені блиск волосся повністю забирали. І на стан волосся я не помітила, щоб позитивно впливали. Але я купувала мас-маркет. Може з профі справи трохи кращі.
    Мені теж важко пристосуватись до такої кількості сивини. Освіжаю корінці кожних три тижні. Довжину поновлюю раз на два місяці. І так виглядає, що немає на то ради. Бо ж сивини щоразу додається. Я от все мрію вийти зі свого середньо-каштанового(майже темний) попелястого на світло-каштановий попелястий. Але поки що в домашніх умовах, то ніяк не вдається. Думаю собі, що може на світлішому тоні сивина не буде так помітна, як на темному.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    в мене русий, який швидко вигорає і робиться світліший (чомусь навіть пофарбований), то відросле не так сильно видно. але зі світлішим таки легше. Пам"ятаю співробітниця свого часу перейшла з допомогою міліровки на світлий. Я щось мілірування не признаю. але може спробую трошки світлішим фарбувати, зараз в мене середньо-русий.
    і я так само. після народження дитини зробився капець) батьки в мене в 30 з копійками бути вже наполовину сиві, і мене така доля не оминула)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    дівчата хто фарбувався фарбами Ing які враження?
     
  5. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Чула що для зволоження радять і хвалять маски з желатином, або з гліцерином (кажуть його можна і до своїх масок додавати). І що ці речі пом"якшують жорстке, сухе волосся. Чи хтось користувався, як результат? І чи гліцерин справді працює, бо повно інформації що він не зволожує, а навпаки висушує, і в кремах його радять уникати (він витягує вологу зсередини). А з волоссям то кажуть що "проводить поживні речовини масок в середину волосся", то він насправді сушить чи таки зволожує?
    --- дописи об"єднано, 25 Лютий 2017 ---
    І ще питання - де можна знайти фарби Мілкшейк? багато їх радять, знайома колись такою фарбувалась, волосся було в гарному стані, але їх ніде не зустрічала в продажі.
     
  6. Siania

    Siania Love Life

    Я відкрила для себе цей шампунь. Волосся ніби стало більше, більш блискуче, твердіше. Рекомендую!
     

    Вкладення:

    • IMG_4292.JPG
      IMG_4292.JPG
      Розмір файлу:
      73,4 КБ
      Переглядів:
      126
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Після гарячоі води волосся швидше жирніє. В кого схильне до жирного навпаки радять в прохолоднішій воді мити.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Tropikanka

    Tropikanka Active Member

    Воно то так, але я всеодно мию волосся кожного ранку перед роботою. Тому миття бальзамом для мене виявилося спасінням, волосся виглядає краще. А шампунем мию раз в тиждень.
     
  9. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Добре що вам підійшло! То якраз для тих хто часто миє волосся і має пересушене, виснажене волосся має підходити. Але сильно гарячою водою не радять мити.
    --- дописи об"єднано, 25 Лютий 2017 ---
    @kykysia пробувала рицинову олію, для брів класна, але від неї трохи прищі з"являлись (там де наносила, бо шкіра трохи до олій і жирів чутлива, мені рідко яке масло чи олія підходить). З волоссям - тут хіба трохи підстригтись, і почати регулярно робити маски (меді помагала з кокосовою олією, маслом какао, і добре з майонезом - наносила звичайний "Провансаль Львівський" :girl_crazy: на годину і змивала теплою водою з м"яким шампунем)), ще класна маска - багатьом помагає, але я сама ще не робила - змішати 1 яйце, трохи оливкової олії і чуть коньяку - на годину залишити на волоссі і змити:girl_spruce_up:) і головне пропити хороші вітаміни, і риб"ячий жир (Медобіотин, Волвіт, Деакура, Омега-з, Мерц, то з найкращих, але навіть наш звичайний "Ундевіт" добрий - коштує копійки, а діє, навіть зараз його беру).
     
    Останнє редагування: 25 Лютий 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. lillieoscar

    lillieoscar New Member

    порадьте будь ласка хорошого трихолога у Львові.. хто де робив трихоскопію волосся або фототрихограму?
     
  11. Irina Serova

    Irina Serova Active Member

    Я чула, що безаміачні фарби до волосся із сивиною не застосовують, може тому вас результата розчарував. Бо в мене не було жодних проблем і колір тримався довго і вимивався поступово і рівномірно.

