Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо) - 3

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Нікуся, 4 Лютий 2015.

  1. Inalav

    Inalav Member

    @cjomcjomka а їй робили на дрібні бігуді чи крупніші? Я би хотіла крупні локони, чи хімію так не роблять а тільки на тоненькі накручують? І щоб потім поменше часу на укладку (хочу просто хвилясте волосся, не дрібні кучері), чи потім все одно на якісь бігуді треба крутити?
     
    Останнє редагування: 18 Березень 2017
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    у неї власне виглядають досить крупні локони, навіть можна сказати, що хвилі.
    Якось спитаюсь. Дуже натурально виглядає, бо її волосся і так злегка в'ється.
    Укладка робиться просто висушуванням, розчісувати пальцями або спеціальним гребінцем. Нічого більше накручувати не треба
     
  3. olichkasp

    olichkasp Member

    Оу для мене це корисна інформація, дякую:girl_in_love:
    --- дописи об"єднано, 20 Березень 2017 ---
    Я користуюсь, наношу на кінчики за під год. до миття, або за 1 год, або на ніч то дуже класно:girl_smile:, бо я після висвітлення, то кінчики в мене бідні:girl_sad: можу на всю ніч залишити, може як термозахист використовувати. Брала в аптеці, але я брала тверду, бо рідка мені не подобається, бо волосся жирніє жахливо :girl_sad:
     
    Останнє редагування: 20 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  4. olichkasp

    olichkasp Member

    Дівчатка, а хтось робив полірування волосся? Бо моя подруга робила, їй сподобалось, воно в неї стало краще виглядати, але я б хотіла дізнатись сторонню думку.
     
  5. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    кокосова олія не може бути в рідкому стані за нормальних умов, хіба в приміщенні дуууже вже тепло)нормальний її стан -тверда і біла)тому певно не дивно що вам рідка не сподобалась) видно то було шось намішане, а не кокосова олія))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. olichkasp

    olichkasp Member

    Напевно)ну знаєте подруги купують і думають що воно натуральне)) а я знаю що повинно бути без запаху і тверда)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    має бути тверда і з запахом характерним для кокосу.
    На баночці має бути вказаний холодний віджим "extra virgin". Це найкращий варіант кокосової олії - нерафінована холодного віджиму,яку можна застосовувати хоч на волосся,хоч на шкіру,хоч в їжу
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  8. olichkasp

    olichkasp Member

    Дякую за нову інформацію, буду знати:girl_curtsey:
     
  9. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я мала, ще в універу, то десь років 8тому. Волосся тонке, не густе. Не спалила, ніякого негативного впливу не помітила, біо хімія собі по трохи розійшлася і все
     
  10. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Я робила, волосся було, як у рекламі: гладке, шовковисте з блиском:) Проте майте на увазі, що волосинка стає тоншою. Я через декілька днів пофарбувалась (фарбувалась безаміачною фарбою), таке враження, що волосся своє я спалила. Більше робити полірування не хочу, до того ж, посічене воно в мене і не дуже сильно було, тому дивіться, чи у вас дуже посічене волосся, чи фарбуєте і т.д.
     
  11. olichkasp

    olichkasp Member

    Я фарбуюсь, після висвітлення, робила омбре, планую перкрашуватись в інший колір, часто користуюсь феном, тому і січеться відповідно сильно. Але дякую за інформацію:girl_smile:
     
  12. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    полірування ек всім рекомендується.якщо волосся тонке і схильне до січки,то полірування дасть лише тимчасовий ефект, січка повернеться знову і дотого ж проріджуватимете і без того тонке волосся
     
  13. olichkasp

    olichkasp Member

    Ну в мене волосся не тонке, але січеться:girl_sad: Теж дякую за інформацію:girl_yes2:
     
  14. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @olichkasp краще гарячі ножниці. при поліровці січка може щоразу вище починатися,в залежності,як зрізатиме машинка.
     
  15. olichkasp

    olichkasp Member

    Навіть не могла подумати про таке, дякую)
     
  16. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Експериментую зі своїм волоссям - залишу відгук
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Irina Serova

    Irina Serova Active Member

    Я колись давно робила, майстер мене відмовляла, але я настояла на своєму. Волосся дуже пошкодила, воно почало дуже сипатись, потім рік відновлювала. Саме по собі в мене волосся не дуже густе, але і не рідке і середньої товщини. Але як згадаю як тоді намучилась, що і зміна іміджу не в радість була, то більше собі такого не хочу, краще на бігуді накручусь зайвий раз.
     
  18. RomanivIra

    RomanivIra New Member

    Дівчата, в мене дуже лізе волосся:girl_blush2:. Що можете порадити??
     
  19. Louth

    Louth Well-Known Member

    Для початку змінити шампунь, часом цього буває достатньо. Здати аналізи на гормони щитовидки, перевірка в гінеколога.
     
  20. RomanivIra

    RomanivIra New Member

    Шампунь змінювала, і гінеколога регулярно відвідую) Я вже і комплекс вітамінів приймала, і для миття голови використовувала трав'яні збори) нічого не допомагає) хіба що ще аналізи потрібно здати на гормони