Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо) - 3

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Нікуся, 4 Лютий 2015.

1. fiesta

fiesta Well-Known Member

Моя перукар радить тільки тактй Fanola брати.
    Інші - Лопеаль, Естель... дууже сушать волосся
    01EEFD78-EC55-4BC2-B6C9-8D85480A93EA.jpeg

• Інформативно Інформативно x 1
  2. Rapsodiya

Rapsodiya Well-Known Member

Дівчата, поговоріть зі мною про укладки... я в свої 28 взагалі не вмію вкладати волосся.. від слова зовсім.

І так, дано - волосся :), не дуже густе, до ліктів довжина, пострижене сходинками, без гривки, пряме і досить тонке по структурі. волосся при всьому важке, тобто сильного об'єму біля коренів немає.

зазвичай я мию, даю масочку, сушу і все. можу накрутити на бігуді чи зробити хвильки з колоска і на тому фантазія закінчилася..

як вкладати його так, щоб воно було трохи пишнішим? звичайна пінка? і щоб трохи таке закручене на кінцях було - коли роблю це з пінки+круглої щітки ефект триває 3 секунди.

І ще моє волосся коли розпущене, так ніби злипається прядями, тобто не є таким розсипчатим по спині - як того уникнути? бо це бісить страшно просто.

3. fiesta

fiesta Well-Known Member

А не пробували гофре?- воно об‘єм створює.
    Коротше постригтись не хочете?

4. Online

Online Well-Known Member

Може маска і засоби для укладки роблять волосся важким? Бо в мене, наприклад, з більшістю масок така історія. Тому користуюся рідко, хіба за потреби. Кондиціонера цілком достатньо. Засоби для укладки теж як які. Зараз практично не використовую, бо стрижка лягає сама. Але в салоні при укладці майстер дає на пробу то одне, то інше. В більшості випадків після них на другий день волосся приплюснуте. Для прикореневого об'єму при сушці феном добре це спочатку робити нахиливши голову вниз, а потім вже вкладати брашиком. Але це ви мабуть і самі знаєте. За якісь хитрощі укладки не скажу, я в цьому теж не особливо)

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Kroshka Enot

Kroshka Enot Well-Known Member

@Rapsodiya
    Вже написала Вам @Online, чи Ви при сушці спочатку просушуєте основну масу волосся вниз головою?
    Також об‘єму додає метод сушки - проти росту волосся: припіднімаєте звичайною щіткою (не круглою) прядку, і тягнете її в напрямку, протилежному до того, куди вона лягає, коли волосся висушене.
    Також моя перукарка навчила мене після того, як потягну, припідняти прядку звичайною щіткою, і подути феном (на високій інтенсивності) так якби під корінь (поводити феном при коренях піднятої прядочки - зліва-направо, справа-наліво, і так кілька разів).
    В мене так само, руки до укладок не лежать, то я в своєї перукарки випитувала якісь прості, доступні для мого розуміння методи вкласти свою стрижку.
    Волосся подібної структури, як у Вас, тільки коротше, але я не люблю хвилястості, тому при коренях сушу так, щоб був об»єм, а низ витягую (рівняю) круглою щіткою великого діаметру.

І плюсую до питання вище - чи пробували вкладати без спец засобів? Мені при подібній структурі волосся вони тільки забирають об‘єм і додають відчуття немитого волосся.

• Подобається Подобається x 1
  6. Raven

Raven Мама малятка

@Rapsodiya, трохи об'єму додає спрей тафт густе волосся, воно розсипчасте робиться і так не зливається.

7. HOPIC

HOPIC Well-Known Member

Я маю кондиціонер матрікс, яким мию волосся замість шампуню, а потім використовую, як кондиціонер власне. Непогано, як на мене

8. Rapsodiya

Rapsodiya Well-Known Member

пробувала, результат ідентичний :)

так, нахиляю, підсушую десь на 50-60%, а далі досушую нормально.

гофре часом роблю :) а стригтися коротше - пробувала, але від того ще більший бедлам на голові був :)

о, дякую за пораду) треба буде спробувати)

9. Tropikanka

Tropikanka Active Member

Мокре волосся після миття легенько витираєте рушником, більшу частину зверху заколоти і починати сушити з нижніх прядок за допомогою круглої щітки. Висушили, подули холодним режимом і наступна прядка. І так до верху. Руки трохи болять спочаку, але воно того варте.
    Ніяких пінок я собі не даю, але в мене волосся не дуже густе.

10. Naama

Naama Добре, коли реальність краща за мрію

Може комусь знадобиться.
    Натрапила я на магазин + інста сторінку
    SISTERS (СІСТЕРС), косметика для волосся, вже маю засоби від усунення жовтизни ,та шампунь з бальзамом на постійну основу.
    Моє волосся дуже вдячне, і я в захваті.Основне, що багато засобів можна брати на розлив.

• Корисно Корисно x 1