Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо) - 3

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Нікуся, 4 Лютий 2015.

  1. Louth

    Louth Well-Known Member

    Мала ту ж проблему: мию голову щодня, то фарба вимивається швидко, в т.ч. і звичайна куплена в магазині, і ніби професійна в перукарні. Останні роки два фарбую в дорогому салоні (от тільки марку фарби не назву, хіба спитаю), то і колір, і блиск залишаються незмінними (в мене темний шоколад). Але сиві корені також швидко відростають, і щомісячні походи в салон ну дуже по кишені б"ють..
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    @Shapokliak, я користуюся. Подушка не чорна, в мене темний каштан. На світлій шапці трохи видно сліди, але то як добре не просушити той спрей на волоссі. Мені якраз вистачає на раз в два місяці фарбуватись.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Raven а шкіру не зафарбовує?. Бо в мене рівний проділ посередині і якраз на ньому видно всю сивину. То так собі міркую чи часом шкіру той спрей не фарбуватиме...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    Зафарбовує, як дуже мене то нервує, лиш ватною паличкою витираю.
     
    Останнє редагування: 15 Лютий 2019
    • Інформативно Інформативно x 2
  5. Louth

    Louth Well-Known Member

    Ну в цьому є свій плюс - волосся густішим буде здаватися). Просто десь читала пораду, що якщо сильно випадало волосся і дуже шкіра на проділі стала світити, то паралельно з лікуванням тої проблеми проділ можна затемнити, наприклад, тінями для повік
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  6. vyshenka_6

    vyshenka_6 New Member

    Привіт)Що скажете про мезотерапію волосся?можливо хтось робив,як результат?і в кого робили? Бо чула що є такі «майстри» які можуть вколоти не в потрібний м’яз і ефекту 0(
     
  7. marianast

    marianast Well-Known Member

    Розкажіть мені про тверді шампуні.
    1. Де купуєте?
    2. Які різновиди випробували?
    3. Які для вас переваги порівнюючи з рідкими?
    4. Чи вірите ви в їхню натуральність?
    Я купила в хенд мейд майстерні на ФБ. Батерфлай, вроді.
    Різновидів там було два. Мені порадили для жирного волосся, оскільки метою було миття голови раз на 4 дні. Поступово, зрозуміло. Але моє волосся жирніє при корінні вже на другий день. Ще два дні з тим комком на голові я ходити не можу. Я блондинка, хвіст не рятує.
    Переваги однозначно у формі випуску - в подорож, в басейн -супер зручно, економний.
    В натуральність не вірю, бо дуже добре піниться. А я десь читала, може і на ДП, що все, що добре піниться натуральним не буває. Моїм брусочком один раз достатньо провести по волоссю і можна збити таку піну як від пів жмені Пантіну.
    Я от думаю -твердий шампунь то не моє чи я попала на нездалого виробника? Я в них ще мило брала, олійку для волосся, скраб для губ, в подарунок маску для обличчя поклали - щось я нічим не тішуся.
     
  8. Masja

    Masja Well-Known Member

    Брала через ІГ від Лізар.
    Для сухого типу волосся "Обліпиха з медом".
    Переваги - провела по волоссю і купа піни. Порівняно з масмаркетівськими шампунями краще. Звичайні мені роблять волосся якимось непомитим, чи що... Якщо порівнювати з шампунем від Вайт мандарину, то результат одинаковий - добре промите волосся, розсипається. Жирніє одинаково від всіх шампунів.
    Щодо натуральності, то я взагалі тепер сумніваюся в такому щодо косметичних засобів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Колись купувала тверді в Lush - мене все влаштовувало. Пінився нормально, без фанатизму. Тепер попри них дорога не лежить, то й не купую.
    Але заради справедливості - в мене чудове волосся, я його мию і шампунем за 500грн, а потім як лінь купувати - за 17 грн з ДЦ аптеки і що так добре, що так.
    Зараз в мене яєчний з білого мандарину. Піниться так собі поганенько, але справу свою робить.
     
