Косметичні салони

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Dana K, 8 Травень 2007.

  1. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Косметичні салони

    Де гарно можна оформити і можливо пофарбувати брови (вперше хочу попробувати, сама світла, брови хочу трошечки виділити), акуратно і без фанатизму?
     
  2. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Косметичні салони

    В п"ятницю йду на чистку обличчя в Леодерм на Сихові. Хтось щось чув про нього. а може відвідували?

    Свої відгуки обов"язково напишу після візиту.
     
  3. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Косметичні салони

    Порадьте хороший косметичний салон де можна зробити добре ультразвукову чистку обличчя
     
  4. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Косметичні салони

    Я почистила личко в Леодерм (косметолог Оля). До того ходила на чистку тільки на Чорновола в космет.лікарню, де зовсім інші маски + розпарювач, видавлювання руками (з серветкою), рідкий азот і т.д.
    Тепер було інакше: спочатку скрабування, тоді легкий рослинний пілінг, тоді маска для розкриття пор (замість розпарювача), видавлювання ложечкою і заключна маска. Це все. То всюди так чистять, чи в кожного косметолога свої процедури?
    Використовують ізраїльську лінію Крістіна.
    Через місяць мені сказали можна прийти на ультразвукову чисточку.
    Але я хотіла більшого, якихось порад по догляду, вибору косм.засобів (чи це все - за окрему плату має бути?..). Мені сказали, що шкіра і так в хорошому стані. Тільки в самому кінці все ж на моє прохання порадили водичку і крем для догляду.

    Тішить принаймні те, що нічого не нав"язували, ні додаткових процедур, ні своєї косметики. А дівчина-косметолог - досить комунікабельна та приємна. Але я і надалі в пошуках "свого" косметолога.
     
  5. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Косметичні салони

    Подруга вже кілька років ходить в Перлину на Маланюка до Миросі, дуже задоволена.
     
  6. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Косметичні салони

    Хто був у в салоні Аромафіт на Чернігівській (бічна Личаківської біля Винниківського базару)? Поділіться відгуками, пліз) Цікавить педикюр.
     
  7. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Косметичні салони

    Заношу в чорний список салон "Аквамарин" на Кн. Ольги. Надзвонювали мамі і просили прийти на безкоштовну спа-процедуру. Мама спершу відмовлялась, але дзвонили декілька разів і таки впросили. Записали її на вечір. В обід ми поїхали туди разом, бо по телефону їй ніякої інформації не надавали, а робити невідомо що з лицем вона, звісно, не хотіла. Адміністратор тоном вчительки запитала, чого ми так рано прийшли. Ми їй пояснили, що хочемо дізнатися про процедуру перед тим, як щось робити. Вона відправила нас в інший зал, де в кутку сиділа інший працівник. Ми і їй пояснили ситуацію. Люди добрі, я такого зверхнього тону ще не чула. Вона з нами говорила так, ніби ми до неї додому прийшли - зверхньо, нахабно і дуже пафосно. То зараз так прийнято говорити з клієнтами? Чи мені треба було прийти в шубі і вивалити ключі від машини їй на стіл, щоб вона себе нормально вела? На жодне питання прямо не відповіла, все з якоюсь убогою ухмилкою. Фу, яке дешеве набивання собі ціни. Більше туди ні ногою. Їм ніякі рекламні акції не допоможуть, якщо працює такий персонал.
     
  8. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Косметичні салони

     
  9. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Косметичні салони

     
  10. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Відповідь: Косметичні салони

     
  11. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Косметичні салони

    Мама в них ніколи раніше не була. На питання звідки номер - порадила ваша знайома. І все. Думаю, номери перекупили в якогось Ейвону, Оріфлейму тощо. Ну або в спортивного клубу. Спершу надзвонюють, а потім хамлять. Ну де логіка?
    Якби та дівуля ще раз до мами хмикнула, я б її добре за коси поволочила. Хамка!
     
  12. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Косметичні салони

    +1
    теж ходила до неї раніше постійно ходила, зараз знову хочу почати, але часу ніяк не знайду
    тоді вона пропонувала косметику, Холіленд
     
  13. Відповідь: Косметичні салони

    Мені теж телефонували з Аквамарину, і запрошували на безкоштовну спа-процедуру, гіпоалергенною, ізраїльською косметикою, але через брак часу в ті дні я відмовилась.Про номер мого телефону я теж спитала, відповіли, що хто-сь из ваших знайомих був у нас і залишив. Приїхала подружка з Києва і я запропонувала сходити на спа. Вона відмовилась, і розсказала про "безкоштовні процедури", які в столиці знайшли "лохів" .Схема розводу аналогічна: тобто телефонують, запрошують, усе досить культурно і привабливо. При приході спілкуються також досить приємно, але при умові минимуму запитань і уточнень від вас.На процедурі роблять тільки половину обличчя і показують результат,поки ви в релаксі,пропонують контракт на співпрацю і дистрибюцію продукції,при умові підписання доробляють другу половину обличчя і заоодно навіть можуть оформити кредит на досить велику сумму, у разі відмови чуть не обкладають триповерховими.Отакето СПА!
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Косметичні салони

    А нам розказували про німецьку:girl_haha:
    Якби ж то..
    От власне, що мама не хотіла йти, але її ледве не благали. Добре, що сказала мені і ми поїхали в той "салон". А то по доброті своїй ще й влетіти могла..
     
  15. puha

    puha New Member

    Відповідь: Косметичні салони

    у мене те саме. Кілька разів телефонували з різних тел. Пропонували безкоштовно дуже дорогу процедуру. Насторожило, шо треба бути з паспортом. Ото понетила і знайшла по інших містах такі щахрайські схеми.
     
  16. Veselka alj

    Veselka alj New Member

    Відповідь: Косметичні салони

    Дівчата а хто з вас можливо робив лазерне лікування вугрів, поділіться чи це результативна процедура, скільки коштує, і де робили.
     
  17. Netka

    Netka Member

    Відповідь: Косметичні салони

    А хтось може робив чисту і пілінг у салоні Жанві? Поділіться враженнями.
     
  18. analastanka

    analastanka тень на стене

    Відповідь: Косметичні салони

    А що це за лампа така?
     
  19. Boxerochka

    Boxerochka Member

    Відповідь: Косметичні салони

    І мені сьогодні дзвонили і запросили на безкоштовну спа для обличчя. Компанія QE на Б.Котика 4, але ніякої інф. про цей салон я ніде не знайшла. Може хтось був там або щось чув? Я погодилась, а тепер надумала собі що це якийсь розвод. Роказали в загальному що будуть робити, а мій номер хтось із мого оточення їм залишив, перепитала майже всіх коліжанок - 0 результату. І дійсно ще й паспорт треба взяти. Йти -не йти ?
     
  20. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Косметичні салони

    це розвод, який вже використовується прадостатньо часу. Подібну аферу можна знайти у відповідній темі на ДП