Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем levandivka, 26 Листопад 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Весна - волосся..

    Укріпляю поки що тільки хною, і відтінок непоганий, і волосся міцніше. Єдине, що мені тре зараз пачок 4-5, от чоловік і мучається, поки мені то все на волосся нанесе, але еффект того вартий
     
  2. FeRmatta

    FeRmatta Well-Known Member

    Відповідь: Весна - волосся..

    а можна наносити на фарбоване волосся хну?
     
  3. egoistka

    egoistka Well-Known Member

    Відповідь: Весна - волосся..

    alloton-ом користувалася, мені не допомогло... перукарка порадила Есвіцин.... втирати в шкіру голови, користуюся маскою для волосся Рігінол (500г-100грн.), купляла в перукарні. Ще порадила ЗАВЖДИ в осінньо- весняний період пити вітаміни группи В ( якщо нема алергії), я наприклад купила Неуробекс, від цих вітамінів покращується стан волосся і нігтів...і заспокоює нерви:haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Весна - волосся..

    На фарбоване волосся наносити хну можна, а фарбу після хни - не бажано. Може не взяти.
     
  5. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Весна - волосся..

    в мене бул аця маска - нормально, поки волосся не звикне
     
  6. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Весна - волосся..

    а в мене за два роки так і не звикло!
     
  7. Мата Харі

    Мата Харі миється в бані

    Відповідь: Весна - волосся..

    Або взяти якось принципово не так, як має бути (позеленієте, скажімо :)).
    У мене, впринципі, волосся сипалось лише два рази - останні два роки на зиму. Перший раз, думала стрес. Другий раз задумалась - тенденція?! З власного досвіду і деяких знань з косметології та перукарської справи рекомендую два дієві засоби. Перший - реп"яхова олія (продається в аптеках). Додаткові ефекти - пришвидшує ріст волосся, бореться з лупою. Недолік - інколи доводиться мити волосся по 2 рази, особливо довге. Другий засіб, косметологічний - "Сироватика проти випадіння волосся" REVIVOR, Білорусь. Додатковий ефект - додає волоссю об"єму, що особливо актуально, при рідіючій шевелюрі. І що особливо зручно - не потребує змивання. При використанні кожного з засобів суттєве покращення відбувається вже з першого застосування. Для отримання стійкого результату варто покористуватись тиждень-другий. Приємна ціна - в межах 15 грн. кожен.
    Пригадалось :), мій батько, одружуючись з мамою грозився їй, що в 30 років вона буде цілувати цого в лисину :). Потім, перейшов на 40, 50. Зараз, вже 53 - звичайно, вже не те, що в 25, але до лисини далеко :).
    Так, що якщо цікаво (хвалю :)) - сподіваюсь написала достатньо детально.
    P.S. А я б назвала тему, щось на зразок "Руса коса до пояса...", бо якось при назві "Весна - волосся..." виникають асоціації про епіляції-депіляції :).
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. Lady

    Lady Well-Known Member

    Відповідь: Весна - волосся..

    "Весна - волосся..." виникають асоціації про епіляції-депіляції :D :y:
    Також підтримую назву "Руса коса до пояса..."
     
  9. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Весна - волосся..

    Мене взяло! І так як я хотіла...з рижої на чорну
    Малювалась на чорну десь після 2-ох тижнів рижика...

    Додано через 2 години 14 хвилин
    Лілічка, знаєте чого я так подумала, та тому що вже цю тему не одноразово пінімали в гілці "Косметика - хто яку?". Тому подумала шо ви її туди і перемістите...не ображайтесь!!![​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Весна - волосся..

    а чого тут ображатись? кожен має право казати що йому щось подобається чи не подобається.
    то вам догляд за волоссям, Лілю, не сподобався?
     
  11. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Весна - волосся..

    А мене ні :sad:. До вух замалювалося вишневим, а далі залишилося каштановим. Місяць потім волосся підбирала в пучечок,поки на однотонно вималювалася. Більше не ризикую.
    Ще пригадалося. Була у мене одногрупниця, котра щомісяця кардинально міняоа колір волосся (з блондинки на шатенку і навпаки), так от, шевелюра у неї була- всі заздрили. А секрет полягав у цибулевих масках. Щосуботи вона мастила голову цибулевим соком.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Весна - волосся..

