Косметика своїми руками

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Sera, 2 Грудень 2009.

  1. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Косметика своїми руками


    В холодильнику? і як довго можна зберігати? На скільки разів вистачає тої порції?
     
  2. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика своїми руками

    цікавий скраб, а які від нього дії. Те що шкіру зволожує і гарно пахне зрозуміло, що ще робить?))))
     
  3. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Косметика своїми руками

    Можна я влізу ? :)
    по вигляду має вийти десь 500 гр, якщо розраховувати на одну " намазку" десь 75 грам то, рахуємо , 6 тижнів
    ну і він , по ідеї, має простояти не більше півтора місяця, води він не має, тому збережеться чудово.
    скрабить? :)
     
  4. strochka

    strochka Member

    Відповідь: Косметика своїми руками

    Читала схвалені відгуки про цю олійку! Де ви її замовляєте?

    САМЫЙ классный скраб для тела! Кофейный пилинг.: http://youtu.be/oVdjogg1sTs
     
  5. Snegana

    Snegana Well-Known Member

    Відповідь: Косметика своїми руками

    Чесно кажучи я робила половину порції, і вийшло багатенько, стоїть довго , не псується, якостей не змінює, мені на раз вистарчає столової ложки приблизно , користуюсь в основном зимою, хочеться побільше зволожити шкіру, має антицелюлитну, зволожуючу, скабуючу дію .

    Хочу ще додати, хто любить робити для себе приємності, то перед скрабуванням можно зробити собі спа- процедуру вмивання тіла з овсяною або гороховою мукой з додаванням перемелених квітів ромашки аптекарської та корня аіру,

    на 200 мл муки - 2 ч.л ромашки - 1 ч.л аіру

    [​IMG]


    Применение скраба

    Перед посещением сауны, бани, паровой комнаты или кабины помойтесь овсяной или гороховой мукой без мыла. Затем парьтесь привычное для вас время. На распаренную кожу тонким слоем наносите скраб, легонько втирая его аккуратными массажными движениями. Подержите его на коже 5-10 минут. Смывать лучше овсяной или гороховой мукой без мыла. Хранить приготовленный скраб лучше всего в баночке из темного стекла, защищая от попадания прямых солнечных лучей и перепадов температуры.
     
  6. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Косметика своїми руками

    приєднуюсь до позитивного відгуку, я також зараз нею користуюсь, волосся страшно вилазило довгий час, чого тільки не пробувала. Зараз набагато менше випадає і як бонус з,явився "підшерсток" 2-3 см :girl_dance:
     
  7. strochka

    strochka Member

    Відповідь: Косметика своїми руками

    здавайте точку)
     
  8. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Косметика своїми руками

    мені AilataN порадила сайт , на ньому і замовляла...
    Кину Вам в карму ссилку, бо так розумію тут не бажано писати)
     
  9. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика своїми руками

    це також наче зрозуміло)))))
    ви праві
     
  10. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Косметика своїми руками

    Доречі ще для волосся регулярно почала робити масаж по шкірі голови, думаю це також добре допомагає. Купила такий м,ячик по величині як тенісний, з шипами, резиновий, кожен вечір по голові катаю його)
     
  11. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика своїми руками

    Доброго дня! Усіх вітаю зі святом Святого Миколая! А від тієї олійки бей не буде волосся жирним?
     
  12. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Косметика своїми руками

    від самого ефіру не буде. Від масла-основи може. Якщо є проблеми з регулюванням жирності то краще робити безмасляні маски.
     
  13. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: Косметика своїми руками

    буде, але перші 2 дні або 1-2 миття.
     
  14. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика своїми руками

    Знаете, а читала десь про такий масаж голови. Це взагалі дуже корисно і для росту волосся, кров краще церкулюється. Я чесно кажучи дуже полюбляю, коли мені в голові копаються. Це так класно... Аби цім мячиком та ще хтось поробив масаж, то взагалі круть))))

    ---------- Додано в 10:03 ---------- Попередній допис був написаний в 09:22 ----------

    А може у вас э що порадити
     
  15. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Косметика своїми руками

    наприклад кефірно-сметанні маски, або дріжджова, або маски на основі желатину, маски на жовтках. Тобто всі маски, що не мають олій, або з невеликим додатком олій.
    також треба враховувати, тобто бути готовим до такого, що від всіх стимулюючих ріст, або укріплюючих , складників маски волосся може зажирнюватися активніше, бо пришвидшуються обмінні процеси.
    чудова дріжджова маска :
    живі дріжджі з"єднати з кефіром, додати жовток, мед, сік алое..( ітп) і збагатити ефірними оліями.

    також можна використати кожен з цих продуктів окремо : дріжджі розчинити у воді до стану густої сметани.
    Кефір просто намастити на голову і волосся..

    Желатинова маска ( тільки не називайте це ламінуванням):
    желатин настояти у прохолодній воді і розчинити, підігрівши. Розчин має бути такої густини, щоб пальці змочені розчином, трохи злипалися.
    В желатин можна додати мед, жовток, хну безколірну, сік лимону, (ітп).
    Чудова маска на основі агар-агару.
    Все так само , як з желатиновою, але агар розчиняється кип"ятінням. У воду всипаєте агар і кип"ятите до розчинення. Міцність відвару має бути така сама , як і для желатинової.
     
  16. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Косметика своїми руками

    А скільки часу її тримати?
     
  17. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Косметика своїми руками

    так само , як інші маски, півгодини..
     
  18. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Косметика своїми руками

    А оце мені скажи, а що ефірку бей можна і в немасляні маски давати?
     
  19. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Косметика своїми руками

    Звичайно, запросто.
    В будь-яку густу масу ти можеш вмішати олійку. У воду також, але скориставшись емульгатором : сіль, наприклад..
    як у ванну додають ефіри? перед тим земульгувавши у солі, або вершках, або сметані..
    ну ти знаєш : витримати пропорції, бо забагато БЕЙ може провокувати болі глови.
     
  20. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Косметика своїми руками