Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем levandivka, 26 Листопад 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Я думаю що нам українцям потрібно звертатися до давніх народних методів. Приїхала я колись на село, і з жахом помітила що моє волосся то тільки третя частина коси моєї тітки, а їй вже 74.. Я почала розпитувати про те як вона за ним доглядає, і виявила що вона ніколи не користувалася шампунем!!! З дитинства миє голову житом, так каже колись всі робили, а також відваром з кропиви і кореня лопуха. За її словами від кореня лопуха і в лисого волосся почне рости. Я, правда, докотилася що мию голову мало не щодня, якщо не помию то один вихід - в хвіст.. Хоча волосся маю довге. Купую шампуні і рідину для втирання (в таких маленьких баночках) Віши, вже 3 курси пройшла, але щось ніякого результату не видно. Правда я в період з 15 до 23 років з волоссям експериментувала як могла - якою я тільки не була, і фарбувала і хімії робила. Вже 6й рік як перестала, але колір свій і густину воно втратило..
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Я теж щодня мию шампунем волосся і чим далі тим гірше воно виглядає. У мене дуже густе, але без блиску, ніби не живе...
    Якщо не мити вранці шампунем то треба хіба звечора наготувати завар трави чи може за старими методами жовтком мити?
     
  3. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Олю, а спробуйте полоскати водою з оцтом. Якщо переносите запах оцту, то результат себе скоро покаже. Мені принаймні це колись помогло, бо після сонячного і спекотного літа волосся виглядало, як солома :sad:

    Від випадіння волосся мене завжди виручав народний метод - після миття голови шкіру натирала грубою кухонною сіллю (але обережно, щоб не до крові, бо то тоді так пече :confused:), потім змивала. І так при моєму митті раз в 2-3 дні робила місяць часу. Потім починали рости "рожки" :xaxa:.

    Бачу треба зараз знову проходити курс, бо линяю так, як ще ніколи в житті :8: Малеча певно "краде" волосся :)

    А ще при різкому випадінні волосся треба подумати, може, був недавно якийсь сильний стрес, то може бути наслідком. У мого тата так колись було - в один день з"явились дві лисинки на голові: одна як 5 копійок, друга трохи більша. І при тому що в таких місцях, де лисина ясно не починається. Ми були в шоці :ninja: Десь після двох місяців в тих місцях почав з"являтись легенький пушок, як в немовлятка, правда, сивий. За пару місяців виросло нормальне волосся. Ось так. Так що нерви маємо зводити самі нанівець
     
    Останнє редагування: 13 Жовтень 2008
    • Подобається Подобається x 1
  4. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Та ні.) То не волосся - то її специфіка і майже у всіх так - просто для неї потрібен догляд-догляд і ще раз догляд. В плані накручування. Я часом і двічі на день підкручувала дифузор-феном її. Теж маю жахливо пряме і неслухняне волосся. Плюс залежить скільки Ви пінки додали - значить замало на Вашу довжину. Плюс не можна розчісувати і т.д.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    А довго ту сіль тримати треба? Бо я скоро безволоса стану. А може ще має хтось рецепт для обєму?
     
  6. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    чи хтось фарбувався із темної на світлішу без окислення і що з того вийшло?
     
  7. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Тримати - ні, просто тре хвилин 5 тією сіллю помасажувати шкіру голови. Але повторюю - терти без фанатизму!

    Рецептів для об"єму і я шукаю :umbrage:!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Я тиждень тому купила собі шампунь,бальзам і маску для волосся від Dove,серія контроль над втратою волося,мені направду помагає,за тиждень часу відчутно менше волосків на щітці і в руках,можна сказати майже нема...:clapping:Тішусь,як дурний цьвочком:xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    В мене темно-русяве волосся. Я пробувала помалюватися безаміачною фарбою в медово-русий. Волосся стало чуточку світліше і рижіше. Теж хотіла відсвітлити, але певно треба було світлішу фарбу взяти. Десь за місяць-два спробую ще. До речі, та фарба не смардить і волосся після неї приємне:clapping:
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Щоб одержати бажаний колір,потрібно пофарбуватись декілька разів .З кожним фарбуванням, волосся набуватиме потрібного кольору.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    вирышила для себе, що не буду фарбуватись доти поки сиве не треба буде ховати))) колір мены подобаэться і поки не пошкоджене, бо не підставляю його під хімію. хоча завжди мріяла про яскраворудий до моїх зелених очей.. правда прийшлося б і брови красити - вони в мене густі і чорні)))
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)



    О і я шукаю!!!! Пробувала усі обємні шампуні - не бачу результату. З пінкою троха є обєм, але волося не дуже, не те щоб липке , якесь не живе. Зупинилася на Велла -Lifetex, так здається пишеться -шампунь, ще хочу кондиціонер такий . Може разом як використовувати то допоможе. В мене обєм залежить від того чи використовувала я маску, наприклад якусь лікувальну, бо вона обтяжує волося, і обєму не буде, зате лікує. Ну і від того як сушити коси, якщо відразу після миття бо нема часу ходити з рушником, то обєм тяжко зробити, краще коли волосся само троха підсохне.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Мені теж шампуні не допогають: від всіх перепробуваних результат один - наелектризоване волосся :8: Та й навіть пінки не допомагають, бо маю довге :), тяжке :umbrage: і вперто пряме :confused: волосся. Хіба коли було коротше, то пінка і укладка дійсно допомагали
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    А я в неділю обрізала свої коси :sad: Після пологів були гарнючі, нижче лопаток... чоловік натішитися не міг . А за останній місяць вилізла половина! Мама каже, що треба стригти, бо останнє видеру (при тому, що у моїй родині всі фанати довгого волосся). От, поки я мила голову, ще жмут вилетів... потім не могла розчесати... мамуня різала і ледве не плакала :sad: Зайшла у кімнату, а чоловік дивиться і каже "А тобі дуже пасує, перегляну свої погляди!" - хоч це трохи втішило.
    Зараз думаю почати робити маски з безколірної хни, колись так врятувалася (з довгим волоссям це тяжкий номер).
    У когось ще після пологів вилазило так волосся?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    В мене не одразу почало вилазити, десь за пару місяців, і лізе далі, що робити не знаю. Маю підозру, що взагалі без волосся залишуся.....а була така шевелюра....ех!
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    У мене..у мене!!!!!!!!!але різати не наважуюсь,хоча кінчик того лохмоття,що торчить обстрижу все таки, бо нікуди його. ТА й коли скручу,то резинка нормальна не тримає вже,бо нема що тримати, хоч довге до пояса. Купила собі зажим маленький, але міцний,щоб мої три волоска у два ряди тримав)))) борюся за останні рідні волосинки:no::sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    А оцет якось потрібно розбавляти?
     
  18. Summer

    Summer Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    добре розчісувати волосся по кілька раз в одну сторону, іншу, наприклад по раз 20 :rolleyes:.
    а ще я роблю таку маску з гірчиці: суху гірчицю 1-2 ч.л розвести з теплою водою до стану густої сметани, втирати в корені голови та тримати 5 хв, не більше! бо пече, то добре, йде кровообіг, потім змити шампунем. Результат не заставить себе чекати, якщо робити 1 раз в тиждень :). А і ще -менше користуватись феном :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Summer

    Summer Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    на 1 літр води 2 ст ложки, але світле волосся від оцету потемніє.....
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Це для обєму?
     
Статус теми:
Закрита.