    Ні, претензії до дій модераторів. Чи то пак натяк на них.
    А гілка якраз сподобалася.
    А я вже подумала, що знову пора в плавання...
    Та в тих гілках голову зламати можна. Так що краще якщо буде саме так, окремо...
    От щодо переіменування гілки, то вважаю це недоцільним. Хіба що автор гілки вважає інакше.

    Щодо догляду за волоссям, то постійно купую в перукарки капсули з відживлювачами для волосся. Тільки вічно назву забуваю... Якраз цього тижня планую ще купити, то напишу, як називаються. Ну, і маски для волосся Helen Seward теж мені подобаються.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Весна - волосся..

    то не натяк, то констатація.;)
    а що би було, якби гілка не сподобалась?:p
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Весна - волосся..

    Ви думаєте, що мені всі гілки, що на форумі існують, подобаються?
     
  15. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Весна - волосся..

    Тема справді не нова. Я вже десь обіцяла поділитись репецтом маски для укріплення волосся. Ділюсь - мід, коньяк, реп'яхова олія (по 1 ст.ложці) і жовток. Нанести на волосся на 0,5 год, робити 1-2 рази в тиждень. Коліжанка робить, каже, що волосся добре живить масочка. Правда, в мене ще руки не дійшли, хоч складники вже купила.
    Також перукар радила втирати в волосся (але не при голові, тоді важко змити) рицинову олію (касторку), заплітати косу, а вранці мити голову.


    Теж користуюсь цією маскою. Не можу визначити, наскільки вона ефективна, але негативного впливу точно не зауважила. Хоча, не раз переконалась, підбір косметики - це дуже індивідуально.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Maryasik

    Maryasik Well-Known Member

    Відповідь: Весна - волосся..


    я робила подібну маску, але замість реп'яхової олії йшла оливкова, піся маски волося дійсно прикольне. Але мені не дуже вистачає часу робити маску((
     
  17. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Весна - волосся..

    Випробувала маску на собі. Правда, не мала коньяку. Зауваження - в кого довге волосся, потрібно брати всіх компонентів в 1.5 (чи навіть 2)рази більше, мені було малувато, хоча, можливо через те,що не дала коньяку. І ще - змивається абсолютно без проблем (коли я почула склад, то боялась, що важко буде змити через олію)

    Додано через 3 хвилини
    Аналогічна ситуація. Хоча, переконана, головне, щоб було бажання. Подруга, яка рекомендувала маску, так і сказала (коли я бідкалась,що часу нема) - прибираєш, дивишся телевізор, читаєш книжку ... - намастила волосся, поверх шапочку - і жодних проблем.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Весна - волосся..

    я вочра прочитала теж маску- жовток+2ст.л. коняку. хочу спробувати, бо то власне для волося, що швидко жирніє. бо в мене хоч не лізе, але все на другий день якесь таке, що треба то хвостик завязувати то заколочи-приколочки. Пробувала УСІ на світі шампуні- ефект не дуже.
    єдиний Гарнєр для свіжості -може бути - ефект на 2 дні є, але якесь заплутане дуже стає.Видно цитриновими компонентами сильно підсушується.
    може ще хтось знає, що робити в випадку коли на 2 день голова вже брудна виглядає?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Maryasik

    Maryasik Well-Known Member

    Відповідь: Весна - волосся..

    і саме в цей час обов"язково хтось в гості заявится, принаймі в мене чогось так получається)))))))))

    Додано через 3 хвилини
    в мене теж така ситуація, я теж різні шампуні перепробувала, підходить лише Лореаль.Але всерівно раз в 2 дні мию голову. І що я ще зауважила -дуже велику роль вода відіграє.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Весна - волосся..

    я теж що 2 день зранку. часом так не хочеться, що капець. хочу спробувати шампунь від Вела серія Бонакур. Може поможе...
     
Статус теми:
Закрита.