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відгуки про них гарні, якраз нині моніторила.
    В мене волосся тонке, ламке, вода місцева нищить мені і волосся і шкіру. Тому я шукаю чудо засіб.
    Натуральними, саморобними бовтанками мию, але не завжди на то є час, натхнення і здоров’я. Від львівської води ефект від них був класний, тут вода все нівелює
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я в мами як мию голову, то можна хоч милом звичайним мити - така вода хороша.

    А ви де зараз? Що гірша вода як у Львові (це ще треба пошукати).
    --- дописи об"єднано, 27 Лютий 2019 ---
    п.с. в Лаші брала Леді Годіву
     
    • Корисно Корисно x 1
  12. marianast

    marianast Well-Known Member

    Жовківський р-н. Власна свердловина, без можливості підключитися до ЦВ. Чи то глинка, чи то вапняк. Дуже шкіру стягує, волосся як пакля, то без перебільшення. Я на нього стільки всього мажу, щоб розчесати і висушити. Сихівську воду згадую з любов’ю. В Карпатах недавно мила голову - обійшлось яким небудь шампунем і таке класне волосся було.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    ми півроку, на час ремонту, жили в свекрухи, Рясне...Волосся було як шовк, і навіть без додаткових засобів. Зараз вже мию в себе , на Личаківській. Мама мія, як пакля, годі розчесати, ще й електризується. Думаю, може то кип'яченою мити. Але чи буде ефект?
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я колись мила, але це було в Івано-Франківську де і так добра вода. Ефекту особливого не помітила.
     
    • Корисно Корисно x 1
  15. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я думала відстоювати. Хоч добу, щоб та бяка осіла на дні. Але прийде до мене лінь-матінка, я себе знаю- то ж нагріти, розбавити, помити окремо від решти тіла....
     
  16. Online

    Online Well-Known Member

    Купила сьогодні сухий шампунь Syoss. Рідкісне фуфло. Не купуйте ніколи. Волосся покривається надзвичайно стійкою білою пилюкою. Поки її вичесала щіткою, потім гребінцем, здувала феном і витирала рушником, цілком могла б голову помити і вкласти. Досі всі попадалися нормальні, я й не дуже зважала на фірми, думала, що вони за одним принципом зроблені. А тут таке. Добре, що не спізнилася.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  17. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Дівчата, яку маску для волосся порадите?
    (Висвітлене , сухе трохи)
    Хочу зволоження
    1- перукар хвалить Fanola
    2- на Iherb, може, пробували щось добре??
    3- Numero - чи то вже дуже простий масмаркет і нічого корисного для волосся?
     
  18. vanilia

    vanilia Miracles are real

    З Iherb маю арганову маску, то вона сушить волосся (в мене фарбований блонд). Зараз якраз користуюся Numero. Проста, але дуже хороша. принаймні, мені підходить. А арганову буду викидати, напевно.


    До слова, мені зробили в салоні разом з фарбуванням Blonde Absolu, то волосся, звичайно, було гладеньке в день фарбування, але стало жирним ще до вечора. І наступні 3 чи 4 дні я мучилася з сильною жирністю волосся - зранку мила, а до обіда було вже брудне. То зареклася то робити, хоч так нахвалювала майстер в салоні, і я немаленькі гроші заплатила, бо все ж Керастаз. Купила собі домашній ботокс для волосся і маю ту ж саму гладкість і без жирності. Не знаю наскільки того манюсінького флакончика вистарчить. Ну але в нього дія майже як в спрея або й олійки. Зате ціна в 10 раз нижча.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Yuliankaaaa

    Yuliankaaaa Member

    Я теж користуюсь Нумеро)) задоволена нею. Користуюсь вже купа років, правда час від часу купую щось інше, бо волосся звикає, але через 1-2 місяця знову до нумеро повертаюсь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. marianast

    marianast Well-Known Member

    Розкажіть детальніше, будь ласка. Якого виробника брали? Скільки часу не змивається? Прикореневий об’єм не забирає?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1