Косметика. Хто- яку??.. (2)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Іруся, 4 Серпень 2007.

  1. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Після 30-ти якісний serum (концентрат, сироватка - назв багато) набагато важливіший, ніж крем. Крем може бути і дуже простим-базовим, а от концентрований препарат з вітамінами і потрібними Вашій шкірі екстрактами і т.д. - основа догляду. Можливо, краще спрямувати зусилля на пошук достойного концентрату, а кремом особливо не перейматись - то виглядає на розсудливішу інвестицію. Особисто перевірено =)
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    На рахунок кремів і догляду дивлюся кількох блогерів, і для себе роблю висновки. Не завжди прстойне є достойним уваги, і дійсно досить індивідуально.
     
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Біля мене недалеко є медичний салон, в них є апарат який визначає стан шкіри
    От все мрію нарешті сходити туди, ціна років два тому на послугу була досить притомна, може й зараз адекватна. То вже можна й зорієнтуватись - чи достатньо зволожуючих кремів чи вже колагенові якісь варто. Тільки трошки напрягає, що будуть одразу нав'язувати свої пакети послуг під ту справу - не люблю такого дуже. Я наразі теж обходжусь мас-маркетом, але в ідеалі можна замовляти креми в аптеці або в кометологічній лікарні, на замовлення, знаючи нюанси своєї шкіри.
     
  4. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    можете порадити, чим користуєтесь?
    У мене восени був якийсь серум з віт.С (марки не пам"ятаю) , взимку була сиворотка з гіалуроновою кислотою від Колістару, тепер підбираю щось на весну-літо (мені 37р, шкіра нормальна, зморшок немає (по одній малесенькій в кутиках очей не рахую, їх бачу тільки я і мені навіть подобається)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    ооо, можна детальніше про неї? чула лише позитивні відгуки.
     
  6. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Користувалася роками Pevonia Botanica (американська фірма проф.косметики з лінією домашнього догляду, дізналася про неї від Тійни Орасмяе-Медер; варті кожної копійки і абсолютно все в них чудове).
    Але там, де тепер живу, її складно і дорого діставати, тому шукаю заміну. З дуже хорошого, що пробувала (але дорогого, на мій жаль): Aesop (Parsley Seed anti-oxidant). З добротного, як на співвідношення ціна-якість: Sesderma (Vit. C serum), Caudalie (Vinoperfect serum), Dr.Hauschka (Regenerating serum), Kiehl's (різні продукти). І, як вже писала, у мому косметичному бюджеті концентрат, пілінг і вмивалка, крем для очей - дорожчі і кращі, крем - простіший, другорядний.
    Не знаю, наскільки то помічні ради, бо це скоріше нішевий чи проф.догляд. На мою скромну думку, він якісніший за мас-маркет тої ж цінової категорії і я його можу цілком певно рекомендувати. Певонія взагалі на порядок краща за шанелі і ламери, а зовсім не така популярна і дорога. Після Певонії в категоріях якості, з відомого мені, тільки Meder i Cellcosmet. Але вони ну дуже дорогі, останнє - догляд більшості голлівудських дів (Мішель Пфайффер, наприклад, роками користується, можна побачити результат). Ще там в категорії захмарного-хорошого SK-II, але то вже адські ціни.
    Ага, і додам ще стосовно цін. Варто шукати косметику на ebay. Часом можна натрапити на розпродаж Певонії у Штатах за 1 долар. Тоді отримуєте продукт фактично просто за ціною доставки, цілком прийнятна сума. Також її продають у Польщі в косметичних салонах, які працюють на препаратах Pevonia, дешевше, ніж на офіційному сайті.
    --- дописи об"єднано, 29 Березень 2017 ---
    Знайшла ще в попередніх дописах і згадала: Holy Land мають бути добрі, особисто не перевіряла, але Тійна рекомендує. А Тійна знак якості =) Тут на неї можна подивитися, щоб вирішити, чи варто вірити Meder Beauty Science в Германии | A Terrible Beauty. Are you?
    А тут її можна почитати Тийна Орасмяэ-Медер | Beauty Insider
     
