Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем levandivka, 26 Листопад 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: Весна - волосся..

    Существенной проблемы не было, но с началом весны для профилактики пользовалась Аллотоном с замещанной в нем ампулкой плацент-формулы по совету своего мастера. Использовала два-три раза в неделю не чаще, причем исключительно но корни волос - в итоге хватило на месяц-полтора. Конечный результат - волосы оздоровились, не лезли, да и росли более активно.

    А на натуральные маски - просто времени не хватает регулярно этим заниматься, в итоге пользуюсь проффесиональной косметикой - выходит дороже, но в целом вполне довольна эффектом)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Хто знає якісь хороші провірені косметичні засоби проти випадіння волосся?
     
  3. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Манікюри/педикюри або Які ж ми, жінки, доглянуті

    Я втирала в шкіру голови (30 хвилин потримати - а потім мити голову) ріпакову олію. Помогло.
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Взагалі випадання волосся нормальна річ. Тільки якщо воно вже дуууже велике, тоді треба бити на сполох.
    Можна робити маски із природніх засобів, а можна купленими в магазині користуватися.

    Шукала тему "весна волосся", але так і не знайшла. Хто натрапить, киньте в мене лінком, об'єднаю з цією...
     
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Ну нарешті тема про волося!!!
    втирайте в корінці підігріту олію оливкову кажуть помагає.
    Може хтось мав проблемку - лупа в одному місці такою плямкою. Антисеборейний шамунь не допомагає.

    І як все мне цікавлять шампуі для обєму, але ті що Ви реально відчули що обєм зявився.
     
  6. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    То проблема, але скоріше за все не пов"язана з волосям, а з нервами, або ще з чимось, треба шукати так би мовити першопричину. Може бути, так виявляється недостача якогось вітаміну.

    А от з об"ємом, я навпаки шукаю від чого то й об"єм би пропав.
    Чула як коліжанка-перукар комумь радила плаценту, а от яку не пам"ятаю. вона ніби і волося оздоровлює, зміцнює структури, і за рахунок того збільшується об"єм.
     
  7. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Прошу...
    http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=35531
     
  8. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Кася а це не може бути лишай? Я знаю моя знайома(однокласниця) мала щось подібне помастила не то ламізилом не то щось подібне за пару раз пропало, а був він в нею досить довгий час.
     
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    та ніби не виглядає. мастила 1 раз протигрибковим засобом -не помогло.
    як помажу оливковою оліює то нема, потім знову є. думала не підійшов шампунь, тепер маю колекцію шампунів, а перхоть не сходить.
     
  10. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    У мене це тепер болюча проблема. Мало що малий вириває волосся,то випадати стало ужас як. Почала такий курс: купила в ДЦ "Настояще репейное масло" за 15 грн. мажу ним 3 рази на тиждень коріння волосся, тримаю 2-3 години, потом змиваю,далі мию голову шампунем Фітовал від випадіння, а після того наношу на 10 хв. бальзам-маску від випадіння від Зеленої планети. Покращення бачу, але цікаво чи надовго.
     
  11. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    У мого чоловіка з перхотю просто халепа,особливо спереді на голові. Причому минулого року почало випадати волосся і то так смішно випало в трьох місцях ніби лисина маленька. Дві заросли, а одна збоку заростає дуже помаленьку, але все таки заростає. Мили-перемили чим могли. Зупинились на Хеден Шолдерсі від перхоті. Зараз перхоті взагалі нема. Подивлюсь зимою як буде.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    На ніч зробила маску з оликової олії, супер волося. Мяке і блискуче.
    Єдине мити голову треба 2 рази. Маю новий обємний шампунь-професійна серія Велла Лайфтех.
     
  13. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Маску з олії??? Це як?
     
  14. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    я вже десь ніби писала,маю надію не насварять адміни.
    50 гр. оливкової олії підігріваємо. і втираємо в корінці для росту волося, на кінчики - для боротьби з сухістю і ламкістю.
    кульок+рушник і ходити скільки можете. я не люблю ввечері мити коси, бо на рано нема обєму. тому я зранку змиваю. читала відгуки, що регулярність застосування допомагає росту нового волося. з цим проблем не маю, тому роблю на кінці частіше ніж на всю голову.
    я користуюся часто феном, тому в кінці обовязково раз на тиждень втираю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    :) рецепт ніби нічого...а "шуба" моя не випаде??? Жартую!!! :)
     
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    :):):):):):):):)
     
  17. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Я роблю те саме + 3 каплі вітаміну Е. І на ніч залишала(після фарбування) і так години на 2. Волосся виглядає набагато кращем ніж до маски. Олію беру оливкову.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Про лупу. Не полінуйтеся і підіть до дерматолога. Він випише якусь мазюку і всі неприємні штуки пройдуть!!! І не тре тратити купу грошей і нервів на шампуні.

    А я сьогодні нарешті добралася до перукарні!!!Але поки безрезультатно. Хотіла записатися на колірування і біохімію. Поділюся почутим. Була в Перлині. Колірування безаміачною фарбою 250 грн (2 тюбіка фарби на моє волосся + роботі). Біохімія - десь 400 грн. Але я хотіла не дрібні кучері, а такі досить грубі локони, то вони такого не роблять...
    Але процес роботи над собою пішов:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    А біохімія то як?
     
  20. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Інші складники, тому кажуть менше шкодить.. Ще відрізняється тим, що волосся без проблем вирівнюється при укладці по бажанню, та й з часом її дія просто зникає. Мені робили на 3 місяці, вже пройшло, але об"єм залишився - іноді докручую феном. Другий раз зроблю хіба через рік і то невідомо, бо мальоване волосся дуже зіпсувалось не дивлячись ні на що.
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.