Косметика. Хто- яку??.. (2)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Іруся, 4 Серпень 2007.

  1. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Я от зараз почала спеціально гуглити чим ж відрізняється шкіра європейок від азіаток. Чомусь найчастіше пишуть про тип старіння - у європейок в основному дрібнозморшковий, а у азіаток - мускульний. А у слов'янок ще й птозний, він ж деформаційний. Так от, на тип старіння впливає м'язева система на обличчі та підшкірно-жировий шар. Оце реально сильно впливає (+харчування). Якщо у вас буде птозний тип старіння, як би ви не старалися мастити себе кремами - овал попливе. З таким типом поможуть уколи, гелі та імпланти))) І тому мене дивують ці закиди. Адже корейська косметика теж напрямлена на боротьбу зі зморшками, то ж якщо у людини дрібнозморшковий тип - то чому воно їй не поможе?
    Але: кореянки більше схильні до пігментації (та через клімат, ясне ж діло). І то їх засоби не власне вибілюють шкіру, а компонентами мінімізовують вплив сонця на епідерміс. Якщо у вас веснянки - корейська косметика по ідеї якраз має підійти.


    Імхо, на молодість азіаток думаю ще сильно впливає харчування: їдять багато тофу(читай фітогормони), морепродукти.
     
  2. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Так. Є і достойні. Ну з достойних речей особисто мені лише маски для волосся підійшли (ну але вони якраз дорогі). А перепробувала я багато чого. Багато "чисто трав'яних" шампунів і бальзамів, лікувальних, креми для рук (не варті тих грошей, на мою думку), олійки для волосся (ну а ці я брала в пробниках, дав Бог розуму :)) ). Шампуні брала деякі на розлив, деякі великими упаковками (ну бо спочатку вони мені підходили навіть дуже). Звичайно, що є і хороші засоби. Просто я на початках думала, що дійсно все таке натуральне і дієве, жменями гребла ))) Начиталась відгуків в блогах, де яскраво описують яке все класне. А коли перепробувала, то вже мала свій досвід. Дуже все індивідуально. Комусь, може, супер ефект, а мені, наприклад, ніякий. І ніц з тим не зробиш :)
    А от доглядову косметику я в корейців не пробувала (крім кремів для рук). Бо я дуже довго підбирала її ,поки знайшла дійсно той засіб, що мені підійшов.
    --- дописи об"єднано, 26 Лютий 2018 ---
    І я знайшла )) Але не з корейських. Раніше брала Ланком, потім чисто випадково потрапила на дешеву туш і тепер її беру. З корейських просто не мала можливості спробувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. marianast

    marianast Well-Known Member

    То треба гуглити) я запам’ятала лише, що в них товстий шар епідермісу порівняно з нашим, і сама шкіра містить велику кількість колагену, навідміну від нашої.
    --- дописи об"єднано, 26 Лютий 2018 ---
    Я знайшла на літо, на зиму не знайшла, хоч перепробувала уйму всього. Я на зиму люблю щось « з жиринкою»)))
     
  4. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    к-ть коллагену гарно підвищується харчуванням (рис, морепродукти тощо)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    Так, але на загал вони від нас відрізняються. Тому і придумали фішку « адаптовано під європейський тип шкіри», хоча всякі там б’юті блогери пишуть, що це лише маркетингова наліпка.
     
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    а звідси і інший тип старіння шкіри. Тому косметологи радять кор.космет. молодим дівчатам до30-35 років. Щось зволожуюче і для очищення. А дівчатам більш дорослим така косметика не підійде. Ну може шкоди не зробить)))але і не допоможе.
     
  7. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Чим не підійде?
    Давайте не вестися за абстрактні дописи блогерів, які не завжди знають як є, а їх потім ще купи сайтів копіюють.
    Я за правду. Давайте розбиратися дууже конкретно. Самій цікаво.


    Ну і просто на загал: адже на нашу шкіру і на те як вона старітиме впливає і тип шкіри, і генетика, і харчування, і шкідливі звички(наприклад сигарети - жахливо згубно діє на шкіру), і стреси, і спорт. Косметика - це невелика доля, я б сказала.
     
