Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо) - 3

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Нікуся, 4 Лютий 2015.

  1. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Arika sioss не рекомендую, то був мій перший експеримент з темним каштаном, волосся лізло так, що я думала що ж то робиться(((
    А потім взяла лореаль преферанс, з нею проблем не мала. Лореаль кастинг не пробувала.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. New look

    New look Well-Known Member

    у студенські часи була моя любима фарба:girl_tender:)) вона здається взагалі не портила волосся і як раз досить швидко вимивалась, шоколадні відтінки у неї красиві:girl_spruce_up:
     
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    То залежить від стану вашого волосся. Але загалом поки не відросте нова волосина, непокрита фарбою, частина фарби все одно лишатиметься в волоссі. Мені до прикладу Кастинг дуже швидко вимивалась, а подруги фарбуються роками без нарікань. Про неї загалом гарні відгуки.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Пробувала Кастинг, стан волосся після неї подобався (наскільки може бути добрим стан фарбованого що три тижні стійкою фарбою) . Щодо стійкості - звісно, вимивається з часом. Який залишається потім "слід" - напевно не можу сказати, бо волосся вже було до того фарбоване , а фарбувалась я "наближеним" відтінком, проте на сивих коренях змилась практично повністю, тоді як, наприклад, при використанні моєї постійної "Лореаль Екселанс" сиві корені лише трохи світліють після миття.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    аналогічні враження. Я зараз фарбуюсь Колор Експерт, то для мого сивого коріння на разі ідеально.
     
  6. Raven

    Raven Мама малятка

    @Dominika, плюсуюсь. Маю шоколад, то сивину супер зафарбовує. Ще купила з тої лінійки шампунь, бальзам і маску. По черзі використовую раз в тиждень, дороге те задоволення)) то мені колір практично не вимивається.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Raven в мене шампунь і маска Фармавіта і ще зволожуюча лінійка Дав, чергую їх, то теж фарба тримається довго.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Raven

    Raven Мама малятка

    @Dominika, а якою серією користуєтесь? Я пробувала омніплекс, непогана, до серії для фарбованого волосся ще руки не дійшли. І де у Львові купуєте?
     
  9. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Raven
    оця серія
    Farmavita Back Bar на MAKEUP - купить косметику Farmavita Back Bar с бесплатной доставкой
    захисна маска і шампунь перлинний зволожуючий. Маску мені радила перукар моя, маска дуже економна, 250 мл вистачить напевно на рік, якщо раз на тиждень користуватись. До неї маю отаку шапочку
    Шапочка из фольги для парикмахерских процедур 02534 - Eurostil Cap Aluminium: купить по лучшей цене в Украине - MAKEUP
    наношу від середини волосся, в шапочку і на пів години, а можна і довше.
    Купую в Леді Ленд або на Мейк-Апі, як коли.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  10. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, хто користувався такими "пристроями"? Чекаю відгуків...
     
  11. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    В мене є, але не від Philips чи Braun. Купувала в професійному магазині з перукарським приладдям. Можу ввечері сфотографувати або знайти назву.
    Загалом я рада, що її маю. Але далеко не одним рухом розгладжує, приходиться декілька разів "проходитись" по одному і тому ж пасму (відповідно, волосся таки нищиться не згірш за фен з брашом та прасочки). По друге, феном і щіткою браш набагато краще можна вкласти, більший об'єм, довший ефект (після цієї щітки на другий день, а на третій то 100% хочеться пройтись випрямлячем ще раз). Температура регулюється. Коли через рік я купувала мамі таку ж, то вже були цікавіші і вдосконаленіші моделі. Однозначний плюс в тому, що вкладається сухе волосся (лягаю спати з мокрою головою і зранку витягую, якщо маю натхнення) і в два рази швидше витягую (фен і щітка браш - 40-50хв, термощітка - 20-30хв).
    Як доповнення до фену, супер річ.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Miamama напишіть мені бренд, тої що маєте.
     
  13. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Ввечері гляну, не пам'ятаю. Але купувала три роки тому, то коштувала 800грн, а мамина (новіша модель) біля 1000грн
     
  14. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Tico professional. Побачила в інтернеті, що вони суттєво подешевшали.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Дівчата хелп. Дуже швидко жирніє волосся. Пару днів тому підстриглась і понеслось. Голову чуть не 2 рази на день треба мити. В мене і до того швидко жирніло, мила голову кожних 2-3 дні, а зараз катастрофа. Крім стрижки, більше нічого в житті не помінялось. Що робити? Поки що рятуюсь сухим шампунем, але це також не варіант.
     
  16. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    @Hermi, сходіть до трихолога. Тому, що це може бути через гормональні порушення, або засоби по догляду за волоссям не відповідають вашому типу шкіри, чи початок себорейного дерматиту, стрес і т. д. А поради можуть тільки посилити проблему. Єдине, що не зашкодить, це щодня мити щітку чи гребінь, постійно міняти наволочки на подушках, не наносити жодних масок і олій на шкіру голови, не рухати волосся руками. Якщо користуєтеся засобами, які містять силікони - помийте голову шампунем-пілінгом глибокого очищення, а потім нанесіть кондиціонер, чи сполоскніть підкисленою водою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. kewa

    kewa Well-Known Member

    Дівчата, потребую поради

    Так як в мене 60 % сивини , я змушена кожні 4-5 тижнів фарбувати корені.На даний момент колір волосся темно-каштановий.Моя перукар радить корені фарбувати надалі темним , а решта висвітлити і тонувати.Щоб низ був світліший на кілька тонів.
    Перший раз зроблю в перукарні
    Питання, чи зможу я потім вдома сама робити всю цю процедуру?
    Бо послуга недешева , на моє волосся від 1000 грн і фарбуюсь я раз на місяць
     
  18. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @kewa я фарбуюсь рідко, в дома, і то тяжко. В мене волосся по пояс. А навіщо вам кінці в дома фарбувати?
     
  19. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Хіба ви дуже вправні, то вдома будете зафарбовувати корені, а раз в 4-5 місяців ходити в перукарню робити висвітлення і тонування.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. kewa

    kewa Well-Known Member

    @Basyanya тонування швидко змивається і я не знаю якого кольору будуть кінці.
    --- дописи об"єднано, 28 Лютий 2020 ---
    @Козенятко дякую за роз'яснення.
    Вдома мама або коліжанка фарбує

    Ще підкажіть, чи можна буде після тонування пофарбуватися фарбою ( професійною) ?