Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем levandivka, 26 Листопад 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Якийсь кривий висновок.

    ---------- Додано в 23:37 ---------- Попередній допис був написаний в 23:36 ----------

    Від-прав-лять??
    Ви помиляєтеся щодо "професійних майстрів" ))) Не думайте, а перевірте. І ще. Однозначності в питанні, де задіяні стільки різних людей і різних засобів, бути не може.
     
  2. Valensia

    Valensia Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Я зараз в такому процесі... (надіюсь получиться) Для початку відростила трохи свого волосся, Замалювала в світлий шоколад. Різниця трохи замітна. Через місяць буду робити густе мелірування на темніші кінці, і зафарбовувати в такий колір як біля коренів, щоб не було видно різниці. А далі - постійно в світлий шоколад. Як не получиться - то буду далі шатенкою.
    Естелем колор-офф коліжанка висвітлювалась - то була руденька, і той відтінок дуууже важко було зафарбувати.
    Хоча структура волосся у всіх різна, тому один метод комусь підходить, а комусь ні.
     
  3. Hanny

    Hanny Active Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Маю такий ягуар як на фото вже 4-й рік, задоволена дуже, швидко сушить і гарно вкладає, має 2 швидкості і 2 потужності, кнопку холодного повітря, 2 насадки, купила за порадою свого майстра!!!
     
  4. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Все правильно, бо взимку шкіра голови суха через те що людина перебуває в опалювальному приміщенні і коли гарячою водою мити голову, виходить що ти ще більше пересушуєш шкіру. Шампунь сильніше вимиває + гаряча вода відкриває пори і все це стимулює роботу сальних залоз, які таким чином захищають шкіру.
    Коли жарите феном голову біля коріння волосся відбувається теж саме. Більше того це спричиняє ослабленню цибулин волосинки, відповідно випадіння, сухість, ламкість і притуплює ріст нового волосся.
    А ті жінки в кого волосся не густе, створюють об'єм власне підняттям волосся біля голови.
    Але до чого тут професійність фену? Він має різні швидкості і різні температури - треба вміти користуватися.

    ***********************************
    Продовження теми тут: http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=86050
     
    Останнє редагування модератором: 22 Березень 2012
Статус теми:
Закрита.