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    я не читаю бюті-блогерів. Конкретно щодо КК читала коментар косметолога-дерматолога.
    Ви ж розумієте, що це форум, а не семінар дерматологів. Ми можемо оперувати лише доступною на загал інформацією. Хоч звісно було б добре, якби хтось з "дотичних" спеціалістів нам допоміг))))
     
  9. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    так, звісно що ми не дерматологи. Але загально доступна інформація не завжди є дійсною, правдивою. Чомусь частіше навпаки.
     
  10. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Ім'яяяяя??
     
  11. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Тієї дешевої? ))
    Раніше користувалася Lancome Hypnose. Перепробувала багато інших (Tarte, Chanel (Міні версії), L'oreal (різні), Мейбелін, Макс Фактор і т.д.). Найкраща таки Ланком. Але потім чисто випадково натрапила на L'oreal Voluminuos Rock Manga (Жовта) і вона мені дуже навіть підійшла. Друга після Ланком.
    [​IMG] Дає хороший об'єм. Тарте теж хороша, але не краща. По якості така ж як і Манга. Іпо ціні Манга дуже навіть підходить. На щождень саме те, що треба. Правда, вона дає ефект павукових лапок ))) А це не всім підходить :)
    --- дописи об"єднано, 26 Лютий 2018 ---
    Вона мені підійшла. Іншим може не сподобатись :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    до речі, колись вивчала цю тему. Тут ше великий вплив має вага жінки. При дрібнозморшковому не добре бути сильно худою, при більшій кількості підшкірного жиру лице з таким типом шкіри виглядає молодшим. А от птозникам)) на чолі зі мною, навпаки, тре худать (ну тим, хто не худий), бо жир тягне щоки донизу. А якшо ше шкіра жирна (то теж про мене), то взагалі, бо вона ще важча. То я все так на хлопський розум зрозуміла.
    ше для овалу мали би бути добрі альгінатні маски, якшо курсом проходити. але я не пробувала.
    Взагалі, моя думка теж така, що генетика рулить. В мене шкіра препаскудна і такою вона і лишиться. Ті зміни, що є від засобів догляду бачу, певно, тільки я) Але всьо равно хочеться себе побалувати)
    от в тому вони точно сильні. захист від сонця там у дуже багатьох засобах. якраз затарилась кремом від Інісфрі для жирної шкіри з СПФ 50. Маю після вагітності підвищену схильність до пігментації, тому нарешті розжилась на сонцезахисний крем. Подивимось, як себе поведе.
    І ще спробувала тканинні макси цієї ж фірми. Це мій перший досвід. Дуже класні. Так гарно зволожують. Хоч склад так собі
     
  13. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    А я далі зі своїми баранами: чим ж відрізняється азіатська шкіра від європеоїдної. Шукала в англомовному гуглі, бо російські сайти часто пишуть повні нісенітниці.
    Коротко і по суті: азіати більш схильні до гіперпігментації, подразнень, веснянок, акне (після яких залишаються шрами та пігментація), шкіра більше виробляє жиру(значною мірою через вплив клімату). Також рівень гідрації та керамідів у азіатській шкірі вищий, порівняно з європеоїдною. Шкіра є дуже чутливою, легко подразнити. У азіатів товща і щільніша дерма.
    Вікова пігментація характерна і для азіатів і для європеоїдів.



