Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем levandivka, 26 Листопад 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    не ма ради з тою лупою. чи хтось може порадити дерматолога, можна приватного. але професійного.
    чи хось звертався з такими клопотами до дерматолога?
     
  2. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Чоловік пішов до першого ліпшого з поліклініки і допомогло! Я думаю то проблема стандартна і не тре аж такого професіонала.
     
  3. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    дякю за відповідь, просто я не дуже довіряю тим лікарям з поліклінікі, та й я без прописки, тому й не хожу туди. але напевно схожу тоді в шкір диспансер.
     
  4. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Я помiтила по фотографiях на аднакласнiках що зараз модна зачiска така. Чи це так?

    [​IMG]
     
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Мені чомусь здається що зараз модно пряме волося, на праски витягнуте. Живе і блискуче.
     
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    А мені впринципі однаково, що модне. Просто моє волосся зараз не має ніякого вигляду, то буду з ним щось робити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

     
  9. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

     
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    [​IMG] [​IMG]
    не знаю чи на фотках передасть всю суть, але кращих на даний час нема))) стрижка правда розрахована на пряме, але витягати праскою не завжди є час, тому стараюсь зробити обєм)
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Привіт, дівчата!
    В мене теж проблема з волоссям. Мало того, що його і так не багато, що кожну волосину практично в лице знаю,:) та ще й випадає. Засобів різних вже пробувала-перепробувала. Щось допомагало на дуже короткий час, а потім знову волосся випадало. А от недавно в одному журнальчику вичитала рецепт маски для волосся. Там авторка казала, що в неї було таке рідке волосся, що просвічувалась шкіра голови, а тепер волосся її мрії. От я і спокусилась, наразі робила тільки 2 рази, так що про результат говорити рано, але ділюсь рецептом, можливо комусь допоможе
    1 жовток
    сік 1 цибулини
    1 ложка шампуню на травах
    по 1 ампулі різних аптечних вітамінів (я купила В1, В6, РР, С) Крім того додаю пару капель віт. А, Е
    Все змішати, нанести на волоосся 1 год тримати і змити.
    В рецепті пише використовувати 1 раз на місяць, але я думаю, що то замало і роблю кожен тиждень. Крім того в аптеці купила препарат "Капсіол" (8-9 грн) і раз на тиждень ще його втираю. Так я мию голову 2 рази на тиждень то так і чергую.
    Наразі результати не дуже замітні, але можливо комусь допоможе. Буду рада.
     
  12. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Я ходила років п"ять назад на кріо-масаж. Суперова штука. Волосся не випадало взагалі, ще й нове так полізло, шо між довгим волоссям коротке їжачком стирчало. Я проходила 10 сеансів через день, а потім місяць раз на тиждень. Трималося так з пів року, а потім потихеньку знов полізло.
     
  13. Summer

    Summer Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    для волосся , щоб не випадало дуже добре ввечері робити масаж голови для притоку крові. А ще гарно допомагає реп"яхова олія та масочка з коньяком, а також ополіскувати травами. Все це ефективно діє, якщо не лінуватися, робити 1,2 раз на тиждень та чередувати ці маски )).
     
  14. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    і я збираюсь собі робити маску з соку цибулі..............
    свекруха моя собі колись робила, казала, що їй допомогло.
    в мене теж зараз волосся почало випадати, але думаю, що то проста "линька" на зиму :)
    тато мій спец в цьому питанні, бо комплексує через свою вже трохи помітну лисину, то він мені казав подивитись чи є на волосинках, які випали, цибулинки, якщо нема, то хвилюватись не варто.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    до речі відносно маски з цибулі, кажуть що запах настільки стійко тримається що дол пів року миючи глову будете відчувати...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Summer

    Summer Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    неа, не правда, якщо нанести на 10 хв кефір на волосся, то запаху не буде (перевірено!):)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Підтверджую! Півроку може і ні, але 2-3 тижні точно! Особливо у вогку погоду :padonak:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    а так як я нікуди не ходжу, то маска з цибулі саме для мене :)
    мені ще про оливкову олію содобалось, дівчатка, напишіть докладніше про сам процес і результат
     
  19. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    та то самі й чути будете то й запах..
    олію грієте трошка і на 2 год. в кульок і рушник. в кінчики - від посічення, в корені -для росту. 2 рази змиваєте шампунем, я даю ще грам кондиціонера. волосся мякеньке і блискуче. роблю 1 раз на 1-2 тижні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Розкажу про свої спроби. Робила я пробну біозавивку. І вже до кінця дня з неї нічого не залишилося:sad: Правда, то не вина біозавивки, а волосся таке в мене. Сьогодні була спроба пофарбувати безаміачною фарбою - теж результату мало. Зато Арамові ножниці слід таки залишили. Я, правда, хотіла чогось радикальнішого, але може так і краще. А ще він зовсім не страшний, навіть був дуже приємний, наробив купу компліментів. І навіть як мене не влаштував результат, то переробив без проблем. Отак-то...
     
    • Подобається Подобається x 2
Статус теми:
Закрита.