    Останнє редагування: 29 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  7. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    я дуже задоволена цією сивороткою
    Перші тижні використання особливо було помітно, як добре вона зволожує шкіру і вирівнює колір лиця. Шкіра виглядає дуже свіжо і доглянуто.
    Так що рекомендую, мені підійшла ідеально і на наступну осінь-зиму обов"язково її куплю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Додам ще, щоб двічі не вставати. Не так важливо те, якою конкретно косметикою користуєтеся - головне, щоб сама схема догляду була правильно підібрана і виконувалася регулярно. Як на мене, то найкраще, що можна зробити для своєї шкіри (після найнайкращого - переходу до здорового харчування):
    прочитати цю маленьку книжечку The Japanese Skincare Revolution: How to Have the Most Beautiful Skin of Your Life--At Any Age
    і слухати розумних людей :P наприклад https://www.facebook.com/dr.Meder.ru/
     
    Останнє редагування: 30 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 3
  9. New look

    New look Well-Known Member

    Ви її купували, чи десь можна скачати?
     
  10. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    не дуже в тему. але може підкажете - хто де бачив білоруську косметику у Львові. потребую масочки однієї- і не маю бажання в інтернеті купувати. ( ближче до Цуму бажано).
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    На Костя Левицького-одразу навпроти Формули Краси є ряд магазинчиків маленьких-в одному з них повністю вся косметика білоруська
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Бачила трошки давніше надпис "Білоруська косметика" на дверях чи вікні якогось магазину на Володимир Великого на проміжку від Океану до Ашану (на тому ж боці вулиці). Не впевнена, що він і досі там є, але раптом Вам по дорозі.

    Надіслано від мого Lenovo A5000, використовуючи Tapatalk
     
  14. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @OxyFoxy, дякую. треба глянути
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Louth

    Louth Well-Known Member

    Вул. К.Левицького, 3 - фірмовий магазин білоруської косметики.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Irina Serova

    Irina Serova Active Member

    Farmasi - в мене подруга займалася, але цієї компанії вже немає, тепер вони називаються юнайс і торгують продукцією інших торгових марок, але я нічого з того, що вони зараз пропонують, не купувала, тому не знаю що там і як. Скоро доведеться шукати собі новий олівець-підводку - тепер не знаю на яку марку звернути увагу.
     
  17. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    недавно бачила тему з косметикою оріфлейм. але шукаю-шукаю і вже нема чи що.
    напишіть в пп, хто займається
     
  18. olichkasp

    olichkasp Member

    Я користуюсь Орифлеймом, задоволена, подобається майже все що пробувала, їхню туш люблю 5-в-1 і джордані, тіні дуже класні, і гарно тримаються, тоналки взагалі бомбезні, теж 5-в-1 і джордані і серії для обличчя дуже класні:girl_dance:
     
    Останнє редагування: 6 Квітень 2017
  19. Harring

    Harring Well-Known Member

    Зацікавила мене ця марка, але чомусь чіткої градація по віку до продуктів не знайшла вказано 30-40 років.Чи то дивитись по стану шкіри і по потребам!? Яку лінійку Ви б порадили для нормальної/комбінованої шкіри без практично жодних проблем .Вік майже 32 роки.
     
  20. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    @Harring Ви праві, вони градацією по віку не бавляться, це ж серйозна косметика :D Стан і потреби, так. Можу порадити беззастережно таке: фітогель для вмивання (Phyto-Gel Cleanser, Ligne Purylis, він ніби для жирної шкіри, але насправді для усіх типів, це найкраща вмивалка на світі, імхо); ензимний пілінг (Enzymo-Spherides Peeling Cream, користуватися раз на тиждень + будь-яка зволожуюча маска, ефект нереальний); тонік і крем для норм. шкіри я би брала із лінії для комбінованої або чутливої шкіри; концентрат - по сезонних потребах, прополісовий або з вітаміном С (він прекрасний!). Мені важко стримуватися від екстремальних епітетів, бо в Певонії насправді все чудове. Для себе обирала лінію RS2, бо це моя головна проблема.
     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Подобається Подобається x 1