Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем levandivka, 26 Листопад 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. Summer

    Summer Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    ну від випадінні, але об'єм також від неї є ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Я додавала 1 ст.ложку на літр теплої води. Може, можна і більше, але я запах оцту не переношу, то і так для мене була каторга :bad:, хоча й результативна
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Olay

    Olay Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Оцет можна замінити на сік лимона:)
     
  4. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Дівчата, хтось користувався Аллотоном? (спреєм або маскою). В мене сильно почало лізти волосся, навіть не знаю від чого Може й від фарби (Palette Deluxe, фарбуюся нею часто, але брала з новинок - 204 номер). От майже тиждень вже користуюсь спреєм Аллотон від випадіння волосся і маскою для пошкодженого. Масочка дуже хороша, а за спарей поки-що не можу нічого сказати, так як волосся ще лізе :sad:
    Плацент формулою вже лікувалась, не дуже був ефект.
     
  5. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Особливо якщо волосся намокне під дощем :)
     
  6. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Дівчата, а може хтось пив якісь вітамінки,щоб волосся не випадало,ногті не ламались ну і взагалі людиною лишитись:)
     
  7. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Я пила кальцемін і запивала молоком, але мені нічого не допомогло
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Кальцемін маю вдома,думала щось краще може є
     
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    є так Спеціальне драже Мерц, Бюті і т.д. в аптекаря запитайте.
     
  10. Jolka

    Jolka Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Я наточила зуб на Перфектіл (бачила, що продається в аптеках DS), прочитала на іншому форумі, що якість добра і ніби допомагає :)
     
  11. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    мерц дорогенький, та і треба курс пройти, а це 3-ри баночки, колись він коштував 60 грн, а зараз...незнаю
     
  12. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Я пила свого часу Мерц - результату не було. Зараз маю вітаміни для годуючих мам, нігті ніби тримаються, а волосся лізе і січеться :confused:
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Скільки тих вітамінів не пий-все одно вилізе/зламається рівно стільки, скільки має. Я не пила нічого, волосся до певної пори лізло, а потім перестало. З часом відновиться, нове відросте. З нігтями проблем не було, може тому, що обрізала під корінь, аби дитину не поранити випадково. Наші бабусі-прабабусі не мали тих вітамінів, але ж після народження дітей не ставали потворами!
     
  14. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    tslezinska, 100% як шуба має вилізти то вилізе, хоть пий ті вітаміни, хоть їж їх.
    єдине, що я сьогодні замітила, що за час вагітності в мен волося виросло...тішусь як вовк цвяшку :)
     
  15. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Ви знаєте тут питають поради, як зменшити випадіння. Ви вважаєте доречними останні дописи? Що значить з часом відновиться? А ЯКЩО НІ? то що?
     
  16. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Kasia, ніхто тут нікого не хотів образити...просто як каже моя подруга...в тебе або шикарна "шуба", або два пера на голові. Для порівняння в мене "шубейка" дай боже, а ось в моєї сестри...два пера...вона дуже за ними (перами) слідкує...щоб не випали, робить спецальні маски, а вся проблема...шлунок, ніби до чого тут волося? Але це єдиний організм...ніхто вам не скаже які вітаміни потрібно пити, бо то все залежить від організму...може випадіння волося повязано з якимось стресом..то до чого тут вітаміни??? Не ображайтесь!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Та в мене теж за час вагітності волосся аж шовкове було, а під час годування лізло шматками, наче хтось його вночі тихенько висмикував. Повні руки волосся на ранок вичісувала...Зараз перестало випадати. Звичайно, не похвалюся шикарною "шубою", але й не куца:)
     
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    та я не ображаюсь. однозначно не вгадає ніхто що кому краще підійде, АЛЕ ЯК НІЦ НЕ ПРОБУВАТИ - то ніц і не підійде.
    і тим більше, якщо нічого не робити. я не є прихильником того, що лице, коси і т.д. будуть супер гарні без зусиль.

    тут дають поради з досвіду, і власне може комусь підійде.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Чесне слово, хочеться шось таке капосне написати, але не буду:) Я не хочу нікого образити, просто не вважаю, що всі ті маски та вітаміни врятують ситуацію, результат якої передбачено. Можна закидатися всякою хімією, втирати в голову хоч скипідар, але якщо не знати причини того випадіння, то вся та хімія може тільки ще більше зашкодити.
     
  20. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Ну так то теж мій досвід:) Я просто доволі скептично ставлюся до всіх сучасних фармацевтичних засобів, тому без зайвої потреби нічого в себе не закидаю. Я не хочу годувати всіх тих олігархів, які на нашому здоров"ї роблять статки мільйонні. А маски-креми-лосьйони...Я не маю на то часу та терпіння. І я краще буду користуватися природніми матеріалами як то кора дуба чи кропива, але й на це я теж не маю часу:)
     
Статус теми:
Закрита.