Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо) - 3

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Нікуся, 4 Лютий 2015.

 1. Barbie

  Barbie Well-Known Member

  Я спочатку, коли сивини було не багато, фарбувала вдома раз в 3 місяці. Але потім її побільшало і я вирішила зробити типу мелірування. Направду сивого волосся не так видно, коли відростає. Тепер я фарбують раз в 4- 5 місяців. Почала я так минулої весни, то за цей час мала 3 фарбування. Мені роблять висвітлення по всій довжині, а корені тонують в мій натуральний колір.
   
  • Подобається Подобається x 2
 2. Angie

  Angie Member

  Дівчатка, а підкажіть пліз! У мене тон на голові 6.0 + пару грам 4.00, бо після кастинг 6.80 я щось ну дууже червона була.. зараз вже природній 'оранжевий' пробивається, це ліпше, але дуже темна вийшла, ~5 рівень, хочу освітлитися хоч би до свого натурального 7го, русий золотмсто-попелястий. Я читала, що можна взяти естель 7.71 + окисник 6%, і воно освітить трохи, можна так поекспериментувати? Я би навіть 8.71 взяла)
  Що думаєте?
   
 3. Arika

  Arika Well-Known Member

  Дівчата, хто має щітки-фени? Як вони вам в користуванні. Я замовила одну, але щось не звернула увагу, що щітка там не обертається, то важливо, щоб оберталася? Так краще? Чи особливої різниці з тим обертанням нема? Ще не забрала в магазині, думаю може міняти на іншу, яка б оберталася.. а по щетинах на насадці, то які краще брати?
   
 4. veroni4ka

  veroni4ka Well-Known Member

  в мене Маестро, вона з недорогих, є 2 змінні насадки, які крутяться. Та, що з металічною основою і має зубці з якогось дротика дуже нагрівається і палить волосся, інша більш подідна на щітку для укладки більш лагідна до волосся
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 5. New look

  New look Well-Known Member

  у мене колись була така щітка з круглою насадкою пластиковою, інша металева з пластиковими пухнастими зубчиками (цією зовсім не користувалась) і така прямокутна у формі щітки. Брала спеціально таку, щоб не крутилась сама, бо маю пухнасте волосся і боялась, щоб мені не позакручувало і не повиривало його на ту крутілку. Ну і зубці були пластикові, не нагрвались і дирочки були по довжині тих щіток, добре сушило. Зручно було вкладати волосся нею, при тому що простенька була, з феном зараз складніше)
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Інформативно Інформативно x 1
 6. New look

  New look Well-Known Member

  Привіт! Чи користувався хтось шампунем Керастаз для фарбованого волосся, чи дійсно вартує своїх грошей і зберігає колір? Маю проблему, колір дуже вимивається, за три миття вся фарба змилась практино. Порадьте будь ласка хороші шампуні для зберігання колору.
   
 7. Apelsynka

  Apelsynka Well-Known Member

  Я б радила поміняти фарбу.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 8. New look

  New look Well-Known Member

  Це зі всіма так, пробувала багато якісних та професійних, маю пористе волосся. Тому шукаю спеціальний шампунь.
   
 9. Basyanya

  Basyanya Well-Known Member

  @New lookа як ви фарбуєте волосся? Фарбу чим змиваєте?
   
 10. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  теж маю пористе і проблему вимивання, а останніми роками ще й сивина шалена. Найгірші враження про безаміачні фарби, от вони власне за 3-4 миття змивались повністю. Тому тільки аміачні. Спеціально шампуню не шукала. Чергую через раз зволожуючий Дав(киснева серія),в сезон опалення то зе бест, бо інакше на голові хаос і Фармавіта зволожуючий. Плюс фарба Колор Експерт. Нею задоволена повністю і тримається гарно і довго, і змивається гарно. Мені її порадила знайома перукарка(не моя, просто знайома). Сказала не морочити собі голову проффарбами, додати до КолорЕксперт олійку до волосся і все. Але в мене один тон, середньо-коричневий і наближений до мого натурального.
  @New look а яка то фарба у вас так змилась?
   
  • Подобається Подобається x 1
 11. Basyanya

  Basyanya Well-Known Member

  @New look знаю з власного досвіду, що не всі перукарі фарбують згідно технології. Основне не змивати фарбу шампунем, а лише водою!!! для закріплення фарби на волоссі по всій довжині нанести бальзам. Наступне миття волося може бути з шампунем.
   
  • Подобається Подобається x 1
 12. New look

  New look Well-Known Member

  Спочатку ополіскую водою, вимиваю лишню фарбу трохи і далі шампунем. У салоні не знаю чим вони спочатку миють.

  У мене власне, що проблема не з однією фарбою така. Ну і воно не так, що повністю зникає покраска після миття. Я фарбуюсь у шоколадний колір, і довго шукала, щоб вийшов яскравий не затемний шоколадний колір. Хочу, щоб цей шоколадний пігмент подоше протримався, а воно після третього миття вимиває постійно у такий рудуватий світліший колір. Фарби різні аміачні професійні: coiffance, ECS, Varmavita. Але особливо прикро було після салонного фарбування Kydra , теж скоро змився.
  Я все ж думаю, що це такий тип волосся у мене, і тому вирішила спробувати новий догляд ще.
  Спробую як Ви кажете на слідуючий раз зробити.
  Дякую)
   
 13. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  Так шоколадні по замовчуванню будуть давати рудий відтінок, хіба ні? Вам тоді треба з фіолетовим пігментом. Я теж не люблю коли рудий вилазить. Але останньо знайшла свій, то вже даваненько немає такого.
  Крем-фарба холодний попелясто-каштановий 6.16 Color Expert Schwarzkopf 8шт на Listex.info
   
  • Подобається Подобається x 1
 14. Basyanya

  Basyanya Well-Known Member

  більшість фарб має, нумерологую, колір.відтінок додатковий відтінок . я напр фарбуюсь в 4.67, 4 - каштановий.червоний кавовий. мені більше подобається коли колір трохи змивається.
   
  • Подобається Подобається x 1
 15. Shapokliak

  Shapokliak Well-Known Member

  Я не користуюсь професійними фарбами, беру масмаркет і дотримуюсь інструкції. Там майже ніколи не пише змивати шампунем. Але, наприклад, L'oreal EXCELLENCE змінили формат і додали шампунь як догляд одразу після фарбування, а раніше було - змити до прозорої води, маска на 2 хв і змити знову. Тепер змити водою, шампунь, потім маска. Але підозрюю, що цей шампунь особливий, інакше писали би змивати будь-яким.
  Що раніше, що тепер - фарба тримається добре, тобто поки починає змиватись, то відростає настільки, що треба знову фарбувати, в мене це 3 тижні (дуже багато сивого). Колись могла і раз на 2 місяці фарбувати...
   
  • Подобається Подобається x 1
 16. kewa

  kewa Well-Known Member

  Хочу зробити кератинове випрямлення волосся.Порадьте ,який кращий засіб ?
   
 17. Alyonaaaa

  Alyonaaaa New Member

  як добре що в мене по генам батька вийшли густе та сильне волосся. іноді навіть не звартаю увагу на шампунь, майже усі підходять..
   
  • Смішно Смішно x 2
 18. NKate

  NKate New Member

 19. Alyonaaaa

  Alyonaaaa New Member

  яке цікаве посилання у вас.. як ви це робите, не розумію. а головне - навіщоооо