Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо) - 3

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Нікуся, 4 Лютий 2015.

  1. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Жанно, я мала на увазі, що конкретно на моєму волоссі каре вимагає багато зусиль.
    Ані грама не сперечаюся з тим, що в правильного майстра і клієнти задоволені. Я вже який рік стрижуся в Уляни Григи, був період, коли експериментувала і пробувала інших майстрів, і все одно повернулася до неї, бо для мене вона і є майстер, який працює з кожною волосиною і стриже під тип і структуру волосся.
    І ще, якби в мене були такі кучеряхи, як у Вас, я б мабуть, не парилася з вирівнюванням. В мене нема кучерях, є неохайний вигин "куда хачю, туда тарчю", а структура волосини така, що від найменшої вологи волосся стає якесь пухнасте і стирчить в різні сторони.
    Я любила своє каре, але спати на годину довше я любила більше :girl_haha:
     
  2. AleksaLv

    AleksaLv New Member

    Доброго дня дівчатка! Дуже довго я збиралась і нарешті вирішила повністю змінити свою зачіску. Але, якщо чесно, дуже прискіплива до майстрів((( часто псували моє волосся і змушена була знову відрощувати, щоб щось і якось добре виглядати :)
    Багато читала на форумі про різні салони та майстрів і чомусь припав до душі мені майстер Арам. Дівчатка, якщо хтось знає де працює зараз цей стиліст, або має його контакти напишіть будь ласка, буду дуже вдячна вам.
     
  3. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Дівчата, чим веладаєте кучері?
    Щоб гарні завитки лежали, не розпушувались і відчуття дерев'яного чи жирного волосся не було?
     
  4. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    От і в мене теж саме. Зранку вкладу, вийду на вологу погоду і починається... стирчить в різні боки і стає дуже неслухняни, розпушується... нервує....
    в кого так, порадьте може користуєтесь якимись засобами/гелями, олійками/ щоб волосся так не розпушувалось, а було пряме.
     
  5. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Я таблеток не знайшла, але інтернет рясніє засобами від сивини. але я чомусь в них не дуже і вірю.... Наприклад: Засоби від сивини волосся
    Reparex - эффективное средство от седины | Официальный сайт От хотілось би почути реальні відгуки хто таким користувався, чи воно дійсно помагає чи це обман. Знайшла відгуки про один із них: Отзывы о Средство от седины Reparex
     
  6. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    я уже двічі ламінувала волосся. Перший раз тримається приблизно півроку, другий має триматися на місяць-два довше. Бажано користуватися безсульфатними шампунями - вони не вимивають так "ламінацію", як сульфатні. 4-5 годин в салоні - і потім спокою на тривалий час. Волосся у мене хвилясте, шершаве, матове, а я люблю стрижку каре. Вирівнювання прасочкою для мене - це забагато мороки, кожен день випрасовувати і 0 толку в дощовий день. Після ламінування перші 2 тижні волосся лежить пляцком (зате блискуче стає за рахунок того запаювання), прикореневий об'єм з'явиться вже по тому.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    мене ще цікавить питання шкідливості? наскільки процедура (не)псує волосся?
    Який ефект після вимивання ламінації? (якщо не повторити процедуру, чи не доведеться відновлювати волосся?)
    Ну і орієнтовна ціна питання (можна в пп).
     
  8. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    віновлювати волосся по ідеї не треба буде. я не робила значної перерви між ламінуванням, з того що побачила - волосся просто ставало таким як до ламінації. в принципі, дуже безпечною процедура не є, де факто запаюється в волосся різні хімічні елементи (є формальдегідні засоби, але зараз з ними мало хто працює) І треба сидіти з маскою, щоб не дихати випарами. Спочатку вам миють голову спец шампунем, потім наносять засіб. Далі волосся висушують холодним феном. Після цього праскою волосся випрамляють. Власне тоді і відбувається термічна ламінація волосся. Роблять це маленькими прядками, тому так довго.
    ціна залежить від довжини волосся. в мене довге каре, приблизно таке, то вартість склала приблизно півтори тисячі грн.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 26 Червень 2018
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. olelasa

    olelasa New Member

    Приймає на вул. Кирила-Мефодія. Телефон написала в пп
     
  10. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Спочатку добре подумайте чи варто до нього йти. Не чула жодних реальних позитивний відгуків і на собі спробувала і розчарувплася
     
  11. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Дівчата, привіт! Хочу спробувати процедуру ботокса на волосся. Хтось може порадити мацстра будь ласка?
     
  12. Marinaa

    Marinaa New Member

    Споліскую голову відваром ромашки.
     
  13. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Дівчата, може хто знає, яка фарба дасть такий насичений шоколадний колір, але щоб була стійка? Якщо знаєте, то напишіть номер чи назву відтінку та самої фарби.
    [​IMG]
     
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    @Apelsynka, color expert 5.65 шоколадно-каштановий
     
  15. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    @Apelsynka, так вам ніхто не скаже, а якщо скаже, навряд чи попаде в колір. Один і той же номер фарби на трьох різних шевелюрах дасть три різні відтінки. Я б вам радила один раз вибрати з колористом і потім вже собі купляти той номер, що вам обрали. Особисто я для отримання такого відтінку, мушу змішувати два різні кольори, але в мене сивина є.
    І також з власного досвіду, яка б стійка фарба не була, за 3-4 тижні вилізе рижий. Ну, але для мене то не проблема, а от моя мама не може змиритися з рижим пігментом. Тому будьте до цього готові.
    І ще раджу купляти професійну фарбу, так собі самі оберете окислювач і збережете красу волосся.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Clementina а якою фарбою користуєтесь і які відтінки змішуєте?
     
    Останнє редагування: 2 Серпень 2018
  17. Крапочка

    Крапочка Well-Known Member

    Добрий день. Чи хтось звертався та залишився задоволеним до трихолога чи дерматолога, який допоміг з випадінням волосся. Вже з рік волосся дуже випадає. Дальше нема куди тягнути, так як з"являються видимі залисини . За той час проконсультувалась в гінеколога, терапевта. Здала кілька гормонів - все в нормі. Пролікувала низький гемоглобін. Також ефекту немає. Паралельно повно грошей витратила на шампуні, маски, ампули.
    Може хто проходив лікування даної проблеми у Медіостар - Resur Hair. Ніби обіцяють хороший результат, але вартість 4500грн за сеанс... Якщо хтось відгукнеться, буду безмежно вдячна.
     
  18. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Крапочка може ще до ендокринолога сходіть, все таки він більше на гормонах знається? Бо то явно щось несезонне, а збій в організмі раз так довго. Ви фарбуєтесь? Може ще бути, що вам фарба не підходить. Я як пробувала деякі фарби, то чуть не плакала, мені волосся лізло, що думала все вилізе. Але зміна фарби шампуні та маски, не сушила голову феном (мила звечора) поступово допомогли, але теж добряче часу пройшло, певно з 2 місяці, поки повністю врегулювалося. Але обов'язково зверніться до всіх можливих спеціалістів, бо може таки проблема внутрішня.
     
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Гляньте на фаби Фармавіта.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  20. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Розкажіть, будь ласка, а Ви стрижетесь саме у Уляни Григи чи і в інших майстрів з її салону? Хочу потрапити до хорошого майстра і не знаю чи записатись в її салоні до любого майстра чи саме до неї. Порекомендуйте, будь ласка.

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk