Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо) - 3

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Нікуся, 4 Лютий 2015.

  1. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Доречні хто знає, чи є така процедура, як змивання фарби, чи лише висвітлення. Якщо є, то може порадите продукт?
     
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    @Basyanya, є. Вимивають пігмент, дуже сухе і ламке після того. Краще то з перукарем робити. З масмаркету бачила хіба color expert, але який він не знаю.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Raven може знаєте чим перукар робить. В мене волосся нижче лопаток, то й ціна відповідна. Мені не сильно змити, а лише трішечки, можливо навіть відтінок...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Arika

    Arika Well-Known Member

    Дівчата, чи можна десь підібрати колір волосся, стрижку? Може якісь програмки класні є? Або в якійсь перукарні таке роблять? Навіть може в електронному вигляді? Чи може десь в салоні перуки є для примірки? Дуже би хотіла таке спробувати))
     
  5. Louth

    Louth Well-Known Member

    Колись на "Добробуті" був магазинчик з перуками, то вони за певну оплату дозволяти просто приміряти їх для підбору іміджу. Можливо, і в інших магазинах можна так робити.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Де можна якісно наростити волосся, з власного досвіду?
     
  7. New look

    New look Well-Known Member

    Дівчата за які ціни і де ви фарбуєте волосся? Сказали мені в О2 за фарбування коріння 2000:girl_impossible:
    Перед цим я фарбувалась та стриглась в них за 2300 чи 2500. А тут лише коріння і дві штуки...трохи в шоці від ціни.
    А може хтось порадить майстра щоб пофарбував з моєю фарбою за адекватну ціну?
     
  8. Доброго дня! Дівчата, порадьте. Чим можна хоч трохи зафарбувати волосся біля коренів між основним фарбуванням? Мій натуральний кольор волосся темний шатен. Часто фарбуватися не хочу - дуже сушить волосся.
     
  9. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Залежно як для вас часто.
    Я починала раз в два місяці, а прийшла до того,що вже три тижні і дуже блистить сивина в проділі(
    То ж малюю щомісяця лише корінь, фарбу ділю на 2 рази.
    Раніше проб увала камуфляж-спрей,але дуже залишає чорні плями на нігтях як провести рукрою по волоссю,часом на чоло потрапляє. Якось так. Для мене це болюча тема, бо фарбую не по своїй волі, а ховаю сивину з 25 років.
     
  10. Щиро дякую вам за відповідь! От саме так - через три тижні корені виглядають жахливо! Доводиться лише використовувати форбу, бо жодні тонуючі засоби, а тим більше народні домашні барвники сивину не зафарбовують.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Bazylik

    Bazylik New Member

    якщо хтось фарбував довге (за плечі) волосся останнім часом. то чи можете підказати ціну та де робили фарбування? дякую
     
  12. mehurricane

    mehurricane New Member

    я купую фарбу у свого перукаря і фарбуюсь сама вдома, бо дуже дорого в перукарні чи салоні(