    Мої власні висновки. Звісно що треба дивитися індивідуально на продукт, його склад. Але я бачу пару речей - корейці помішані на зволоженні та очищенні шкіри. Це впливає на шар дерми, воно довше є зволоженішою, тобто щільною, тобто тримає шкіру, а та не пливе. Очищення - для регуляції жирності, профілактика акне, зволоження тут теж відіграє роль в контролі жирності. "Відбілюючий" ефект речовин переважно є в механізмі зменшення меланіну та інгібації ферменту відповідального за синтез, а не безпосередньо відбілюванні. Бачите в складі арбутин - це воно, натурального походження і безпечна сполука. Корейці люблять побільше натуральних екстрактів у косметиці. "Грішать" силіконами, але тут треба дивитися кожен окремо. Більшість з них є поширеними і в європейській косметиці, і їх функція - донести активні речовини до дерми, емульгатори, для стабільності продукту. Є природного походження силікони, які є добрими для шкіри. Наприклад silicone oil - кремній-органічна олія, оновлює волокна в дермі, як от коллаген. На профілактиці старіння шкіри вони теж помішані, я не бачила чітко "крем після 40+", в них фактично вся косметика володіє антиейджинговими властивостями, просто одні продукти менше, другі більше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    Та відрізняється. Ви самі написали- клімат , харчування колосально впливають на шкіру. А якщо місце проживання і харчові звички не змінювались поколіннями то вже сміло можна говорити про генетичну схильність) Корейці використовують косметику у великій кількості, з юного віку, і чоловіки і жінки, це теж впливає.
    Моя сестра виїхала в Іспанію і викинула майже всю звичну косметику. Наприклад догляд за обличчям в Україні брала для комбінованої, в Іспанії лише доя сухої. Звичні шампуні теж перестали працювати. Я виїхала зі Львова під Львів і шампуні теж не працюють на цій воді. Пересушене волосся, шукаю щось нове. Крем для обличчя який прекрасно працював на Сихові, тут слабенький, бо вода стягує сильно шкіру. То я до того що навіть такі дрібні зміни обставин впливають на шкіру, то що там говорити про носіїв шкіри які все життя проживають на різних континентах.
     
    Останнє редагування: 27 Лютий 2018
    • Подобається Подобається x 1
  15. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ще додам. В європейських виробників я беру засоби для нормальної/ комбінованої шкіри. Корейська косметика для такого типу мені не підходить- беру для сухої. Так само з віком, там де корейці пишуть 35+, для мене все якесь заважке і дещо абсолютно непонятне ( наприклад есенції для обличчя), беру 20+, 25+. Мені 32. Це теж пов’язую з гіпервикористанням косметики корейцями
     
    Останнє редагування: 27 Лютий 2018
  16. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Що зайвий раз доводить, що узагальнювати - зле і кожному - своє.

    Щойно глянула який ж клімат в Кореї. Зима в них така як в нас, я б сказала. Хіба без таких лютих морозів.
     
  17. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Класне відео про відмінність корейської і західної косметики. Але англійською.


    Та й взагалі дуже цікавий канал, для тих хто цікавиться корейською косметикою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Порадьте якийсь комплексний догляд для шкіри 30+. Гортаю мейкап другий день, все без толку. Шкіра комбінована, трохи схильна до подразнень і гормональних висипань. Хочу щось на весну-літо.
     
  19. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Я дуууууже довго шукала (підбирала) доглядові засоби. В мене якраз комбінована шкіра. Думаю, що все одно мусите самі пробувати що підійде Вам найкраще. Перепробувала я і аптечні креми (зараз точно назви не пригадаю), в Леділенд радили супер крем для комбінованої шкіри і Ла Рош дуже радили (від нього були подразнення). Потім спробувала Віши Ліфт Актив і мені підійшов. Правда, комплексно таки не беру. В них є міні набори, можете спробувати за 234 грн (вроді). Раніше в них інші дорожні набори були (в районі 170 грн), в які входив крем для лиця, гель ліфтинг і термальна вода. Зараз є з термальною водичкою, міцеляркою, кремом і пробником тоналки (правда, тон дуже темний :))) ). Але крем від 35+. Він легкий, на весну-літо якраз те, що треба. Бо мені всі креми дають жрну плівку і потім подразнення ідуть. Недавно вирішила поекспериментувати і спробувати крем Кларена від розацеа. Плівкою лягає на лиці :sad: Створює дискомфорт. Більше не користуюсь. Той Віши єдиний поки що мені підійшов. Тільки методом спроб... Мені він підійшов, чи підійде Вам не знаю.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    @Haidee, маю лірене, ніякої плівки легкий. Мені він якраз на літо. Зимою беру плотніший крем, бо маю алергію на холод.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1