    Стосовно гліцерину не знаю, а от про желатин чула, що ефект від масок з ним порівнюють з кератином. Одна моя знайома робила таку маску, то сказала, що волосся стало важчим і під своєю вагою впало і втратило об'єм. Але у неї воно саме по собі дуже тонке і зачіска коротка, тому мабудь їй і не підійшло, а на густому волоссі мені здається ефект може бути дуже гарний.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Спробувала відтіночний бальзам Тоніка (фіолетовий якийсь, назва "жемчужно-серебристий", хотіла трошки жовтизну приглушити на блонді), волосся фарбоване у блонд, було освітлене, то на деяких частинах стало фіолетово-світло-сіре. Як то тепер змити? Чи поверх пофарбуватись якоюсь фарбою? Маю ще освітлювач (супру)Ю чи не варто Тоніку таким знімати? Кажуть кефірні маски або олійні помагають, але хочу вже нормальний колір.
     
  13. Masja

    Masja Well-Known Member

    А як ви використовували Тоніку? Чи багато давали? Бо я колись користувалась, то давала ковпачок (той же, від баночки) десь на 3 л води і тим полоскала волосся після миття. То в мене теж були фіолетові пасма, але вже на друге миття вони змивались. Якщо ви давали більше Тоніки, то змиється через більше миттів. Але я би однозначно не радила зафарбовувати.
    Хочу похвалитись) Спробувала я недавно шампунь full___________________.jpg
    Склад мене вразив: вода питна очищена, БАД "Фіторицид" - екстракти листя дуба, клена, ліщини, децил глікозид, кокамідопропілбетаїн, гліцерин, гліцерил кокоат, полікватерніум 10, лимонна кислота, ДМДМ гидантоин, ефірні масла кедра, чайного дерева, вітаміни А, Р , С, мікро- і макроелементи, біфлавоноіди.
    Після перших трьох миттів волосся було таке, що думала пса буду тим шампунем мити. Дуже чомусь заплутувалось. Але потім волосся стало значно кращим, шовковистим, і кондиціонером я теж перестала користуватись. Відгуків про нього є всяких-різних багато, але мені шампунь підійшов. А якщо там і справді такий склад, то :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    ааа, катастрофа якась..
    перейшла на органічні шампуні- волосся тре мити кожен день! раніше раз в 3 дні. то так буде постійно чи то "проміжний" етап?
     
  15. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Я користувалась пол мітчел/лореаль/чі. Хотіла купити керастас, але от останні 4 рази моє волосся не промивалось.
    Я перед миттям по довжині наношу олійки. Ну думаю, погано промивала. І останній раз я нічого на волосся не наносила добре і довго промивала, а воно не вимите. Я була в шоці. В мене таке вперше. Шампунь чі.
    В хаті був дитячий шампунь-гель від Веледа. Думаю, як не промиє нічого не втрачу. Хоча б склад нормальний, зменшу дозу силіконів.
    І на моє велике здивування - чудово вимите волосся. Тепер буду ним користуватись.
    Я думаю, що проміжний етап. Бо цікавилась органічними шампунями. то багато пишуть, що спочатку погано промиває і важко розчісувати, але з часом все проходить.

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
    А який у вас шампунь?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Raven

    Raven Мама малятка

    Буду хвалити серію profistyle вікі. Маю бальзам і термозахист. Волосся добре розчесується і не січеться від фену.
     

    Вкладення:

  17. Rita Bella

    Rita Bella New Member

    Добрий день, ДІВЧАТКА! Порадьте, будь ласочка, хорошого майстра перукаря-колориста для кучерявого пухнастого волосся у Львові. Бо так хочеться виглядати красиво, а з моїми кучерями не всі вміють справитися.
     
  18. olichkasp

    olichkasp Member

    Я теж купляла Kallos шоколадний, мені подобається
     
  19. Inalav

    Inalav Member

    Дівчата, чи варто пробувати біозавивку волосся? Вона менше шкодить ніж звичайна? Чи то однаково по дії на волосся? Може хтось мав таку.
     
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Моя сестра має вже років 7, з перервами. То просто більш якісна хімія, нічого там біо- нема.
    Волоссю сестри не шкодить, але в неї ВОЛОССЯ. До пояса, коса товщиною в мою руку. І самі волосини не тонкі.